Cvičenie a športy články

joga, Diana Hô Chí, joga v pohybe, tréning, bojovník, doska, polmesiac, ásany

Cvičte doma: JOGA v pohybe

Pred 4 rokmi som sa stala trénerkou. Áno, dobre čítate. Milovala som pohyb asi odkedy som uzrela svetlo sveta, ale na tejto úrovni som sa mu začala venovať v podstate nedávno. A joga? To bol pre mňa strašiak. No našli sme si k sebe cestu a môžem povedať, že medzi nami vzniklo také silné puto, že ju považujem za najkomplexnejšie a pre moje telo najideálnejšie cvičenie. Čítať viac..

tréning na ruky, pre krásne a silné RUKY A RAMENÁ, biceps, triceps, deltový sval, ramenný sval, posilň

Pre krásne a silné RUKY A RAMENÁ: Trénujeme s Petrom Nuotom

Je jedno, či si chlap alebo žena, každý chce mať predsa pekne vypracované ramená a ruky. Aby sa cez leto pekne vynímali v tielku. Veľký biceps bol odjakživa znak sily, o čom značí aj reakcia na frázu: „ukáž svaly“ a ako prvé ste videli napnutý biceps. Široké ramená, veľký biceps a ešte trochu väčší triceps. Dnes si rozpíšeme zopár cvikov na tieto partie,ktoré si môžete zacvičiť vo fitku, ale aj v pohodlí obývačky. Veď so slabými rukami sa budú ťažko robiť kliky a ešte ťažšie zhyby na hrazde. Čítať viac..

chrbtica, kríže, bolesti chrbtice, krčná chrbtica, pohyb, lordóza, skolióza

Okom trénera: Preťažená chrbtica. Ako a čo cvičiť?

Čo sa stalo, že nás zrazu chrbtica bolí? Odpoveď nájdeme väčšinou v našom životnom štýle. Sedíme v kancelárii, sedíme v aute, uľahčujeme si život a často nám uniká to podstatné, pohyb. Ako najefektívnejšia metóda v predchádzaní a odstraňovaní bolesti sa ukazuje pohybová terapia. Čítať viac..

Článkov: 360