ZAPOJTE sa do súťaže plnej skvelých cien pre budúce mamičky

ZAPOJTE sa do súťaže plnej skvelých cien pre budúce mamičky

2.12.2010
Túto súťaž vám prinášame spolu s našimi partnermi: Dôvera zdravotná poisťovňa a sieť predajní Predeti.sk.

Práve prežívate svojich deväť mesiacov čakania a túžby po bábätku? Spríjemnite si ich a zapojte sa do VEĽKEJ  SÚŤAŽE plnej skvelých cien pre vás, milé mamy. 
Tri úžasné ceny a jedna z nich môže byť vaša. 

JANÉ Kočík kombinovaný Muum + Micro + Koos i-size R1 Dim Grey

Praktický, moderný, multifunkčný a plne vybavený, presne takýto je kombinovaný kočík Muum+Micro+Koos. Trojkombinácia obsahuje nasledovné časti:

  • športový kočík Muum
  • hlbokú vaničku Micro
  • autosedačku i-size Koos

CHICCO Odsávačka materského mlieka elektrická Single Pink

Elektronická odsávačka Chicco je špeciálne navrhnutá tak, aby odsávala materské mlieko tak jemne, ako je to len možné. Možno ju používať so sieťovým adaptérom, ale aj ako prenosnú odsávačku s alkalickými batériami typu AA. Je pritom tichá, takže ju možno použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Jej mäkká, hebká silikónová vložka jemne priľne k vašim prsiam a masíruje prsník, čím napomáha extrakcii mliečka.

Kniha Tehotenstvo týždeň po týždni + Od narodenia po prvý rok

Pretože na kvalitných informáciách a zdraví záleží, Dôvera zdravotná poisťovňa daruje až 100 kníh vyžrebovaným budúcim mamičkám. Knihy Od narodenia po prvý rok a Tehotenstvo týždeň po týždni z dielne vydavateľa časopisu MAMA a ja sú zárukou vám pomôžu v tomto krásnom, ale aj náročnom období.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Je to jednoduché, mamičky. Stačí ak odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre!   

Jednou z vecí, ktoré budete po narodení bábätka riešiť, je jeho prihlásenie do zdravotnej poisťovne. Viete koľko dní na to máte? (Svoju odpoveď si môžete overiť TU.)

Súťaž je pre členky KLUBU MAMA a ja. Ešte nie ste členkou? Registrujte sa a vyberte z rôznych možností členstva v KLUBE - registruj sa TU.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.