Infošky články

DM, recept, prsia, thajské, kari, mňam, ázia, jedlo, doma, video, recepty, chutné jedlo, zdravie, chudnutie, diéta,

VIDEO: Recept na Thajské kari prsia

7.10.2019 v kategórii Infošky

Dá sa pripraviť chutné thajské jedlo aj u vás doma? Určite áno. Nechajte sa inšpirovať zdravým a pritom rýchlym receptom, vďaka ktorému sa prenesiete do exotického Thajska a objavíte jeho čaro a chute priamo vo vašej kuchyni. Čítať viac..

nový fit štýl, oktober, članky, fitness, fit, chudnudie, zdravie, diéta, ženy, životný štýl, čítanie, recepty, zdravo, šťastie, ako na zdravý život

Zhoďte zo seba starosti a vychutnajte si pohodu s októbrovým FIT štýlom

1.10.2019 v kategórii Infošky

Cítite to? To vietor privial do našich končín kúsok pokoja. Rozfúkal listy mocnej lásky, matky prírody naokolo. Počujete to? Príjemný šuchot lístia pod nohami a občasné zakopnutie o gaštan. Výnimočné obdobie, kedy sa príroda zbavuje nepotrebného a pripravuje sa na odpočinok. Berte si z nej príklad, spomaľte, zbavte sa zbytočností a vypustite z hlavy starosti. Doprajte si svoju chvíľu pohody s októbrovým FIT štýlom. Čítať viac..

petra vlhová, adidas, pr, nova kolekcia, fashion, sport, bunda, značka, športové oblečenie

Petra Vlhová: Keď človek nemá pri tréningu žiadny cieľ, je ťažké sa motivovať

V Bratislave sa koncom augusta konalo podujatie Night mile run. Míľový beh, ktorý dostal do ulíc nadšencov behu vo viacerých svetových metropolách, sa konal aj tu v Bratislave pod záštitou komunity bežcov adidas Runners. Tento ročník odštartovala aj slovenská lyžiarka, Petra Vlhová, ktorá nám prezradila, ako trénuje mimo aj počas sezóny, a aj to, čo ju čaká v najbližších mesiacoch. Čítať viac..

zoo run bratislava

V Bratislavskej ZOO sa bude behať za výbeh pre medvede

Ak máte radi beh a zvieratá, 29. septembra určite nezmeškajte ZOO RUN. Vyzbierané štartovné poputuje do zbierky na nový domov pre tri medvede. Pripravovaný rodinný deň v bratislavskej ZOO spojí dospelých, deti a športovcov s hlbšou myšlienkou – prispieť svojou troškou na výbeh pre medvede. Cieľom je tiež zvýšiť záujem o zvieratá a šport. Čítať viac..

fitštýl, fitastyl.sk, júl, dovolenka, nové číslo, luxus, potreba, psychológia, september, pohyb, jeseň

Jeseň v POHYBE s novým FIT štýlom

Tak ruku na srdce! Koľkí z vás v lete dodržiavali režim? Pravidelne cvičili a správne sa stravovali? Prichádza september a s ním tradičný režim. Tešíte sa alebo vás to skôr mrzí? V každom z prípadov vám septembrové dni spríjemnia tieto témy. Na doplnenie vitamínov si určite doprajte niektorú z pochúťok na stranách receptov s jablkami a hruškami. Čítať viac..

petrzalska mila

Zabehnite si Petržalskú míľu

Do tohtoročnej sezóny bežeckých pretekov pribudne po lete novinka – Petržalská míľa. Bežecké podujatie na dostihovej dráhe zároveň 7. septembra odštartuje prvý ročník multižánrového festivalu Petržalského festivalu. Čítať viac..

Článkov: 172