Otestujte BIO balíček od dm drogie markt

Redakcia | 3. november 2020
Otestujte BIO balíček od dm drogie markt

Prihláste sa na testovanie zdravých BIO produktov od dm drogerie markt...

Neustále pribúdajú ľudia, ktorí majú záujem o zdravé potraviny. dm drogerie markt Vám prináša niekoľko chutných a zdravých BIO produktov, ktoré sa oplatí vyskúšať.

 

Produkty určené na testovanie: 

dmBio 7-dňový zázvorovo-kurkumový shot, 280 ml

Koncentrovaný nápoj, ktorý vás osvieži a nakopne do nového dňa! Ovocno-zeleninový nápoj so šťavou zo zázvoru a kurkumy, s pomarančovou šťavou a s acerolovou dreňou je bohatý na vitamín C, povzbudí organizmus a dodá mu vitamíny. Môžete si z neho pomaly odpíjať každý deň. 

dmBio lieskovcová pasta, 250 g

Pasta obsahuje 100% čistých lieskových orechov, je bez prísad a pridaného oleja. Pasta je ideálna ako nátierka na chlieb, na ochutenie šalátových dresingov, omáčok a dipov, ako náhrada syra a smotany v jedlách pre vegánov.

dmBio ovocné müsli, 750 g

Ovocné müsli s 50% podielom ovocia, s obsahom obilninových vločiek, slnečnicových semiačok skvele chutia v kombinácii s mliekom či jeho rastlinnou podobou alebo jogurtom. Doprajte si výživné a chutné raňajky či ľahkú večeru.

dmBio ovsené cookies, 300 g

Zahryznite sa do chrumkavých cookies! Sú vyrobené zo 40% ovsených vločiek a sú vynikajúce ako maškrta či už doma alebo na cestách.

Kúpite exkluzívne v predajniach dm a v dm e-shope.

 

Chcem sa prihlásiť na testovanie

Fotogaléria