FIT štýl challenge: prvé úspechy na seba nenechali dlho čakať

Iveta Škrabáková | 30. May 2019
fitup, fit štýl challenge, magazín fit štýl, výzva, 6 mesiacov, chudnutie, partneri, výživa, zdravie, cvičenie, fitness, fitko, cvik, workout, schudnutie, hmotnosť, váha, úbytok, svet zdravia, bratislava, ružinov, centrum na chudnutie, podpor

Aj keď sa na začiatku mnohým vybraným účastníkom FIT štýl challenge zdala cesta pridlhá, náročná, pre všetkých bola rozhodne veľkou výzvou a šancou po dlhom čase urobiť niečo dobré pre seba a začať so zdravším životným štýlom.

Nie každý obdržal svoj jedálniček presne v rovnaký deň a v rovnaký čas. Aj toto účastníkov spočiatku trochu zneistilo, či budú ich výsledky dostatočné a dokážu sa popasovať so svojou hmotnosťou efektívne. Dnes už ale vieme, že snaha nebola márna!

Sme na konci prvého mesiaca výzvy, ktorá už priniesla očividné výsledky! Svoje váženie po mesiaci v uplynulých hodinách absolvovala aj ambasádorka nášho projektu FIT štýl challenge, Marta Dvorská.

Martuš je z rodiny, kde doslova milujú jesť, keďže jej mamka skvele varí, vždy sa pri jedle zišli a užívali si spoločné momenty. V podstate všetci z jej rodiny trpia nadváhou, no Martuš sa rozhodla vziať osud do svojich rúk a dať svojmu telu to, čo si zaslúži. Vďaka nášmu partnerovi Svetu zdravia aj ona dostala jedálniček, ktorý jej mal pomôcť schudnúť a zároveň plán na detoxikáciu, ktorý telu pomôže očistiť sa od nahromadených škodlivín.

Už po pár dňoch na sebe Marta začala pozorovať výsledky. Dokonca jej známi boli príjemne prekvapení, ako sa jej vzhľad zlepšil i v tvári.

"Cítim sa ľahko a sviež, cítim a vidím , že centimetre z objemu tela išli dole a akosi som sa zúžila," povedala Marta deň pred svojim oficiálnym vážením vo Svete zdravia. Síce Marta prvý mesiac intenzívne netrénovala, až ku koncu, vzdala sa svojich nerestí, sladkého, ba dokonca i kávy. Aj vďaka svojej pevnej vôli a poctivej strave, ktorú si doma denne pripravovala podľa inštrukcií svojej výživovej poradkyňe Veroniky H. sa dnes môže tešiť po dvojtýždňovom detoxe úbytku 3 kilogramy na hmotnosti.

Aj takto vyzerali jedlá, ktoré si Marta pripravovala

Celkom dobrý výsledok bez potenia krvi v posilňovni čo poviete? Postupne svojim druhým vážením prechádzajú všetci challengáci. Ak chcete vedieť ako sa im darí, sledujte novinky v našej skupine na Facebooku, s názvom FIT štýl challenge, náš Instagram a web.