Cvičenie a športy články

Zaviazať šnúrky a ide sa na to!

Zaviazať šnúrky a ide sa na to!

20.2.2019 v kategórii Cvičenie a športy

Krátke a účinné sú tri cvičebné zostavy, ktoré zoštíhľujú, tvarujú, spevňujú. Niekoľko cvikov vo vysokej intenzite zaútočí na vaše tukové zásoby, zocelí svaly a dodá energiu. Páľte kalórie a skočte rovno do najlepšej formy. Čítať viac..

0 Zacvičte si s tyčou!

Zacvičte si s tyčou!

Zvyčajne sú odložené kdesi v rohu fitnes centier a sál so skupinovým cvičením. Tí, ktorí to s nimi vedia, si tyče obľúbili pre ich komplexnosť, variabilitu a praktickosť, no a ostatní ich zvyčajne len opatrne obídu. Čítať viac..

0 Osí pás nemusí byť iba snom

Osí pás nemusí byť iba snom

Štíhly pás patril v minulosti k jedným z hlavných prvkov ženskosti. Dámy si ho zvykli sťahovať korzetom, čo, samozrejme, prinášalo mnohé diskomfortné pocity, nedokrvenie, závraty, problémy s trávením a iné dôsledky, ktoré už, našťastie, patria k dávnej histórii. Čítať viac..

0 PILATES: Vzpriamiť, spevniť, dýchať!

PILATES: Vzpriamiť, spevniť, dýchať!

Joseph Hubertus Pilates vedel, čo robí, keď zostavil pohybový systém nesúci jeho meno. Pilates je ideálnym typom cvičenia pre všetkých. Vyrovnáva svalovú nerovnováhu, pomáha zapájať a aktivovať váš core, funkčne a komplexne posilňuje a naťahuje svalstvo, zabezpečí vám zdravú kondíciu aj krásnu figúru. Čítať viac..

Článkov: 257