Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt.

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt.

4.12.2023

Čo môžete vyhrať?

Pery budú po použití balzamu s bio nechtíkom lekárskym hebké, jemné a voňavé. Bohaté zloženie s vyživujúcim kokosovým olejom, antioxidačným vitamínom E, extraktom z nechtíka a včelím voskom dodá perám hydratáciu a vlhkosť. V chladnom období zabráni vysušovaniu. Vytvára jemný film, ktorý zabraňuje dehydratácii a popraskaniu pokožky. Rýchla pomoc, ktorá udržiava pery vláčne.

Vychutnajte si lahodnú acerolovú chuť bylinného čaju s vitamínom C, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a tiež k obranyschopnosti organizmu. Osviežujúca príchuť jemnej aceroly s obsahom upokojujúcej echinacey či mäty osvieži a podporí vitalitu organizmu. Čaj sa môže podávať kedykoľvek počas dňa, na akúkoľvek príležitosť, samotný či dochutený medom a citrónom. 

Šumivé tablety Immun Fit s príchuťou pomaranča sú výživovým doplnkom s vitamínmi a minerálnymi látkami a so sladidlami. Vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Pomáha pri nádche, nachladnutí, chráni organizmus pred oxidačným poškodením. Vitamín C, D3, B12, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. 

Proteínová biela čokoláda s chrumkami z mliečnej a sójovej bielkoviny a s obsahom lieskovcovej pasty predstavuje ideálnu pochúťku na doplnenie energie po športe či ako výživný snack na desiatu. Výrobok je bezgluténový, keďže obsah gluténu je ≤ 20mg/kg. Vysoký obsah bielkovín prispieva k udržaniu svalovej hmoty a k udržaniu zdravých kostí. Balenie čokolády obsahuje 5 porcií. 

Darčekový set ponúka kvalitné prípravky, ktoré dodajú pokožke extra dávku starostlivosti s nádhernou kvetinovou vôňou. Set pozostáva zo sprchovacieho gélu, telového mlieka a krému na ruky v cestovnom balení. 

Výživný šampón na zimou namáhané vlasy s bio olejom z vlašských orechov a výťažkom z brusníc ošetruje suché a namáhané vlasy – intenzívne a bez zaťaženia. Čistí vlasy jemne a zanechá ich prirodzene lesklé a hebké. Okrem toho najmenej 90 % zložiek výrobku (vrátane vody) je prírodného pôvodu, výrobok neobsahuje mikroplasty, silikóny a SLES sulfáty. Hrejivá vôňa ovocia a orechov vám dodá energiu a pocit sviežosti. 

Súťažná otázka: 

Ktorá dm značka ponúka produkty na podporu imunity?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov v hodnote 15 € od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Tomáš S., Košice

Martina H., Kravany

Tereza Z., Trnava