Články

tvarova gymnastika, plet, krasa, mladost
14.9.2019 Krása

4 cviky pre pevnú a vypnutú pleť

S pribúdajúcimi rokmi prichádzajú aj pribúdajúce vrásky. Niekto tým svojim dáva mená a cení si ich ako svoje životné skúsenosti. Iní pokles pružnosti a vypnutosti pleti prežívajú natoľko, že siahajú po rôznych invazívnych či neinvazívnych chirurgických zákrokoch. Čítať viac..

tvárová gymnastika, fit, vzhľad, omladenie pleti, doma, cviky, cvičenie, vypnutá pleť, bez botoxu, krásna tvár
13.9.2019 Krása

TAJOMSTVO MLADŠIEHO VZHĽADU: Tvárová gymnastika

Vo svojich 46 rokoch má Iveta výnimočne pevnú pokožku, plné líčka, definovanú sánku a úspešné je aj množstvo jej klientov, ktorí sa za necelé dva mesiace cvičenia tešia pevnejšej a vypnutejšej pokožke. To, čo Iveta vyučuje, nie sú len smiešne grimasy. Tvárová gymnastika je rezistenčný tréning tvárového svalstva nachádzajúceho sa pod pokožkou a tukovým tkanivom. Keď začnú pokožka a tukové tkanivo ochabovať, vytrénované svaly dokážu túto stratu objemu nahradiť. Čítať viac..

zoo run bratislava
12.9.2019 Infošky

V Bratislavskej ZOO sa bude behať za výbeh pre medvede

Ak máte radi beh a zvieratá, 29. septembra určite nezmeškajte ZOO RUN. Vyzbierané štartovné poputuje do zbierky na nový domov pre tri medvede. Pripravovaný rodinný deň v bratislavskej ZOO spojí dospelých, deti a športovcov s hlbšou myšlienkou – prispieť svojou troškou na výbeh pre medvede. Cieľom je tiež zvýšiť záujem o zvieratá a šport. Čítať viac..

vymeniť váhu za meter, krajčírsky, meranie, hmotnosť, diéta, chudnutie, obraz, telo, vnímanie, kilá, priberanie, diétovanie, ako schudnúť správne, distribúcia tuku v tele
11.9.2019 Krása

Vymeňte váhu za krajčírsky meter

Či je to už klišé alebo nie, jednoducho je to tak, že si ľudia dávajú predsavzatia. Veľká väčšina z nich súvisí so zmenou životného štýlu. Úplná klasika je snáď: prestať fajčiť, schudnúť, lepšie sa stravovať a piť menej alkoholu. Čítať viac..

fakty a mýty o dehydratácia, voda, pitný režim, pitie, fit, chudnutie, hydratácia, telo, diéta, šport
9.9.2019 Výživa

MÝTY a FAKTY Ako je to v skutočnosti s DEHYDRATÁCIOU?

Dehydratácia znamená narušenie vnútornej rovnováhy organizmu. Strata telesných tekutín, predovšetkým elektrolytov a minerálnych iónov, môže viesť až ku kolapsovým stavom a zlyhaniu jednotlivých orgánov. Nemajte však obavy, na paniku nie je dôvod, bežnú miernu dehydratáciu odstránime jednoducho - vodou. Čítať viac..

klíčíky, jeseň vitamíny, klíčenie, doma, mňam, zdravé, raw, food, jedlo, výživa, zdravie, chudnutie, diéta
9.9.2019 Výživa

Jeseň klope na dvere - naklíčte si vitamíny!

Vypestujte si doma misky plné krásne sfarbených výhonkov rôznych semien. Sú plné vitamínov a enzýmov, čo s príchodom jesene padne viac ako vhod. Jednoduchý proces, do ktorého môžete zapojiť aj deti, sa určite stane obľúbenou formou „zahradníčenia“ celej rodiny. Čítať viac..

atletika rozhovor, nada bendová, jan volko, beh, príprava, slovensko, možnosti,

Rozhovor: Naďa Bendová - bežecká trénerka majstra Európy v halovej stovke Jána Volka

"OJEDINELÉ VÝSLEDKY NAŠICH ŠPORTOVCOV NIE SÚ VÝSLEDKOM SYSTÉMU, ALE NADŠENIA, TVRDEJ PRÁCE A ZANIETENIA jednotlivcov." Naďa Bendová, bežecká trénerka majstra Európy v halovej stovke Jána Volka, je bývalá profesionálna atlétka. Svoj osobný rekord na 100 m vytvorila s časom 12,91 s, keď mala 17 rokov a jej rekord na 200 m je 26,91 s. V roku 1993 získala bronz na MSR v sedemboji a bola členkou víťaznej štafety 4x100 m na juniorských MSR. Čítať viac..

fsrt, fit štýl running team, štefánik trail, beh, karpaty, noc, nočný beh, bežci, beháme, bratislava, slovensko, hory

STEFANIK TRAIL STAGE 3: 145 km dlhý bez cez Malé Karpaty

Stefanik Trail je jeden z mnohých zaujímavých trailových behov na Slovensku. Ktorý sme nedávno odbehli ako štafeta FIT štýl Running Team. Beh je rozdelený na 7 úsekov, zápisky sú teda bežeckým denníkom pocitov a skúseností siedmych rôznych FIT štýlakov. Ponúkame tak zaujímavé vnímanie behu, priestoru, času, tempa, rýchlosti a všetkého, čo s behom súvisí. Čítať viac..

triatlon, disciplina, beh, vonku, voda, plavanie, bicykel, bicyklovanie, fit, zdravie, kalorie, kardio, telo, preteky, slovensko, ako na triatlon, čo piť, pitný režim, tekutiny, hypertonický, izotonický, hypotonický nápoj

Pitný režim v triatlone

Niekto naň nemá čas, niekto naň zabúda a iného zase lone nezaujíma – pitný režim. Slovné spojenie, ktoré rezonuje v spoločnosti najmä v letnom období. Áno, pitný režim je extrémne dôležitý pre každého, ale čo takí športovci? Ovplyvňuje správny pitný režim športový výkon a následnú regeneráciu? Čítať viac..

FSRT, fit styl running team, ruzinovsky kolotoc, beh park, bratislava, ostredky, slovensko, preteky

Ružinovský kolotoč stál za to

Ružinovský kolotoč je športovo kultúrne podujatie s hlavným zameraním na beh. Pôvodná myšlienka bola zorganizovať 24 hodinový beh, na ktorom by sa zúčastnili jednotlivci, 6 až 12 členné štafety a čo bola výborná myšlienka, boli tzv. virtuálne tímy. Virtuálny tím si mohla vytvoriť akákoľvek komunita pre svojich priateľov a prívržencov alebo spoločnosť, ktorá má bežeckých nadšencov medzi svojimi zamestnancami, klientmi, zákazníkmi, či rodinami. Čítať viac..

fitštýl, fitastyl.sk, júl, dovolenka, nové číslo, luxus, potreba, psychológia, september, pohyb, jeseň
3.9.2019 Infošky

Jeseň v POHYBE s novým FIT štýlom

Tak ruku na srdce! Koľkí z vás v lete dodržiavali režim? Pravidelne cvičili a správne sa stravovali? Prichádza september a s ním tradičný režim. Tešíte sa alebo vás to skôr mrzí? V každom z prípadov vám septembrové dni spríjemnia tieto témy. Na doplnenie vitamínov si určite doprajte niektorú z pochúťok na stranách receptov s jablkami a hruškami. Čítať viac..

Článkov: 2045