RECEPTY: Ochutnajte toto zimné afrodiziakum, ktoré stimuluje vášeň a sexuálny apetít

Redakcia | 15. február 2018
RECEPTY: Ochutnajte toto zimné afrodiziakum, ktoré stimuluje vášeň a sexuálny apetít

Zimné afrodiziakum. Ananás patrí k jednému zo svetovo najobľúbenejších afrodiziak – látok, ktoré stimulujú vášeň a sexuálny apetít. Navyše ide o afrodiziakum veľmi chutné a energeticky bohaté.

Zahrejte sa doma s ananásovým punčom

Bude lahodne chutiť a rozprúdi aj vaše zmysly.

 

Toto zimné afrodiziakum stimuluje vášeň a sexuálny apetít

Odšťavené 3 dcl ananásovej šťavy povarte spolu s rovnakým množstvom jablčného muštu, multivitamínového džúsu a podľa potreby aj rumu. Môžete pridať klinček a aníz na dochutenie.

V inej verzii stavte na 500 militrov bieleho vína, s ktorým povaríte odšťavený ananás spolu s dužinou a balíčkom vanilkového cukru a lyžicou klinčeka.

Tesne pred bodom varu vypnite a nalejte do pripravených pohárov. Na osladenie môžete pridať ešte lyžicu medu a na prípadné posilnenie afrodiziakálnych účinkov nalejte na dno pohára 10 ml rumu.

Ananás je natoľko chutný, že ho môžete pojedať samostatne, kedykoľvek naň dostanete chuť. Avšak, pokiaľ chcete ohúriť partnera či spoločnosť, určite sa vám zídu tipy, s ktorými vykúzlite očarujúce a chutné pochúťky.

Jednoduchý grilovaný zázrak

Tento dezert zvládne pripraviť skutočne každý. Stačí kolieska ananásu trocha opiecť v mede, alebo dať na gril, aby získali zlatisté prúžky a potom medom trocha preliať.

Následne už stačí iba pridať kopček kvalitnej vanilkovej zmrzliny a dozdobiť v rukách rozdrvenými sladkými sušienkami podľa výberu.

Ananásový šalát

Výborne bude ladiť na malých opečených chlebíkoch, alebo bagetkách a na jeho prípravu sa vás iste spýta nejeden návštevník párty. Nakrájaný hlávkový šalát zmiešajte spolu 200 gramami na malé kocky nakrájaného ementálu a na malé kocky nakrájaného zaváraného ananásu.  Experimentátori môžu pridať aj jedno pokrájané varené vajíčko.

Na zálievku potom budete potrebovať 100 ml smotany, rovnaké množstvo kvalitnej majonézy, polievkovú lyžicu horčice, kávovú lyžicu limetkovej šťavy, pol lyžičky tabasca a soľ. Šalát dôkladne premiešajte, pridajte na bagetky a dozdobte lístkom bazalky.

Chutný zeleninový šalát
Prečítajte si tiež:

Chutný zeleninový šalát