Wellness články

joga, 9 odtienov jogy, typy, jogy, druhy, ako cvičiť jogu, hatha, vinyasa, fit, fitness, relax, cvičenie, doma, fitastyl.sk, ashtanga

9 odtieňov JOGY

Určite ste sa už stretli s niekým, kto pravidelne cvičí jogu. Potom ste sa chceli prihlásiť na lekciu jogy vy, prípadne ste si chceli zacvičiť doma podľa YouTube, no ani za ten svet ste si z veľkej ponuky neznámych názvov nevedeli vybrať. Poznáme hneď niekoľko typov jogy. Či už chcete fyzicky náročnejšiu alebo ľahkú, skôr relaxačnú, meditatívnu jogu, určite si vyberiete. Skôr, ako sa rozhodnete, ktorý druh cvičenia je pre vás ten pravý, vyskúšajte ich niekoľko a tiež vystriedajte viacerých lektorov. Len tak zistíte, čo je pre vás to pravé orechové. Čítať viac..

Suché ruky

SOS pre suché ruky

Mať v zime suché ruky je pomerne bežný jav spôsobený chladom, mrazom, studeným vetrom a tiež prechodom zo zimy do tepla. V súčasnosti, keď si ruky nielen umývame bežným mydlom, ale aj niekoľkokrát za deň dezinfikujeme, býva však tento problém oveľa rozšírenejší a sprevádzaný rankami a prasklinami, ktoré nám môžu spôsobovať značný diskomfort. Čítať viac..

Pozitívne s Dianou Klamovou: Sloboda je fajn!

Pozitívne s Dianou Klamovou: Sloboda je fajn!

Určite sa vám už stalo, že ste chceli ísť na obed, prechádzku, do kina, ale nikto práve nemal čas. Dlho som mala problém sedieť sama na káve alebo v reštaurácii. Keď som kvôli modelingu cestovala, väčšinou som v novom meste nikoho nepoznala, tak som nemala na výber. A poviem vám, náhodou je to veľmi fajn. Nikto vás neobmedzuje, nestresuje, môžete robiť, čo len chcete a ako dlho chcete. Čítať viac..

Testovali sme: Dacia JOGGER LPG

Testovali sme: Dacia JOGGER LPG

Na kolesách za pohybom? Najlepší nápad! Spáliť kalórie a hýbať sa, vidieť pri tom krásne miesta, neunaviť nohy a vybrať sa, kam si zmyslíme, hoci aj na koniec sveta? Jednoduché. Stačí vám dobré auto, trošku strelené nápady, podložka na cvičenie a odvaha. Čítať viac..

Článkov: 323