FIT štýl challenge prináša ďalšie ovocie – Maťo je ľahší o 5 kilogramov

Iveta Škrabáková | 31. máj 2019
fitup, fit štýl challenge, magazín fit štýl, výzva, 6 mesiacov, chudnutie, partneri, výživa, zdravie, cvičenie, fitness, fitko, cvik, workout, schudnutie, hmotnosť, váha, úbytok, svet zdravia, bratislava, ružinov, centrum na chudnutie, podpor

Každým dňom sme viac presvedčení, že FIT štýl challenge je jeden skvelý projekt a vynikajúci nápad! Presviedčajú nás o tom samotní účastníci svojimi výsledkami a úsmevmi na tvári. Bežní ľudia, ktorí doteraz videli chudnutie a zdravé stravovanie ako jednu veľkú neznámu pomaly, ale isto objavujú, čoho všetkého je ich telo schopné.

Okrem toho, že naši challengáci poctivo makajú v sieti fitnes centier FIT UP!, milé informácie nám na ich snahu prichádzajú aj zo Sveta zdravia, ktorý sa stará o ich stravu, jedálniček, a uplynulé týždne absolvovali detox.

V závere mesiaca sme sa teda pozreli na to, ako sa jednotlivým účastníkom darilo zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Väčšina zo zúčastnených počas mája necvičilo, vzhľadom na čo sú pozitívne výsledky o to zaujímavejšie. Maťo začal s tréningami až koncom posledného májového týždňa a teda celkový úbytok na jeho hmotnosti môže pripísať skvele postavenému jedálničku od jeho výživovej špecialistky Veroniky Hanákovej zo Sveta zdravia. Tá má na stravovanie a myslenie našich challengákov naozaj čarovné účinky.

Maťo tak ako ostatní z FIT štýl challenge si pred jeho začatím doprial naozaj to, čo mu chutilo, a ešte do posledného dňa si užíval fakt, že môže zjesť čo mu hrdlo ráči. Keď sa ale začala výzva, vzal to naozaj poctivo. Odolal aj dobrotám ako sú domáci perkelt či obľúbené párky a svoje jedlo si poctivo pripravoval doma sám.

Aké pocity má náš challengák Maťo po úspešnom mesiaci absolvovanom s FIT štýl challenge?

"Výsledky ma naozaj milo prekvapili, dokonca ľudia v mojom okolí si posledné dni sami začali všímať, že vyzerám inak. Prvé dni detoxu neboli jednoduché, no stálo to zato. Strava je skvelá, jediné s čím mám problém sú porcie – niekedy sú také obrovské, že ich nedokážem zjesť. A teraz sa hlavne teším na nové chute, ktoré mi v jedálničku pribudli a na kávu."

Z Maťovych priaznivých výsledkov sa tešíme nie len my, ale hlavne on sám a jeho najbližší. Držíme palce a už sa nevieme dočkať ďalších úspechov.

Maťov úbytok na hmotnosti vidieť na bruchu i v tvári (vľavo: PRED, vpravo: PO mesiaci FIT štýl challenge)