Zdravie články

pálenie záhy, stop, pomoc, riešenie, diéta, strava, bolesť brucha, reflux, dýchanie, symptómy, príznaky, liečba, žalúdok, črevá, trávenie, problémy

STOP páleniu záhy!

16.7.2019 v kategórii Zdravie

Reflux, refluxná choroba pažeráka. Jej prejav je pomerne jasný a kto sa s ním stretol, nepomýli si ho so žiadnym iným. Pálenie záhy sprevádza mnohých ľudí, prichádza nečakane – páli, dusí, zviera. Ako sa dá s týmto problémom zatočiť a je vôbec nutné daný problém riešiť? Čítať viac..

0 leto, grilovanie, zdravie, škodliviny, zásady, jedlo, pokrm, príprava, gril, záhrada, ako bezpečne grilovať, nebezpečenstvo grilovania, mäso, marináda, problém, ťažkosti, ochorenie, rakovina

Zásady zdravého grilovania + encyklopédia éčok

Leto sa už tradične spája so skvelými zážitkami v kruhu priateľov a rodiny. K takýmto chvíľam patrí samozrejme i dobré jedlo a nápoje. Mnohí z nás považujú grilovanie za skvelú formu ako si pripraviť jedlo zdravou formou, s nízkym obsahom tuku. Existuje však rad rizík, ktoré sú s ním spojené, ak grilujeme nesprávne. Čítať viac..

0 lucka, tvoj vodný anjel, pramenitá voda, pitný režim, pitie, leto, minerály,

Voda v najlepšej kondícii

Kvapku po kvapke sa od nepamäti zbiera v hlbinách Považského Inovca krištáľovo čistá voda a prechádza vrstvami hornín, ktoré tu príroda uložila pred 200 miliónmi rokov. Čítať viac..

Článkov: 370