Najlepšie zdokumentovaná VLCD* diéta na svete? NUPO!

Redakcia | 9. máj 2024
Najlepšie zdokumentovaná VLCD* diéta na svete? NUPO!

Diéta NUPO je najlepšie zdokumentovanou VLCD značkou na svete, s viac ako 35 individuálnymi klinickými skúškami s nespornými výsledkami.

Účelom tejto diéty je vytvoriť účinnú a zodpovednú diétu pre tých, ktorí sa chcú pustiť do procesu chudnutia bleskovo.

Diéta Nupo vám pomôže schudnúť naozaj jednoduchým a účinným spôsobom. Ponúka kompletnú náhradu stravy s nízkou kalóriou a vysokou výživnou hodnotou. Diéta je ideálna pre tých, ktorí chcú efektívne schudnúť, alebo si dlhodobo udržať ideálnu hmotnosť a viesť zdravú životosprávu. Nupo vám pomôže dosiahnuť svoj cieľ!

 


ČO VÁM DOKÁŽE NUPO DIÉTA POSKYTNÚŤ?

Kompletnú náhradu stravy. 6 porcií diétnych náhrad jedla, ktoré vám dodávajú približne 700 kcal denne. Správnu kombináciu potrebných vitamínov, minerálov, bielkovín a vláknin.

Klinicky dokázanú, výživovo kompletnú diétu, pre dosiahnutie rýchleho a zdravého chudnutia. Chutné studené koktaily, teplé polievky a lahodné ovsené kaše. Diétu v praktickej forme, ktorú naozaj jednoducho pripravíte. Nupo je už 35 rokov najobľúbenejšou diétou medzi obyvateľmi Dánska.

Diéta Nupo je veľmi nízkokalorickou diétou (VNKD), v ktorej si vypijete šesť koktailov denne. Diéta vám zabezpečí všetky živiny, ktoré potrebujete, kým váš príjem kalórií ostáva pod 800 kalórií.

 

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte balíček produktov NUPO! 

JEDNODUCHÁ A POHODLNÁ DIÉTA, KTORÁ FUNGUJE

Užite si diétu Nupo šesťkrát denne, a kombinujte svoju stravu podľa vlastných predstáv vďaka diétnym koktailom, polievkam a ovseným kašiam Nupo. Stačí si iba vybrať vašu obľúbenú príchuť z diétnych kokteilov Nupo, pridať vodu a zmiešať v Nupo šejkri. Rýchla a ľahká kompletná náhrada stravy!

Diéta Nupo je špeciálne navrhnutá diéta, aby vás podporil počas 8 týždňov, po ktorých by ste mali byť 1-2 týždne na diéte so zníženou energetickou hodnotou predtým, než znova začnete s diétou Nupo. Dodržiavanie diéty je osobitná vec a iba váš konečný cieľ určuje, ako dlho chcete viesť diétu Nupo.

Ako to funguje?

Ak po určitú dobu prijímate menší počet kalórií, aké vaše telo potrebuje, začnete chudnúť. Pri diéte Nupo budete prijímať cca 700 kalórií za deň, čo je podstatne menej ako vaše telo potrebuje počas dňa, Následne z dôvodu nižšieho príjmu kalórií začnete chudnúť.

Sacharidy sú primárnym zdrojom energie tela. S diétnymi produktami Nupo však príjmete maximálne 70 gramov sacharidov denne a preto prinútite svoje telo začať hľadať alternatívny zdroj energie. Po prvých 1-2 dňoch sa v tele spotrebujú všetky uložené sacharidy, čo znamená, že vaše telo začne meniť tuk na energiu. Telo rozkladá zásoby tuku a vytvára ketóny, ktoré používa ako zdroj energie. Keď sa to stane, telo je v stave „ketóza“. Ide o prirodzený stav, ktorý sa vyznačuje relatívne nízkou, ale stabilnou hladinou cukru v krvi, vysokým obsahom ketónov v krvi, ako aj efektívnym spaľovaním tukov.

Ketóza ovplyvňuje chuť na jedlo a vedie k zníženiu pocitu hladu, čo je pravdepodobne jeden z dôvodov, prečo sa mnohí po niekoľkých dňoch strávených na diéte Nupo cítia menej hladní aj napriek zníženému príjmu energie. Keď je váš príjem sacharidov obmedzený a vaše telo je v stave ketózy, môže byť ťažké zistiť odporúčané množstvo vitamínov a minerálnych, ktoré vaše telo potrebuje. Diéta Nupo vám však dodá všetky základné živiny, vitamíny a minerály, ktoré vaše telo potrebuje počas chudnutia. Nahraďte svoje denné jedlá so 6 diétnymi produktami Nupo denne a výsledky sa dostavia rýchlo!