Partner FIT štýl challenge Avita : Účastníci si zaslúžia vitamíny z prírodných zdrojov

Redakcia | 17. máj 2019
avita, fit styl challenge, vyzva, chudnutie, 6 mesačná výzva, detox, svet zdravia, fit štýl magazín, fitastyl.sk, avita.sk

V nasledujúcich mesiacoch budú telá účastníkov našej FIT štýl challenge vystavené veľkej zmene. So starými návykmi sa museli rozlúčiť a teraz ich čakajú rôzne výzvy v podobe detoxu, vylúčenia ich obľúbených potravín, nápojov, kávy, ale aj náročné tréningy.

Aby to všetko zvládli, je potrebná nie len veľká dávka odvahy, sebazaprenia a motivácie, ale aj odpočinok, kvalitný spánok a pravidelný prísun vitamínov. Práve v otázke vitamínov nám podal pomocnú ruku náš partner Avita.

Prioritou spoločnosti Avita je prinášať na slovenský trh len tie najkvalitnejšie výživové doplnky. Starostlivo dbá na prírodnú čistotu surovín aj ich kvalitné spracovanie. Portfólio produktov Avita je vhodné  pre všetkých v rámci prevencie a podpory fyzického i psychického výkonu, pre aktívnych ľudí i športovcov,  mamičky a deti, seniorov.

„Výrobky sa vyznačujú vzájomnou synergiou a funkčnosťou, sú vegánske, bezlepkové, bez obsahu sóje, cukru a alkoholu. V rámci odbornej osvety a edukácie v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu sa „staráme o ľudí, ktorí sa o seba starajú“. Na pomyselnej pyramíde zdravia sa nachádzame na jej vrchole. Veríme, že i účastníci FIT štýl challenge sa budú tešiť z ich priaznivých účinkov.“