Cieľavedomá Ingrid ide úžasným tempom, pozrite ako sa jej darí!

Iveta Škrabáková | 6. jún 2019
fitup, fit štýl challenge, magazín fit štýl, výzva, 6 mesiacov, chudnutie, partneri, výživa, zdravie, cvičenie, fitness, fitko, cvik, workout, schudnutie, hmotnosť, váha, úbytok, svet zdravia, bratislava, ružinov, centrum na chudnutie, podpor

41-ročná Ingrid, ktorá pracuje v oblasti gastronómie, vďaka nedostatku času i stresu, postupom času aj napriek skúšaniu rôznych diét nabrala na hmotnosti a nechcené kilá sa od nej nechceli vzdialiť.

V záujme zlepšenia si kvality života a zároveň zachovania si zdravia sa Ingrid rozhodla absolvovať FIT štýl challenge. „Za posledný rok sa u mňa vyskytli problémy, ktorá majú súvis s mojou váhou, a to zvýšený krvný tlak a s ním súvisiaca arytmia srdca,“ prezradila nám Ingrid.

Za dva týždňe detoxu, ktorý jej po úvodnej konzultácii nariadila výživová špecialistka Sveta zdravia, tak ako všetkým ostatným účasntníkom, Ingrid znížila svoju hmotnosť o 4.3 kg, čo je takmer štvrtina z jej cieľa. Úbytok hmotnosti sa odrazil na strate 2 kg tuku, 3 cm v páse i bokoch. A to všetko bez hladu a trápenia.

„Jedálniček mám pestrý a veľmi mi chutí. Dokonca už mi nechýba ani káva. S detoxom nateraz ešte budem pokračovať. Cítim sa veľmi dobre,“ hovorí s úsmevom Ingrid, ktorá už nabehla aj na režim pravidelných tréningov vo fitnes centre FIT UP!, ktoré si tiež veľmi pochvaľuje. „S trénerom už máme čosi za sebou a mám z toho veľmi dobrý pocit.“

Veríme, že Ingrid sa bude aj naďalej dariť takto skvele, nie len kvôli výzoru, ale hlavne zdraviu, pretože to je pre všetkých priorita. „Určite by som bola rada, keby mi výzva pomohla vyriešiť moje problémy so srdcom, aby sa to dalo opäť do normálu a mohla som vysadiť tabletky, ktoré musím užívať. Taktiež očakávam, že s ustálenou váhou začnem konečne nový, aktívnejší život,“ vyjadrila sa Ingrid k otázke jej očakávaní v súvislosi s FIT štýl challenge.

Ingrid v prvý deň FIT štýl challenge

Ingrid po úbytku hmotnosti s výživovou špecialistkou Sveta zdravia, Veronikou Hanákovou

Sledujte príbehy, stravu a tréningy našich challengákov na Instagrame a v našej Facebookovej skupine.