Infošky články

Prvá grilovačka tejto sezóny

Prvá grilovačka tejto sezóny

Po dlhej zime sa opäť začína otepľovať a slnko príjemne hriať. Je najvyšší čas zapáliť oheň a rozniesť vôňu grilovaného mäsa po okolí. Ukážeme vám tipy ako si grilovanie užiť a vychutnať si dobré jedlo. Čítať viac..

5 najväčších mýtov v stravovaní (časť. 1)

5 najväčších mýtov v stravovaní (časť. 1)

Napriek tomu, že sa stále viac webov, portálov či profilov snaží robiť osvetu o zdravom a vyváženom stravovaní, niektoré z mýtov naďalej prežívajú a kolujú medzi širokou verejnosťou. Dnes si posvietime na prvých 5 najčastejších mýtov, s ktorými sme sa stretli. Čítať viac..

5 jazykov ospravedlnenia

5 jazykov ospravedlnenia

O koncepte Päť jazykov lásky ste už určite počuli, no vedeli ste o tom, že poznáme aj jazyky ospravedlnenia? Ak sa nám niekto ospravedlňuje a nehovorí naším jazykom, alebo ak sa my chceme niekomu za niečo ospravedlniť a nepovieme to jeho rečou, ospravedlnenie sa minie účinkom. Akoby nikdy neprebehlo. A preto, poďme sa spolu naučiť, ako sa ospravedlniť tak, aby sme dospeli k úspešnému konsenzu na oboch stranách. Čítať viac..

Ekotopfilm - Envirofilm štartuje online už na konci apríla!

Ekotopfilm - Envirofilm štartuje online už na konci apríla!

Najznámejší festival o trvalo udržateľnom rozvoji Ekotopfilm - Envirofilm 2021 sa uskutoční od 26. - 30. apríla 2021 online - festivalové filmy a zaujímavé diskusie môžete sledovať zadarmo a naživo na Facebooku. Klimatické problémy, vymieranie hmyzu, problematika moderných inteligentných miest v kontraste s divokou slovenskou prírodou, do ktorej stále viac zasahuje človek. Aj toto sú témy, na ktoré sa môžu diváci tešiť. Na detaily sme sa opýtali Aleny Janáči, programovej riaditeľky festivalu. Čítať viac..

Slovenská firma vyrába najzdravšie 100 % ovocné šťavy

Slovenská firma vyrába najzdravšie 100 % ovocné šťavy

Čoraz viac ľudí rozmýšľa pri svojom nákupe aj o pôvode potravín, z ktorých sú ich obľúbené produkty vyrobené. Tí, ktorí hľadajú najvyššiu kvalitu, siahajú väčšinou po výrobkoch s označením BIO. Dnes si už aj v rámci BIO výrobkov môžeme vyberať zo širokej ponuky, no napriek tomu existujú firmy, ktoré vynikajú kvalitou surovín a technológiou ich spracovania. Práve preto sa slovenská značka Bobule radí medzi top výrobcov ovocných štiav, výživ, džemov a iných zdravých dobrôt. Čítať viac..

Článkov: 261