Psychológia a vzťahy články

Stres je pôvodcom mnohých problémom a ochorení, naučte sa ako nad ním zvíťaziť.

Stres – dobrý sluha, ale zlý pán. Dostaňte ho pod kontrolu raz a navždy!

16.3.2019 v kategórii Psychológia a vzťahy

Stres sa za posledné roky stal jedným z najčastejších pojmov. Či už máme na mysli stres z práce, povinností, zo nadriadených, z nedostatočného výkonu, z nespokojnosti so svojim vzhľadom či neporiadku v domácnosti. Dôvodov je kopec a jeho následky môžu byť desivé. Podľa prieskumov trpí stresom každý štvrtý Európan a tento počet neustále rastie. Čítať viac..

0 PREČO ZLYHÁVAME?

PREČO ZLYHÁVAME?

Chceme schudnúť, pravidelne športovať, skoncovať s maškrtením, prestať fajčiť, ovládať aspoň jeden cudzí jazyk, ale po určitom čase naše úsilie stroskotá. Čítať viac..

0 Nemám rada svoju SVOKRU. Čo s tým?

Nemám rada svoju SVOKRU. Čo s tým?

Na narodenie dcérky reagovala slovami, že to nie je pekné, pretože sme neboli zosobášení. Potom sa na mňa urazila kvôli tomu, že som pri nej niekoľkotýždňovú dojčenú dcérku nenechala a „nešla si po svojom“. Čítať viac..

0 Ozdravné obrady: Nájdite si tie svoje

Ozdravné obrady: Nájdite si tie svoje

Niekto bez nich nedokáže žiť, iný je rád, keď si na seba nájde čas raz za týždeň. Rituály a osobné obrady vytvárajú a dotvárajú náš život a každodennosti dodávajú správnu esenciu. Prečo je také dôležité nájsť si tie svoje? Čítať viac..

0 10 pozitívnych afirmácií na tento rok

10 pozitívnych afirmácií na tento rok

Zmena myslenia a konania ide krok po kroku. Pridajte k svojim novoročným záväzkom aj rituál pozitívnych afirmácií. Váš život dostane nové obrátky. Energia, ktorú venujete afirmáciám sa vám niekoľkonásobne vráti. Posilňujú a ovplyvňujú životné ciele. Čítať viac..

Článkov: 160