Lull Loungewear – mäkučké oblečenie nielen na doma

Redakcia | 25. marec 2022
Lull, Lull loungewear, slovenská značka oblečenia
foto: Lull

Synonymom pohodlného a udržateľného oblečenia na Slovensku je Lull. Je to slovenská značka dámskeho oblečenia, ktorá vytvára lokálne a udržateľné kúsky už takmer 12 rokov.

Ich príbeh začal obyčajným županom a dnes ich produktovú líniu tvoria desiatky modelov „nielen na doma.“ V ich ponuke nájdete kúsky na voľný čas či do mesta, ale aj na cvičenie, v ktorých sa budete cítiť žensky, príjemne, a najmä pohodlne.

Lull, Lull Loungewear, slovenská značka, pohodlné oblečenie

Pre Lull sú typické materiály a najmä ich výnimočná mäkkosť, ktorá oslovila už nejednu zákazníčku. Príťažlivý design často oceníte až pri nosení, keď si uvedomíte, že kúsky od Lull jednoducho nechcete vyzliecť. Ich tajomstvom je výber materiálov, po ktoré si 2x ročne jazdia do Paríža na jeden z najväčších svetových veľtrhov s látkami – Première Vision. Svetoví výrobcovia látok im na každú sezónu vyrábajú materiály na mieru podľa ich požiadaviek, a tak sa radia medzi špičku na našom česko-slovenskom trhu.

Lull, Lull Loungewear, slovenská značka, pohodlné oblečenie

Na prvých miestach je udržateľnosť! A v Lull to platí dvojnásobne. Nielenže sú transparentní a radi vám priateľsky odpíšu na akúkoľvek otázku ohľadom výrobku, zloženia či spracovania, zaujímajú sa aj o pôvod vlákien, recyklované alternatívy a humánno-ekologické výrobné procesy. V ich kolekciách nájdete aj ojedinelé technológie, akým je ekologickejší spôsob farbenia materiálov – pigment dye, či technológiu výroby priadzí ECOTEC® a množstvo certifikátov kvality materiálov.

Lull, Lull Loungewear, slovenská značka, pohodlné oblečenie

Lull, Lull Loungewear, slovenská značka, pohodlné oblečenie

Vedeli ste, že Lull všetky svoje modely šije na Slovensku? Áno, Lull je udržateľná značka nielen materiálmi, ale aj lokálnou výrobou. Svoje modely šijú vo vlastnej dielni, ktorú založili v roku 2014 v Šaštíne a v externých výrobách na Považí. Lull vznikla ako rodinná firma a dnes zamestnáva desiatky párov rúk šikovných krajčírok, strihačiek, výrobcov mäkučkých doplnkov a ďalších šikovných ľudí, ktorí spoločne vyrábajú to najmäkučkejšie oblečenie. Ich heslom je „GETTIN‘ BETTER EVERY SEASON“.

Teraz máte možnosť vyskúšať Lull kúsky s 15% zľavou s kódom lull15. Zľava platí do 30. apríla 2022.