Infošky články

petrzalska mila

Zabehnite si Petržalskú míľu

14.8.2019 v kategórii Infošky

Do tohtoročnej sezóny bežeckých pretekov pribudne po lete novinka – Petržalská míľa. Bežecké podujatie na dostihovej dráhe zároveň 7. septembra odštartuje prvý ročník multižánrového festivalu Petržalského festivalu. Čítať viac..

0 zoo run, beh, bratislava, medved, félix, bežecké podujatie, 2019, bežci, behsity, behame, kde behať v lete, leto, fit styl running team, fitastyl.sk

Bežíme pre dobrú vec! Pridaj sa k nám na ZOO RUN

V nedeľu 29.9.2019 o 15:00 hod budeme opäť behať pre dobrú vec. Príďte si zabehať a prispejte na nový výbeh pre medveďa. Prvý beh v bratislavskej ZOO s cieľom prispieť na skvalitnenie života zvieratám. Ideme do toho spoločne. Vyzbierané štartovné venujeme na nový výbeh pre medvede. Čítať viac..

0 fit štýl, magazín, jún, nové čislo, zdravie, fit, chudnutie, beh, životný štýl

Tak dlho sme čakali, konečne je tu!

Dlho-očakávané teplo, o ktorom sme ešte posledné májové dni iba tichučko snívali je tu! A s ním aj nové číslo vášho obľúbeného magazínu. Je plné nielen skvelého čítania, receptov, či tipov, ale hlavne motivácie. A to od tých najodhodlanejších. Od tých, ktorí spolu budú držať ešte minimálne nasledujúcich 5 mesiacov, vďaka našej FIT štýl challenge. Prečítajte si, ako sa im darí a čo všetko ich čaká. Čítať viac..

Článkov: 163