súťaž NIceboy

Súťažíme o produkty značky Niceboy

12.11.2021

VYHRAJ balíček od NICEBOY.

Vyhraj bezdrôtové slúchadlá Niceboy HIVE Pods 3 PRO so skvelým zvukom a výdržou až 33 hodín v kombinácii s nabíjacím puzdrom, bezdrôtový reprák Niceboy RAZE 3 Radion s výkonom 24W a výdržou 24 hodín, a to celé doplnia inteligentné športové hodinky Niceboy Lite.
Bezdrôtové slúchadlá Niceboy HIVE Pods 3 PRO majú bezdrôtové nabíjanie, skvelý zvuk, ovládanie skladieb či hlasitosti pomocou hlasových asistentov. K tomu výdrž slúchadiel 9 hodín a 33 hodín s nabíjacím puzdrom pre celodenný maratón.

niceboy

Niceboy RAZE 3 Radion ohromí výnimočnou výdržou 24 hodín a výkonom 24W pre ozvučenie vašej záhradnej party. Reproduktor je vodotesný a prachu odolný. Má tiež FM rádio a dokáže prehrávať hudbu z rôznych pamäťových médií ako je USB flash disk alebo SD karta.

niceboy

Elegantné šikovné hodinky Niceboy X-fit Watch 2 Lite vám pomôžu mať vaše zdravie pod palcom a budú vašim osobným asistentom aj tréningovým partnerom. Pod elegantným zovňajškom sa skrýva odolné telo s jednoduchým ovládaním, týždennou výdržou aj vodotesnosťou.

niceboy

Stačí odpovedať na súťažnú otázku a ste v hre:

Koľko motívov ciferníka môžete mať na hodinkách Niceboy X-fit Watch 2 Lite?
Nápovedu nájdete na www.niceboy.eu.


Jedna/jeden z vás  sa bude tešiť z tohto úžasného balíčka od NICEBOY. 
Výherkyňou balíčka sa stáva Andrea N. z Hlohovca. Blahoželáme!

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Výherkyňou balíčka sa stáva Andrea N. z Hlohovca. Blahoželáme!