Nechceš behať sám? Ambasádori FIT štýl running teamu to dajú s tebou

Angelika Kutišová, Iveta Škrabáková | 24. jún 2019
beh, sezóna, rozbehnite sa pripravení, bežec, aeróbne zony, bežkyňa, fitastyl.sk, zdravie, aeróbna aktivita, kardio, run, bežci, behanie, beháme, kilometer, desiatka, polmaratón, maratón,

Už máš nakúpené všetko potrebné, aj odhodlania máš dosť, počasie celkom praje, ale ty stále nie a nie sa odhodlať. Stále tomu čosi chýba, maličkosť, žeby sparing partner?

Práve s tým ti beží na pomoc FIT štýl running team a jeho ambasádori, ktorí ťa vezmú pod svoje krídla.

PREDSTAVUJEME VÁM AMBASÁDOROV FIT ŠTÝL RUNNING TEAMU:

Prvým je náš ambasádor pre Zvolenský región: Martin Nemec.

Martin sa narodil vo Zvolene a po krátkom pôsobení v Bratislave sa tam znova vrátil. K športu mal vždy blízko, už od ZŠ hrával halový volejbal a dotiahol to až na slovenskú ligu. Počas VŠ sa volejbal dostával do úzadia, ale keďže pohyb bol pre neho esenciálny, začal behávať.

Niekedy potreboval vyvetrať hlavu a niekedy zase nabrať extra dávku energie. Začínal na Kuchajde v Bratislave a postupne prechádzal cez Kamzík hlbšie do lesa. Trailový beh, čiže beh v prírode je pre neho láska číslo jeden. Teda ak nerátame manželku.

Martin sa vrátil do Zvolena, kde žije aj so svojou polovičkou, a ak nezačne deň behom, tak to nie je ten správny deň. Martin je programátor a web developer vydavateľstva Orbisin.

Martin bude viesť behy na miestnej hrádzi, čo je rovinka medzi Zvolenom a Sliačom, cca. 4.5 km. Vzdialenosti, časy, tempá a prípadne aj trailové behy si nastaví podľa dohody s VAMI, s bežcami.

Pridajte sa k Martinovi a k FIT štýl Running teamu, chystáme pre vás nielen pravidelné behy, ale aj zábavu, súťaže, zľavové vouchery a mnoho ďalších zo sveta behu.

Viac fotiek si môžete pozrieť v galérii v hornej časti článku.

Fotogaléria