Hľadá sa partner pre šport …

redakcia FIT štýl | 4. Sep 2017
Hľadá sa partner pre šport …

Myslím, že už všetci vieme, že aktívny životný štýl nie je len trend, ale aj odpoveďou na odbúranie stresu, udržanie si línie, aj keď si chcete dopriať svoj obľúbený zmrzlinový dezert alebo spôsob ako nájsť v sebe energiu na všetky úlohy bežného dňa a cítiť sa všeobecne lepšie.

Dnes si môžete kúpiť nielen dokonalé športové potreby, ale dokonca aj ideálneho partnera. Partnera, ktorý vás bude motivovať, poháňať vpred alebo vás upozorní, že dnes je ten deň, keď si máte vyložiť nohy na stôl a relaxovať.

Reč je o športových hodinkách. Myslíte si, že nejaké hodinky nemôžu zmeniť váš životný postoj? Nechajte sa prekvapiť.

Je verejným tajomstvom, že telo si pohyb vyžaduje, najlepšie ten pravidelný. Je omylom myslieť si, že dobre sa to robí len vtedy, keď sa potíte ako v saune a s červenou tvárou lapáte po dychu.

Pohyb vás má v prvom rade tešiť a uvoľniť. Okrem toho beh, chôdza, či jazda na bicykli tou správnou intenzitou spáli podstatne viac tuku ako šprint Jamajského rekordéra. Vyčleňte si čas pre seba a svoje telo.

Stačí hodinka 2 krát do týždňa. Sledujte svoj tep, ktorý vám napovie viac o intenzite aktivity a spôsobe akým spaľujete tuky a cukry.

Z krátkych prechádzok sa stanú behy a vy začnete sledovať kilometre a tempo akým ich ukrajujete. Vtedy zistíte, že 5 kilometrový beh je príjemne strávený čas a ráno sa budíte s podozrivo optimistkou náladou.

A čo s tým majú spoločné tie športové hodinky?

Je to najlepší nástroj na to aby ste zvolili tú správnu intenzitu, zaznamenali ubehnutú vzdialenosť, čas, tempo. Pochválili sa priateľkám, ako vám to už ide. Okrem toho vyzerajú štýlovo a majú smart funkcie, ktoré využijete aj počas dňa.

Vybrať si môžete z monitorov aktivity, ktoré sú určené pre sledovanie vašej aktivity počas dňa aj v noci alebo športových hodiniek ,ktoré sú ideálnym spoločníkom k bežeckým teniskám alebo bicyklu.

Fotogaléria