Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

15.12.2022

Čo môžete vyhrať?

 • alverde NATURKOSMETIK darčekové balenie, 1 ks
  Darčekové balenie Magic Winter nielenže rozmaznáva pokožku, ale zároveň umožní ponoriť sa do zimnej nálady. Sprchovací gél s glycerínom rastlinného pôvodu dodá pocit hebkej pokožky, telové mlieko poskytne pokožke hydratáciu, ktorú zimou namáhaná pokožka potrebuje. Krém na ruky ošetrí suchú pokožku a zanechá ju jemnú a hebkú.
 • Mivolis kapsuly na imunitu, 32 ks
  Výživový doplnok s vitamínmi a minerálnymi látkami. Vitamín D a vitamín B6 prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, vitamín C k správnemu fungovaniu imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy aj po nej. Vitamín B6 a B12 a meď prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, železo k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu a meď dopomáha k správnemu prenosu železa v tele, folát k správnej tvorbe krvi.
 • Mivolis pastilky, 25 g
  Extra osviežujúce pastilky s malinovou príchuťou prinesú pocit mimoriadnej sviežosti. Sú ideálne na cesty a zaručia svieži dych počas celého dňa. Pastilky neobsahujú laktózu a sú bez gluténu.
 • Sportness proteínový krém, 230 g
  Proteínový krém s lieskovcami a kakaom s lahodnou príchuťou lieskovcov a kakaa poskytne neodolateľný orechovo-čokoládový chuťový zážitok. Nátierka má navyše nízky obsah cukru a je bez palmového oleja. Ako skvelý zdroj bielkovín je proteínová nátierka ideálna na chlieb, do palaciniek, dezertov, či len tak, na lyžičku. Bielkoviny prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty a k udržaniu zdravých kostí.
 • dmBio bylinný čaj
  Bylinkový čaj s citrónovou trávou a medovkou sa vyznačuje jemnou citrónovou arómou, skvele chutí  čistý alebo s troškou citróna, či jemne osladený medom alebo hnedým trstinovým cukrom. 

Súťažná otázka: 

Ako sa volá služba, vďaka ktorej si svoju online objednávku vyzdvihnete vo vašej dm predajni už o 90 minút?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch  šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov v hodnote 15 € od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.