Cvičenie a športy články

vyskáčte si postavu, skoky, kardio, doma, švihadlo, zdravie, chudnutie, tep, skákanie, chudneme, rýchlo, fit, svaly, postava, tip, top, fitness, kondícia, kondička, cviky so švihadlom, drepy, výskok

Vyskáčte si postavu!

2.10.2019 v kategórii Cvičenie a športy

Skákanie, alebo plyometrický tréning. Nejde o nič nevšedné, či nové a módne. Skákali sme už ako deti, a kto navštevuje hodiny HIIT, crossfit, prípadne jumpingu, s plyometrickými tréningovými prvkami sa stretáva pravidelne. Aké sú výhody skákanie a čo nám môže priniesť? Čítať viac..

ruky, ramená, chrbát, diana ho chi, fit štýl, fitastyl.sk, cviky, na doma, z domu, pohodlie, ženské cvičenie, chudnutie, diéta, telo, postava, fit, fitness, zdravie

Cvičte doma: Ruky, chrbát, ramená s Dianou Hô Chí

1.10.2019 v kategórii Cvičenie a športy

Ženy svoju pozornosť upriamujú najmä na cviky zamerané na brucho, zadok a nohy. Zabúdajú pritom napríklad na chrbát, ktorý v dnešnej dobe počítačov a mobilov veľmi trpí. Ticho závidím tej, ktorú nebolieva chrbát. Denne sedíme niekoľko hodín v práci, nosíme ťažké nákupy alebo deti, a preto je dôležité mať pevné svalstvo aj v hornej časti tela. Čítať viac..

atletika rozhovor, nada bendová, jan volko, beh, príprava, slovensko, možnosti,

Rozhovor: Naďa Bendová - bežecká trénerka majstra Európy v halovej stovke Jána Volka

"OJEDINELÉ VÝSLEDKY NAŠICH ŠPORTOVCOV NIE SÚ VÝSLEDKOM SYSTÉMU, ALE NADŠENIA, TVRDEJ PRÁCE A ZANIETENIA jednotlivcov." Naďa Bendová, bežecká trénerka majstra Európy v halovej stovke Jána Volka, je bývalá profesionálna atlétka. Svoj osobný rekord na 100 m vytvorila s časom 12,91 s, keď mala 17 rokov a jej rekord na 200 m je 26,91 s. V roku 1993 získala bronz na MSR v sedemboji a bola členkou víťaznej štafety 4x100 m na juniorských MSR. Čítať viac..

triatlon, disciplina, beh, vonku, voda, plavanie, bicykel, bicyklovanie, fit, zdravie, kalorie, kardio, telo, preteky, slovensko, ako na triatlon, čo piť, pitný režim, tekutiny, hypertonický, izotonický, hypotonický nápoj

Pitný režim v triatlone

Niekto naň nemá čas, niekto naň zabúda a iného zase lone nezaujíma – pitný režim. Slovné spojenie, ktoré rezonuje v spoločnosti najmä v letnom období. Áno, pitný režim je extrémne dôležitý pre každého, ale čo takí športovci? Ovplyvňuje správny pitný režim športový výkon a následnú regeneráciu? Čítať viac..

outdoor tréning, vonku, cvčienie, turistika ako životný štýl, turista, kardio, hory, les, relax, oddych, chôdza, fit, fitness, šťastie, zdravie, prečo chodiť na túry, na hory, na turistiku

OUTDOOR TRÉNINGY - balzam pre telo i dušu

Outdoorové tréningy nie sú len skvelým doplnkom – výborne nám osožia aj ako hlavný bod nášho športového programu. Jednou z dobre známych klasík je aj turistika. Výhody pobytu na čerstvom vzduchu sa tu snúbia s psychickým uvoľnením a komplexným posilnením celého tela. Čítať viac..

50 dôvodov prečo cvičiť, benefity, pozitíva

50 dôvodov prečo cvičiť

Veríme, že výhovoriek, prečo to nerobiť, by ste zrejme občas našli rovnaký počet. A preto sa pridávame so svojou "troškou" argumentov. A to sme ešte určite nevymenovali všetky. Čítať viac..

Článkov: 299