Nechceš behať sám? Ambasádori FIT štýl running teamu to dajú s tebou

beh, sezóna, rozbehnite sa pripravení, bežec, aeróbne zony, bežkyňa, fitastyl.sk, zdravie, aeróbna aktivita, kardio, run, bežci, behanie, beháme, kilometer, desiatka, polmaratón, maratón,
24.6.2019 v kategórii FIT štýl running team, autor Angelika Kutišová, Iveta Škrabáková, foto: istockphoto.com

Už máš nakúpené všetko potrebné, aj odhodlania máš dosť, počasie celkom praje, ale ty stále nie a nie sa odhodlať. Stále tomu čosi chýba, maličkosť, žeby sparing partner?

Práve s tým ti beží na pomoc FIT štýl running team a jeho ambasádori, ktorí ťa vezmú pod svoje krídla.

PREDSTAVUJEME VÁM AMBASÁDOROV FIT ŠTÝL RUNNING TEAMU:

Prvým je náš ambasádor pre Zvolenský región: Martin Nemec.

Martin sa narodil vo Zvolene a po krátkom pôsobení v Bratislave sa tam znova vrátil. K športu mal vždy blízko, už od ZŠ hrával halový volejbal a dotiahol to až na slovenskú ligu. Počas VŠ sa volejbal dostával do úzadia, ale keďže pohyb bol pre neho esenciálny, začal behávať.

Niekedy potreboval vyvetrať hlavu a niekedy zase nabrať extra dávku energie. Začínal na Kuchajde v Bratislave a postupne prechádzal cez Kamzík hlbšie do lesa. Trailový beh, čiže beh v prírode je pre neho láska číslo jeden. Teda ak nerátame manželku.

Martin sa vrátil do Zvolena, kde žije aj so svojou polovičkou, a ak nezačne deň behom, tak to nie je ten správny deň. Martin je programátor a web developer vydavateľstva Orbisin.

Martin bude viesť behy na miestnej hrádzi, čo je rovinka medzi Zvolenom a Sliačom, cca. 4.5 km. Vzdialenosti, časy, tempá a prípadne aj trailové behy si nastaví podľa dohody s VAMI, s bežcami.

Pridajte sa k Martinovi a k FIT štýl Running teamu, chystáme pre vás nielen pravidelné behy, ale aj zábavu, súťaže, zľavové vouchery a mnoho ďalších zo sveta behu.

Viac fotiek si môžete pozrieť v galérii v hornej časti článku.

Fotogaléria