Klorane

VYHRAJTE 3 balíčky produktov z lekárne Klorane s galangalom.

20.4.2023

Ak Vás trápia lupiny a hľadáte prírodné riešenie, vyhrajte v našej súťaži 3x balíček produktov z lekárne Klorane s galangalom. Poradí si so suchými, ale aj mastnými lupinami už po 1. použití, a dokonca 4x rýchlejšie než bežné produkty proti lupinám.

GALANGAL, PRÍRODNÉ RIEŠENIE PROTI LUPINÁM

Mnohí z vás o ňom nikdy nepočuli, pritom sa používa v tradičnej ázijskej medicíne už 1000 rokov. 

Galangal je liečivá rastlina z rodiny Zingiberaceae (Zázvorníkovitých). Jeho koreň vyzerá podobne ako zázvor, ale je ružovejší a má ešte ostrejšiu chuť. V ajurvédskej medicíne je využívaný pre upokojenie žalúdka, pri hnačkách alebo zvracaní. Koreň galangalu obsahuje aktívne molekuly “fenylpropanoidy” pôsobiace silne proti zápalu. Bojujú s patológiami vyvolanými nerovnováhou mikrobiómu, ako je tvorba lupín. Preto si ho vybrali odborníci z francúzskych laboratórií Klorane pre nový rad vlasovej starostlivosti proti lupinám. Galangal je prírodnou alternatívou Pyritiónu zinku, jeho účinok na lupiny je dokonca 4x rýchlejší (Test in vitro vs referenčná aktívna látka v bežnej dávke).

Klorane

Na pretrvávajúce lupiny nasaďte intenzívnu mesačnú kúru vo forme Ošetrujúcej masky v prášku. Prášok sa pri kontakte s vodou premení na bohatú vláčnu penu, ktorá po vmasírovaní do vlasovej pokožky a 2-minútovom pôsobení hĺbkovo čistí vlasovú pokožku od lupín, navracia jej rovnováhu a zabraňuje opakovanému návratu lupín na ďalšie 4 týždne. Masku kombinujte so Šampónom proti lupinám s galangalom, ktorý je bez sulfátov a silikónov, má vysoký obsah zložiek prírodného pôvodu a príjemnú, drevitú vôňu. Šampón je možné používať aj samostatne pri miernejších stavoch lupín alebo ako následná starostlivosť po intenzívnej kúre.

Viac na www.klorane.com

Klorane

Súťažná otázka:

Šampón proti lupinám s galangalom obsahuje vysoké percento zložiek prírodného pôvodu. Koľko?

Odpoveď nájdete TU. 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Stanislav B. Kravany, Soňa Ď. Partizánske, Jana F. Trnava