Súťažte s dm drogerie markt o balíček skvelých produktov zn. Balea

Súťažte s dm drogerie markt o balíček skvelých produktov zn. Balea

13.9.2021

Čo môžete vyhrať?

 • Balea olejový píling so soľou z Mŕtveho mora, 300 g
  Hodnotné zloženie s extraktom z bieleho čaju, soľou z Mŕtveho mora, slnečnicovým olejom a komplexom minerálov sa postará o to, aby bola pokožka ošetrená.
 • Balea Sport & Refresh sprchovací gél, 300 ml
  Jemná receptúra s mätovým extraktom pokožku dôkladne umýva, vitalizuje a ošetruje.
 • Balea Feel Well olejový píling na nohy, 150 ml
  Pílingový slaný olej zbavuje pokožku odumretých buniek kože a vyživuje ju tak, aby bola jemná a pružná. Hodnotná receptúra s bambuckým maslom a za studena lisovaným avokádovým olejom dodáva chodidlám príjemný pocit pohody. Chodidlá tak získavajú hebkosť a sú dokonale hladké a voňavé.
 • Balea Feel Well masážny a ošetrujúci balzam na nohy, 100 ml
  Zloženie s bambuckým maslom rozmaznáva chodidlá a pokožku nôh zanecháva jemnú a hebkú. Vďaka svojej ľahkej textúre je vhodný aj na upokojujúcu a relaxačnú masáž nôh.
 • Balea maska na chodidlá, 1 pár
  Wellness pre namáhané a unavené chodidlá! Maska na chodidlá vo forme ponožiek poskytuje pre nohy intenzívnu hydratačnú starostlivosť. Svieža vôňa s extraktom z limetky a hodnotným avokádovým olejom ošetrí namáhanú kožu na chodidlách. Po 20 minútach sú chodidlá mäkšie, hladšie a ošetrenejšie.
 • Balea BodyFIT vyhladzujúce telové mlieko s efektom opálenia, 200 ml
  S pribúdajúcimi rokmi je ovplyvnená pružnosť pokožky, objavuje sa celulitída a pokožka postupne ochabuje. Vysoko koncentrovaná receptúra s vitamínom C, kofeínom, morskými riasami a ružovým korením poskytuje pokožke intenzívnu vlhkosť, zoštíhľujúci efekt a podporuje jej elasticitu. Účinné látky z aromatických bobúľ ružového korenia stimulujú mikrocirkuláciu a prekrvenie aj tých najmenších ciev. Osviežujúce, ľahké a rýchlo vstrebateľné zloženie preukázateľne zlepšuje pevnosť a elasticitu pokožky a zanecháva ju osvieženú a hladkú.

Odpovedzte správne na súťažnú otázku a vyhrajte

Tento mesiac môžete za nákup produktov zn. Sportness získať násobné body. V akej výške je tento násobok?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú balíček produktov zn. Balea v hodnote viac ako 15 Eur od spoločnosti dm drogerie markt.

Blahoželáme!
Gabriela Ligasová, Žilina
Alžbeta Mlátková, Prievidza
Kristína Sekeráková, Belá nad Cirochou

 

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Gabriela Ligasová, Žilina
Alžbeta Mlátková, Prievidza
Kristína Sekeráková, Belá nad Cirochou