Inzercia

V prípade, že máte záujem o inzerciu v časopise MAMA a jaFIT štýlAdamkoVčielkaZornička  alebo na www.mamaja.skwww.fitastyl.sk, kontaktujte, prosím, naše inzertné oddelenie.

Kontaktné osoby:

Obchodná riaditeľka vydavateľstva:

Daniela Klamová

tel.: +421 903 227 456

e-mail: klamova@orbisin.sk

Obchodný manažér FIT štýl:

Viktoria Haramiová

tel.: +421 911 128 860

e-mail: sales@orbisin.sk

Podľa vašich požiadaviek a predstáv vám radi vypracujeme ponuku spolupráce vo všetkých našich projektoch - www.mamaaja.sk , www.fitastyl.sk ,  MAMA a jaFIT štýlAdamkoVčielka.

FIT štýl

– časopis o zdravom životnom štýle pre aktívnych ľudí v každom veku, s ambíciou starať sa o svoje telo a zdravie. Témy: stravovanie a výživa, kondícia, pohyb, šport, zdravie, wellness, recepty, produktové tipy, rozhovory, duševné zdravie. 

FIT štýl MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Inzercia/PR/vkladačky/produktové tipy/reklama/online

MAMA a ja

– najpopulárnejší časopis pre mamičky a tehuľky. 17 rokov na slovenskom trhu prináša témy: snažilkovanie, tehotenstvo, pôrod, vývoj dieťaťa, starostlivosť o bábätko, výchova, zdravie, produktové tipy, novinky, výživa, jednoducho všetko, čo mamičky zaujíma.  

MAMA a ja MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Inzercia/PR/vkladačky/produktové tipy/fóliovanie/reklama/online

Včielka

časopis pre deti predškolského veku, ich rodičov a pedagógov. Hravou a zábavnou formou prináša úlohy, riekanky a básničky, maľovanky na rozvoj motoriky, detskej fantázie a myslenia. V každom vydaní vystrihovačka na tvrdom papieri.

Adamko

– časopis pre predškolákov a mladšie deti prvého stupňa ZŠ. Hravým štýlom približuje deťom aj témy ako sú životné prostredie, starostlivosť o zdravie, slušné správanie, vzťahy.Veľká skupina predplatiteľov na základných školách a škôlkach, učitelia nadväzujú na pedagogické učivo. So stredovou prílohou na tvrdom papieri.

Včielka, Adamko MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Reklama, PR, interaktívna inzercia, vkladačky, fóliovanie, sponzoring, špeciálne marketingové projekty – na vyžiadanie