Inšpirácie pre zdravší život na výstavisku v Trenčíne

Redakcia | 3. október 2017
Inšpirácie pre zdravší život na výstavisku v Trenčíne

Už 13. a 14. októbra sa stretnú na výstavisku Expo Center Trenčín priaznivci zdravého životného štýlu. Výstava Zdravie & Harmónia ponúkne najrozmanitejšie výrobky zdravej výživy ako 100% ovocné šťavy, sirupy, džemy, ovocné vína a rôzne druhy mrazom sušeného ovocia.

Spoznať a ochutnať môžu aj menej známe oleje lisované za studena, ktoré menia dimenziu chutí ako hroznový, reďkovkový, sézamový, arašidový, cesnakový alebo horčicový. Svoje zastúpenie budú mať na výstave aj výrobky obsahujúce výťažky zo zázračnej rastliny Aloe vera a výrobky tradičnej čínskej medicíny. Skutočným elixírom zdravia sú bylinky. A o tom, že dodávajú výrobkom aj jedinečnú arómu sa môžu návštevníci presvedčiť pri ochutnávke dvoch nových druhov nealkoholických pív s príchuťami – bazový kvet s tymiánom a citrónom alebo zelený čaj s jazmínom a bergamotom.

Na výstave Zdravie & Harmónia nebudú chýbať ani poskytovatelia kúpeľných služieb a prírodná kozmetika, ktorá využíva prastaré poznatky o vitalizujúcej sile najčistejšej morskej vody na ľudský organizmus. Ak chcete zistiť na koľko rokov sa cíti vaše telo, tak neváhajte vyskúšať prístrojovú diagnostiku tela, ktorá nameria Vaše telo z pohľadu výživy a na základe nameraných hodnôt prezradí váš životný štýl ako aj metabolický vek.  

Ľudský život môže zachrániť každý z nás. Naučte sa na výstave Zdravie & Harmónia, ako správne poskytnúť prvú pomoc, vedieť správne reagovať v krízovej situácii a bezprostredne použiť automatický externý defibrilátor, ktorý je určený pre poskytnutie rýchlej pomoci pri náhlej zástave krvného obehu. Vďaka vašej okamžitej a správnej reakcii, keď rozhoduje každá minúta, oceníte význam a dôležitosť týchto znalostí pri záchrane ľudského života.

Zoznámte sa s kineziologickými technikami a produktmi, ktoré slúžia k podpore, prevencii a liečbe akútnych aj chronických ochorení pohybového a kĺbového aparátu, k zlepšeniu krvného a lymfatického obehu a podpore regeneračných procesov tkanív. Máte možnosť dozvedieť sa viac o oxygenoterapii – liečbe kyslíkom, ktorý pomáha náš život skrášliť, zlepšiť a dlhšie zostať aktívnym.

Spoločne s výstavou ZDRAVIE & HARMÓNIA sa v areáli výstaviska Expo Center Trenčín bude konať aj 6. ročník výstavy potrieb pre seniorov SENIOR EXPO. Súčasťou jej sprievodného programu bude aktraktívna konferencia „Za zdravý životný štýl seniorov“, ktorú organizuje Jednota dôchodcov na Slovensku v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva so sídlom v Trenčíne, ktorý ponúkne návštevníkom aj možnosť bezplatného vyšetrenia - merania tlaku, cholesterolu a tuku. Inšpirujte sa na výstave Zdravie & Harmónia. Bližšie informácie na www.expocenter.sk.