Cvičenie a športy články

činky, cvičenie, doma, workout, spevnenie, ruky, paže, ramená, svaly, biceps, triceps, chudnutie, diéta

Činky nielen v posilňovni - cvičte doma

17.8.2019 v kategórii Cvičenie a športy

Cvičenia s činkami sa mnohé dámy stále tak trocha obávajú. Základným argumentom proti pritom ostáva mylná domnienka, že „im z toho zhrubnú ruky“. Áno, je len málo žien, ktoré túžia po mužských krivkách horných končatín. Toho sa však báť nemusíte – naopak! Činky sú skvelou voľbou pre domáce tréningy, stačí poznať tie správne spôsoby, ako s nimi dosiahnuť želaný cieľ. Čítať viac..

0 https://fitastyl.sk/clanky/cvicenie-a-sporty/10-000-krokov-nevyhnutnost-alebo-mytus

10 000 krokov – nevyhnutnosť alebo mýtus?

Začali ste tak dobre – na ceste do práce ste si prilepšili o plus 3000 krokov, čo znamená, že ak pôjdete rovnakou trasou i domov spolu je to už 6000. Pripočítame k tomu chôdzu na toaletu, na dopĺňanie si fľaše, uvarenie kávy a prípadne menšiu prechádzku v potravinách. Zdá sa, že máte vyhraté, však? Čítať viac..

0 Benefity cvičenia vo vode

Benefity cvičenia vo vode

Jazerá, bazény, dokonca more, to všetko nám ponúkajú letné pohodové chvíle. Prečo ich dostatočne nevyužiť a okrem relaxovania a polihovania na slnku nespraviť aj čosi pre krásnu figúru? Aké sú benefity cvičenia vo vode? Čítať viac..

0 bicykel, bicyklovanie, výber, ako vybrať bicykel, správny bicykel, ako si mám vybrať správny bicykel, leto, cyklistika, rekreačná, šport, kardio, príroda, cesta

Bicyklujte tak, ako to máte radi

Bicyklovanie patrí k našim základným športovým zručnostiam a prvé kontakty s bicyklom sa datujú ešte do nášho raného detstva. Vtedy nám stačí akýkoľvek „tátoš na dvoch kolesách“, neskôr – po dlhších či kratších prestávkach, chceme od bicykla viac. Čo? Každý to svoje. Ako tomu prispôsobiť samotný výber a na ktoré preferencie treba klásť zvláštny dôraz? Čítať viac..

0 sexy brucho, cieľ, sen, vypracované brucho, six pack, tehličky, pevné brucho, core, cvičenie, šport

Sexy brucho – sen alebo reálny cieľ?

Samozrejme, reálny cieľ! Má to však svoje „ale“. Tým prvým je nečakať zázraky na počkanie a tým druhým – pravidelne cvičiť, skákať a nasledovať naše zaručené zásady. Vytvorili ich pre vás odborníci s bohatými skúsenosťami a vynikajúcimi výsledkami. Čítať viac..

Článkov: 285