Jedinečný Festival pohybu v Leviciach

Redakcia | 18. august 2017
Jedinečný Festival pohybu v Leviciach
foto: mayaphoto.sk

Máte radšej tanec alebo ste na akrobatické kúsky? Obdivujete skákanie na skateboardoch alebo makačov zo streetworkoutu? Toto všetko môžete zažiť na začiatku školského roka v Leviciach.

V sobotu, 2.septembra 2017, sa na námestí Hrdinov v Leviciach uskutoční 4. ročník multižánrového festivalu Movement.

Súčasťou programu je tanečné vystúpenie Johnyho Mečocha, vystúpenie artistov z Cirkuskus či pole dance mladých dám z ChiQui Nitra. Nebudú chýbať obľúbené skateboardové výkony a večerné prekvapenie.

Počas dňa sú pripravené aj workshopy žonglovanie, chodenie po lane, základy streetworkoutu. Na námestí sa tento rok objaví krytá chill zóna s pohodlnými vakmi na sedenie. O gurmánske chute sa postarajú street food stánky. Pitný režim zabezpečí miestna kaviareň a nebude chýbať bar.

Aktivity pre deti sú každoročnou súčasťou. Skákacie hrady, lezecká stena, umelecká a tvorivá zóna a mnoho ďalších voľnočasových atrakcií pre deti.

Na festivale sa objaví množstvo atraktívnych stánkov hand made výrobky, hudobné nástroje, štýlové oblečko. Festivalová rodina sa rozrastá, nenechajte si újsť zážitok zo 4 ročníka Movement festivalu.

Nahliadnite a nechajte sa nalákať: Klikni na video

Fotogaléria