Infošky články

fit štýl, fitastyl.sk, januar, 2020, nové číslo, v predaji, fitness, zdravie, wellness, kondícia, kozmetika, žena, život, fit

Januárový FIT štýl s ikonickou DAROU ROLINS je tu!

4.1.2020 v kategórii Infošky

Sviatočný režim bol síce fajn, ale sviatky sú preč a s nimi dúfame odzvonilo aj vylihovaniu na gauči a vyjedaniu plnej chladničky. Je čas začať si plniť sny! Nový rok prináša opäť mnoho možností, šancí a príležitostí. Stanovte si ciele, držte sa ich, ale hlavne, robte to, čo vás robí šťastnými. No a medzi chvíľky šťastia patrí určite aj pohoda s FIT štýlom v ruke. Tento mesiac vás v ňom čaká nasledovné. Čítať viac..

test, dm, dmbio, bezlepku, bez gluténu, bio, strava, zdravá, chudnutie, produkty, balíček, testovanie

Čitatelia magazínu FIT štýl testovali nový rad BEZLEPKOVÝCH PRODUKTOV značky dmBio. Splnili výrobky očakávania aj tých najnáročnejších?

4.1.2020 v kategórii Infošky

Nedávno sme vám predstavili nový unikátny rad kvalitných výrobkov bez lepku, pod značkou dmBio, ktoré majú lahodnú chuť a sú navyše vhodné pre celiatikov. Rovnako si však na nich môže pochutnať ktokoľvek, kto uprednostňuje stravu bez lepku. Ako obstáli produkty v teste našich čitateľov? Čítať viac..

kolostrum, colostrino, kozie, produkt, fit, zdravie, trávenie, imunita, prírodné, výzivový doplnok

Poznáte kozie kolostrum? Toto sú tri dôvody, prečo ho zaradiť do jedálnička

Kolostrum je niečo ako prvé materské mlieko. Túto životodarnú tekutinu vylučujú aj mliečne žľazy kôz krátko po pôrode (3 – 5 dní) a jej úlohou je doslova nabiť mláďatko kokteilom protilátok, ktoré chránia pred infekciami, podporiť budovanie imunitného systému a poskytnúť dôležité živiny pre zdravý rast a vývoj. Vedeli ste, že kozie kolostrum „funguje" podobne aj na ľudí? Čítať viac..

FIT štýl, december, nový, fitness, diéta, zdravie, chudnutie, wellness, kondícia, magazín, časopis, pre ženy, cvičenie, šport, krása, pleť, nové číslo, obľúbený magazín

Obuť teplé ponožky, vyložiť nohy a čítať: decembrový FIT štýl je tu!

Prvý sneh tejto sezóny už máme za sebou a aj tie najmenšie vtáčiky už majú pripravené obydlia na zimu. Ako to vyzerá vo vašej domácnosti? Starostlivo vyberáte darčeky a uháňate sa, aby ste všetko načas stihli a vaša domácnosť sa ligotala ešte pred príchodom Ježiška? Nezabudnite, o čom je toto obdobie, venujte čas blízkym a nezabudnite si nájsť i chvíľku pre seba, ideálne s decembrovým FIT štýlom a chutným čajom. Čítať viac..

fit štýl, magazín, november, diéta, chudnutie, zravie, fitness, wellness, životný štýl, chudnem, strava, cvičenie, fitko, gym, žena, móda

Novembrový FIT štýl v tmavom šate: tentokrát ešte bohatší na témy

Posledný lístok sa pomaly stratil z konárov, pri odchode z práce nás víta tma. Už aj šále sme zo skríň povyberali, a pomaly na nás vyskakujú vianočné dekorácie a produkty. To je jasný znak, že je už november drahí naši. Predposledný mesiac tohto roku je pred nami. Ako to vyzerá s vašimi predsavzatiami na tento rok? Doháňate, čo ste nestihli? Doprajte si chvíľku pohody s novembrovým FIT štýlom, opäť na vás čakajú jedinečné témy. Čítať viac..

nová tyčinka, kolagén, maxsport, vyživa, tyčinka

MAX SPORT predstavil svoju prvú kolagénovú tyčinku

Spoločnosť MAX SPORT prišla s unikátnou kolagénovou tyčinkou. Svojim zložením je ideálna nielen pre športujúcu verejnosť, ale aj pre každého, kto preferuje aktívny životný štýl. Vzhľadom na svoje zloženie je tyčinka určená aj pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o zdravé starnutie. Čítať viac..

DM, recept, prsia, thajské, kari, mňam, ázia, jedlo, doma, video, recepty, chutné jedlo, zdravie, chudnutie, diéta,

VIDEO: Recept na Thajské kari prsia

Dá sa pripraviť chutné thajské jedlo aj u vás doma? Určite áno. Nechajte sa inšpirovať zdravým a pritom rýchlym receptom, vďaka ktorému sa prenesiete do exotického Thajska a objavíte jeho čaro a chute priamo vo vašej kuchyni. Čítať viac..

nový fit štýl, oktober, članky, fitness, fit, chudnudie, zdravie, diéta, ženy, životný štýl, čítanie, recepty, zdravo, šťastie, ako na zdravý život

Zhoďte zo seba starosti a vychutnajte si pohodu s októbrovým FIT štýlom

Cítite to? To vietor privial do našich končín kúsok pokoja. Rozfúkal listy mocnej lásky, matky prírody naokolo. Počujete to? Príjemný šuchot lístia pod nohami a občasné zakopnutie o gaštan. Výnimočné obdobie, kedy sa príroda zbavuje nepotrebného a pripravuje sa na odpočinok. Berte si z nej príklad, spomaľte, zbavte sa zbytočností a vypustite z hlavy starosti. Doprajte si svoju chvíľu pohody s októbrovým FIT štýlom. Čítať viac..

Článkov: 178