Cvičenie a športy články

Bicyklujte tak, ako to máte radi!

Bicyklujte tak, ako to máte radi!

Bicyklovanie patrí k našim základným športovým zručnostiam a prvé kontakty s bicyklom sa datujú ešte do nášho raného detstva. Vtedy nám stačí akýkoľvek „tátoš na dvoch kolesách“, neskôr – po dlhších či kratších prestávkach, chceme od bicykla viac. Čo? Každý to svoje. Ako tomu prispôsobiť samotný výber a na ktoré preferencie treba klásť zvláštny dôraz? Čítať viac..

Zapojte sa do veľkolepých cyklistických pretekov!

Zapojte sa do veľkolepých cyklistických pretekov!

L´Etape je jediné cyklistické podujatie na svete, ktoré umožňuje pretekárom vcítiť sa do kože šampióna Tour de France, súťažiť spolu s bývalými šampiónmi Tour de France, na trati navrhnutej odborníkmi z Tour de France s vysokou úrovňou bezpečnosti a pretekárskej podpory od celého tímu organizátorov, s profesionálnym časomerom a súťažami nielen o umiestenie v celkovom poradí. Čítať viac..

Nové prsia stvorené pre šport

Nové prsia stvorené pre šport

Menší zadok si vyskáčete, ale väčšie prsia nie. Na zvodné prednosti musíte mať buď dobré gény, alebo plastického chirurga, ktorý vám zaručí, že sa vám implantáty pri vašom aktívnom živote nepretočia. Čítať viac..

Jogové pozície pre lepší spánok

Jogové pozície pre lepší spánok

Joga je nielen skvelým naťahovacím cvičením, ale ak zvolíme správne cviky, aj perfektným spôsobom, ako naladiť telo a myseľ na zdravý nočný spánok. Večerná jogová zostava by mala obsahovať pomalé asány zamerané na hlboké dýchanie, uvoľnenie fyzického napätia a relaxáciu mysle. Niektoré z nich môžete robiť dokonca priamo v posteli. Čítať viac..

Kráľovná HIIT Oľga Bartalská: Pohyb je moje poslanie

Kráľovná HIIT Oľga Bartalská: Pohyb je moje poslanie

Oľga Bartalská je jednou z najobľúbenejších učiteliek pohybu dneška. Jej hodiny nájdete na rôznych platformách online a digi sveta, ale zacvičiť si s ňou môžete aj osobne v Malackách, kde žije a pôsobí. Je obľúbená najmä pre svoju precíznosť, dynamiku a krásu v rôznych významoch týchto slov. Oľga vás nenechá cvičiť technicky nesprávne, ani lenivo a pomaly, ale ani unáhlene a príliš veľa. Silu, energiu, zároveň však pokoj a harmóniu nielen vyžaruje, ale svojim klientom ju vie na 100 % aj odovzdať. Čítať viac..

Článkov: 329