Wellness články

Fenomén menom selfie

Fenomén menom selfie

25.3.2018 v kategórii Wellness

Prišiel nečakane a prerazil s veľkou silou. Fenomén selfie – pozná ho matka troch detí, aj prváčik na základnej škole. Pevnou pôdou sa preň stali sociálne siete plné rýchlych informácií a seba prezentácie. Čítať viac..

0 Haptika - reč dotykov: čo dokáže vyjadriť a aký má význam?

Haptika - reč dotykov: čo dokáže vyjadriť a aký má význam?

Slová hovoria väčšinou jednoznačne, ale o vašich pocitoch povedia viac prostriedky neverbálnej komunikácie, medzi ktoré patrí i haptika, teda reč dotykov. Akú silu má dotyk v komunikácii, čo všetko dokáže vyjadriť a aký má význam? Reč tela je v mnohých prípadoch silnejšia, ale hlavne úprimnejšia ako hovorené slovo. Čítať viac..

0 Aromaterapia: liečte sa príjemne. AKO NA TO?

Aromaterapia: liečte sa príjemne. AKO NA TO?

Všetci máme radi príjemné a voňavé. Používame parfumy, kupujeme si osviežovače vzduchu, rozvoniavame príbytky a radi zapaľujeme vonné sviečky. Ale vedeli ste, že pomocou vôní sa dajú liečiť i rôzne ochorenia? Jedna z metód prírodnej medicíny sa nazýva aromaterapia a spočíva v aplikácii silíc (éterických olejov). Čítať viac..

0 Hladká pokožka: dôležitý trend 21. storočia?

Hladká pokožka: dôležitý trend 21. storočia?

Kult hladkého tela je súčasnosť. V minulosti – nie tak dávnej – sme chodili po svete chlpatí a nikomu to neprekážalo. Ako vo všetkom aj v tejto otázke sme napriek vývoju a novinkám na trhu každý iný a tak asi treba voliť aj možnosti zbavovania sa chĺpkov. Čítať viac..

Článkov: 283