Pridaj sa k nám a zmeň svoj život k lepšiemu! Vitajte vo FIT štýl Challenge 2024!

Redakcia | 12. február 2023
Pridaj sa k nám a zmeň svoj život k lepšiemu! Vitajte vo FIT štýl Challenge 2024!

Vitajte v našej 60-dňovej výzve k zdravému a naplnenému životu!

Počas nasledujúcich dvoch mesiacov vás pozývame na cestu sebapoznania, aktivity a pozitívnej transformácie. Naším cieľom nie je len schudnúť, ale naučiť sa milovať a starostlivo sa starať o naše telo, myseľ a dušu.

Každý deň sa budeme venovať rôznym aspektom zdravia a pohody, vrátane športových aktivít, wellness a beauty rituálov, kultúrnych zážitkov a zdravého stravovania. Budeme spoločne objavovať nové spôsoby, ako sa cítiť lepšie, energickejšie a radostnejšie.

Vytvorme si spoločenstvo, ktoré sa podporuje a inšpiruje, aby dosiahlo svoje najvyššie potenciály. Buďte pripravení na zmenu, pretože každý deň bude novou príležitosťou pre rast a transformáciu! Viesť vás budú naši ambasádori: tréner Peter Nuota, ktorý má pod palcom pohyb, výživová špecialistka Katka Chomová, wellness a wellbeing koučka – herečka Diana Klamová a tipy na trávenie voľného času vám dá šéfredaktorka – Jana Fialová.
Čaká nás úžasná cesta plná výziev, prekážok a úspechov. Nezabúdajte, že cieľom nie je len cieľová čiara, ale celý proces. Spoločne sa pustíme do toho a zmeníme svoje životy k lepšiemu!

 

Začíname 1. apríla 2024!

Počas tejto výzvy nebudeme len cvičiť a zdravo sa stravovať, budeme sa tiež venovať svojmu vnútornému rastu a blahobytu. Čo získate? Tu je len niekoľko vecí:
  • Pevnejšie telo: Pravidelná fyzická aktivita a vyvážená strava pomôžu posilniť vaše telo, zlepšiť svalovú hmotu a zvýšiť svoju výdrž.
  • Zdravší životný štýl: Naučíme sa zdravšie žiť a robiť informované rozhodnutia o svojom životnom štýle, aby sme dosiahli dlhodobé zdravie a pohodu.
  • Zlepšený duševný stav: Rôzne wellness praktiky a techniky na zvládanie stresu nám pomôžu uvoľniť sa, zmierniť úzkosť a dosiahnuť duševnú rovnováhu.
  • Vzdelanie a inšpirácia: Budeme spoločne objavovať nové aktivity, záujmy a poznatky, ktoré nás budú inšpirovať k neustálemu osobnému rozvoju.
  • Podpora a spoločenstvo: Budeme si navzájom podporovať, motivovať a inšpirovať sa. Spoločne dosiahneme viac a zdieľanie svojich úspechov a prekážok nás posunie vpred.
Na záver výzvy odmeníme niekoľko účastníkov za ich úsilie, oddanosť a úspechy. Buďte pripravení na výzvu svojho života a na trvalé zmeny, ktoré prinesie. Začnime túto cestu k zdraviu, šťastiu a naplneniu spoločne!

PRIDAJ SA K NÁM! Zaregistruj sa už teraz do Klubu FIT štýl naspodu našej stránky a my ťa čoskoro budeme kontaktovať s bližšími informáciami!