JUSTWOMAN by Diva´s, deň, ktorý patril ženám!

redakcia FIT štýl | 18. júl 2017
JUSTWOMAN by Diva´s, deň, ktorý patril ženám!
foto: FOTO: https://mab.to/xUmrUHHdr

Beh, Yoga, Paddleboard, tri športy, ktoré túto nedeľu kraľovali bratislavskému Draždiaku. Konalo sa tu totižto jedinečné podujatie svojho druhu na Slovensku s názvom JUSTWOMAN by Diva´s.

Podujatie začalo rannou hodinou yogy, neskôr nasledoval beh na 5 kilometrov a ako posledný šport si dámy mohli vyskúšať, u nás stále novinku, paddleboard.

Moderátorka Didiana privítala na pódiu aj ambasádorky projektu Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú a Tinu Zlatoš Turnerovú. Atmosféru podujatia spríjemnila aj známa pesničkárska Mirka Miškechová.

V stánku Divas for women si účastníčky doplnili potrebné tekutiny, vitamíny a minerály vďaka ich úžasným drinkom. Stretnúť tu mohli aj foodblogerky Simonku Škodovú a Radku Véghovu.

Stánok Oriflame ponúkal líčenie, lakovanie nechtov, či ochutnávku produktov z ich rady wellnes, Autopalace Panónska pripravili testovacie jazdy novou Mazdou CX5 a spoločnosť Reebok dokonca požičiaval bežecké tenisky.

Podujatie JUSTWOMAN by Diva´s nebolo však len o oddychu, zábave a priateľstve.

Celý deň boli v infostánku pripravené ružové náramky, ktorých kúpou prispievali účastníčku Lige proti rakovine na informovanosť o prevencii proti rakovine krčka maternice. „Už sme tu nechceli ďalší pretek a honbu za cieľom. Chceli sme, aby všetky ženy na chvíľku spomalili a mali radosť z toho, že sú zdravé a môžu si tento deň užiť naplno.

JUSTWOMAN by Diva´s je jedinečný projekt, ktorého podstata je v tom, aby si naše účastníčky spravili pekný deň so svojimi priateľkami a jednoducho neriešili. Stres je veľkým faktorom práve pri vzniku ochorení a preto je Justwoman tu“ dodáva Lenka Šoltésová z organizačnej agentúry DNA.

Prvého ročníka sa spolu zúčastnilo vyše 400 žien a organizátori už teraz pripravujú toto krásne podujatie v roku 2018 aj v iných mestách. V akých, to je zatiaľ tajomstvo. Každopádne sa baby máte na čo tešiť.

Fotogaléria