TOP 5 vianočných filmov

Zuzana Vrecková | 22. december 2017
TOP 5 vianočných filmov

Pre malých aj veľkých, top 5 Vianočných filmov sú priam "povinnosťou", kotrú by sme si mali cez Vianoce splniť. A myslím, že sa vôbec tejto povinnosti nebudeme brániť.

TOP 5 vianočných filmov

1. Vianočný príbeh (A Christmas story)

Malý Ralph veľmi túži pod stromčekom nájsť pušku komiksového hrdinu, no mama mu ju ani za svet nechce kúpiť. Tak sa rozhodne navštíviť Santa Clausa v obchodnom centre a my môžeme sledovať, ako sa začnú priania plniť, keď na ne začne intenzívne myslieť...

2. Sám doma

Nezbedník Kevin poteší, pobaví a napriek tomu, že príbeh poznáte, neublíži vám pozrieť si ho zas. Kevin si tak veľmi prial byť na Vianoce sám, bez svojej hlúpej hlučnej, veľkej rodiny, až sa mu to nakoniec podarilo. Vtedy si uvedomil, ako mu všetci veľmi chýbajú.

3. Láska nebeská

Poďte sa s hlavnými protagonistami zasmiať na tom, aký chaos dokáže láska spôsobiť.

4. S tebou ma baví svet

Hviezdy ako Satinský či Studenková v rodinnej komédii vás určite pobavia. Ako asi dopadne pánska jazda s deťmi na krku? Veľa zábavy a zároveň najkrajšie zimné prázdniny pre ich ratolesti.

5. Šťastné a veselé (Joyeux Noël)

Film založený na skutočných udalostiach, ktoré sa odohrávali v zákopoch počas 1. svetovej vojny na Štedrý deň. Pozrite si, aké dojemné bude, keď zrazu nepriatelia odložia pušky a podajú si ruky...