GARMIN Instinct 2

VYHRAJTE športové hodinky GARMIN Instinct 2

23.2.2023

GARMIN Instinct 2: NECH UŽ ROBÍTE ČOKOĽVEK, MAJTE TO VO VLASTNEJ RÉŽII

Tieto odolné GPS smart hodinky sú dostatočne pevné, aby s vami udržali krok, a dostatočne jedinečné, aby sa hodili k vášmu štýlu. Robte, čo vás baví, vďaka predinštalovaným profilom aktivít pre beh, cyklistiku, plávanie, silový tréning, indoorové lezenie, virtuálny beh, golf, jogu a ďalšie.

GARMIN Instinct 2: Skvelé funkcie

  • Tieto robustné hodinky sú odolné voči vode do 100 metrov a sú odolné voči teplotám a nárazom. Navyše, vďaka puzdru z polyméru vystuženého vláknami a chemicky zosilnenému sklu Corning® Gorilla® Glass odolnému voči poškriabaniu je toto zariadenie vyrobené tak, aby vydržalo.
  • Či už sa venujete pešej turistike, jazde na horskom bicykli, behu alebo lyžovaniu, budete mať prístup k viacerým globálnym satelitným navigačným systémom, aby ste mohli sledovať polohu v náročnejších prostrediach než len pomocou GPS.
  • Po každom tréningu vám čas na zotavenie umožní zistiť, kedy budete pripravení na ďalší náročný tréning. Dokonca zohľadňuje intenzitu tréningu a faktory, ako je stres, denná aktivita a spánok.
  • Pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať svoj menštruačný cyklus alebo tehotenstvo. Zaznamenávajte príznaky, získajte informácie o cvičení a výžive a ďalšie informácie.
  • + mnohé ďalšie funkcie, ktoré si môžete pozrieť tu.

GARMIN Instinct 2

 

VYHRAJTE športové hodinky GARMIN Instinct 2


Odpovedzte na otázku: Čo si na inteligentných hodinkách sledujete vy?

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Výherca je Soňa G. Piešťany