Wellness články

cestovanie za menej, ako cestovať za menej, leto, slnko, auto, letecky, more, hory, oddych, relax, dovolenka, cestujem, malý rozpočet, šetrenie, úsporné cestovanie, backpacking, fit, fitastyl.sk

15 Tipov ako cestovať za menej

13.8.2019 v kategórii Wellness

Aj vy milujete zvuk koliesok na kufri poskakujúcich po chodníkoch či letiskových halách? Na pokožke soľ, vo vlasoch vietor a v očiach nekonečno. Voňavé leto je tu a pozýva nás objavovať exotické diaľky, šíro-šíre tyrkysové more posiate bielymi plachetnicami, ale aj zelené hory, kde ľúbi spočinúť naša duša v tichu. Čítať viac..

dovolenka, nie luxus, oddych, nevyhnutnosť, fit, styl, fitastyl.sk, leto, relax, vypnutie, myseľ, psychologia

DOVOLENKA JE NEVYHNUTNOSŤ, nie luxus

11.8.2019 v kategórii Wellness

Leto je skvelým obdobím a jedným z dôvodov sú práve letné prázdniny. Nemusíte byť práve školákom, aby ste si ich užili. Letná dovolenka k letu patrí. A to je dobre. Podľa psychológov ju potrebujeme ako soľ. Čítať viac..

0 mindfulness, mysel, myšlienky, prítomný okamih, užívanie si života, relax, myslenie, psyché, duša, ako byť štastnejší

Ako praktizovať MINDFULNESS

Mindfulness nám pomáha vniesť všímavosť medzi seba a naše bezprostredné reakcie na ľudí, situácie a okolnosti. Zároveň nás učí búrať deštruktívne vzorce správania. Prinášame vám niekoľko tipov, ako byť počas dňa všímavý a trénovať žitie v prítomnom okamihu. Čítať viac..

0 mindfulness, mysel, myšlienky, prítomný okamih, užívanie si života, relax, myslenie, psyché, duša, ako byť štastnejší

Čo je to MINDFULNESS a ako aplikovať tento pojem v každodennom živote?

Zatúlaná myseľ je nešťastná myseľ. Prítomný človek = šťastný človek. Buďte láskavý k svojim myšlienkam...Čo by ste povedali na to, keby existovalo čarovné slovíčko, ktoré by vám upevnilo zdravie, zaručilo dlhovekosť, rozšírilo kreativitu, pomohlo objaviť samého seba a urobilo by vás šťastnejším? Vedzte, že také slovíčko naozaj existuje. Volá sa MINDFULNESS. Čítať viac..

0 Ako si prepnúť myseľ, keď už to chcem vzdať?

Ako si prepnúť myseľ, keď už to chcem vzdať?

Všetci sa v živote raz dostaneme do momentu, kedy pociťujeme neskutočnú chuť jednoducho sa na všetko vykašľať a v podstate to vzdať. Keď sa snažíme zmeniť svoje stravovacie návyky, kondíciu, držať sa tréningového plánu a začne to byť príliš náročné, najjednoduchším riešením sa nám zdá celé to nechať plávať. Čítať viac..

0 kam v lete, kam v rakúsku, kam na výlet, letný výlet, s deťmi, vlak, rakúšania, vysoké štajersko, mapy, cyklistika, leto, výlet, deti, rodina, zážitky, turistika, rakúsko, hoch steiermark

Vysoké Štajersko – dobíjačka pre tvoju dušu

Možno už máte dosť hotelových komplexov, obsadzovania si ležadiel na preplnených plážach, rušných all inclusive maxi jedální s plus mínus rovnakou ponukou každý deň. Možno sa vám nechce vážiť kufre do lietadla, všade organizovane čakať, reklamovať zle pridelenú izbu a nakoniec sa len pasívne vyvaľovať. Je čas na inú dovolenku? Čítať viac..

Článkov: 303