Otestujte produkt Canestest od firmy Bayer

Canestest | 18. júl 2021
Otestujte produkt Canestest od firmy Bayer
foto: Canestest

Časté kúpanie v chlórovaných bazénoch či prírodných jazerách dokáže počas leta potrápiť nejednu ženu. Ak k tomu pridáme vysedávanie v mokrých plavkách či návštevu verejných kúpaliskových toaliet, problém je na svete.

Trápi vás svrbenie, pálenie či štípanie v intímnych oblastiach, no nechcete s tým hneď utekať k lekárovi? Máme pre vás riešenie. Otestujte spolu s nami Canestest test od firmy Bayer a zbavte sa nepríjemných ťažkostí.

Canestest je test na samodiagnostiku vaginálnych infekcií. Pomáha diagnostikovať bežné vaginálne infekcie a nájsť vhodnú liečbu.

Spôsob použitia

Canestest® je jednoducho použiteľný test na samovyšetrenie, ktorý pomáha diagnostikovať bežné vaginálne infekcie a nájsť zodpovedajúci spôsob liečby. Je klinicky dokázané, že Canestest® poskytne výsledky v priebehu niekoľkých sekúnd prostredníctvom zmeny farby a to s viac ako 90% presnosťou. Nerobte žiadne závery ohľadom vášho zdravotného stavu bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom.

CHCEM SA ZAPOJIŤ DO TESTOVANIA

Zapojte sa do nášho testovania a vyskúšajte si Canestest test od firmy Bayer na vlastnej koži. Sme zvedaví na váš názor.