Súťažte s dm drogerie markt o balíček skvelých produktov zn. sundance

Súťažte s dm drogerie markt o balíček skvelých produktov zn. sundance

14.4.2021

Odpovedzte správne na súťažnú otázku a my zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú balíček produktov zn. sundance v hodnote 15 Eur od spoločnosti dm drogerie markt.

 

Čo môžete vyhrať?

  • sundance Anti Age sérum s OF 50, 50 ml

Poskytuje veľmi vysokú ochranu pred spálením a je vhodné ako podkladová báza pod make-up. Sérum je vodoodolné a rýchlo sa vstrebáva. Obzvlášť ošetrujúce zloženie predchádza slnkom podmienenej tvorbe pigmentových škvŕn a vrások.

  • sundance intenzívna maska po opaľovaní, 25 ml
Poskytuje prvú pomoc pre slnkom vysušenú pokožku po opaľovaní. Upokojujúce a ošetrujúce zloženie s aloe vera, glycerínom a vysokým podielom provitamínu B5 zabezpečí regeneráciu pokožky.

  • sundance gél po opaľovaní s aloe vera, 300 ml

Gél po opaľovaní s chladivým a regeneračným účinkom intenzívne hydratuje pokožku po opaľovaní a zanecháva ju zamatovo hebkú. Je vhodný pre všetky typy pleti a podporuje krásne dlhotrvajúce opálenie. Ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva, bez toho, aby na pokožke zanechával mastný film.

  • sundance Sport transparentný sprej na opaľovanie s OF 30, 75 ml

Poskytuje vysokú ochranu pred spálením, je odolný proti potu a vode. Transparentný sprej s obsahom UVA + UVB filtrov sa ľahko nanáša, rýchlo vstrebáva a pôsobí proti zápachu. Je ideálny na športové aktivity.

  • sundance fluid po opaľovaní, 50 ml

Poskytuje prvú pomoc pre slnkom vysušenú pokožku po opaľovaní. Upokojujúce zloženie s aloe vera, bisabolom, glycerínom a vysokým podielom provitamínu B5 regeneruje pokožku po intenzívnom slnečnom žiarení. 

  • sundance balzam na pery s OF 30, 4,8 g

Balzam na pery s vysokým ochranným faktorom obsahuje UVA a UVB filtre, ktoré chránia vaše pery pred slnečným žiarením. Obsahuje vitamín E, ktorý chráni pred voľnými radikálmi, extrakt z rias a candelilla vosk, ktorý zabezpečí hydratáciu pier.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.