Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

13.7.2023

Čo môžete vyhrať?

 • Sportness izotonický nápoj, 750 g
  Izotonický nápoj v prášku s príchuťou červený pomaranč predstavuje instantný nápoj na prípravu izotonického sacharidovo-elektrolytového nápoja s horčíkom, vitamínom C a L-karnitínom. Nápoj dodá ľudskému telu tekutiny a doplní zásoby minerálnych látok, ktoré telo stráca pri intenzívnych športových a iných fyzických aktivitách. Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a  k správnemu fungovaniu svalov. Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. 
 • Balea dezodoračné utierky, 10 ks
  Obrúsky s ošetrujúcim zložením s aloe vera a alantoínom efektívne chránia pred telesným pachom a vlhkom v podpazuší. Sú silné účinkom a zároveň obzvlášť jemné k pokožke. Ideálne na osvieženie pri cestovaní alebo pri športe. Bez pridaného alkoholu (etanolu) a hliníkových solí. 
 • Balea pleťový sprej, 150 ml
  Sprej pokožku vitalizuje, dodáva jej nevyhnutnú vlhkosť a osviežuje kedykoľvek počas dňa, najmä pri športe, v lete počas horúčav či na cestách, kedy nemáte prístup k vode. Vhodné aj na fixáciu make-upu. 
 • Balea olejový sprchovací gél, 300 ml
  Jemný olejový sprchovací gél je vyvinutý špeciálne pre veľmi suchú pokožku. Vďaka šetrnému zloženiu s komplexom rastlinných olejov dodáva pokožke príjemný a ošetrený pocit. Pokožku rozmaznáva už počas sprchovania a aj dlho po sprchovaní zaistí vláčny a ošetrený vzhľad. 
 • Balea jednorazový holiaci strojček, 8 ks
  Dámske jednorazové holiace strojčeky s 3 čepieľkami v limitovanej letnej edícii zaistia hladké oholenie. Vďaka flexibilnej hlavici a pogumovanej rukoväti prinášajú viac kontroly pri holení. Ochranné pásiky s aloe vera a vitamínom E v kombinácii s dokonale ostrými britvami umožnia dokonalé mokré oholenie i v oblasti bikín. 

Súťažná otázka: 

Kedy sa bude konať 11. ročník dm ženského behu?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.