Články

kôpor, kôprové pesto, pesto, účinky kôpru, zápach z úst, čkanie, dochutenie kôprom, kôprové semená, liečenie rán, kašeľ, bolesti hlavy

Domáca lekárnička: Kôpor - burina, ktorá chutí

Arómu kôpru cítime už z diaľky. Vyrastie takmer všade, nepotrebuje žiadnu starostlivosť a mnohí ho prehliadajú ako obyčajnú burinu. Voňavý kôpor by si však zaslúžil oveľa väčšiu pozornosť. Využiteľný je nielen v kuchyni, ale má aj množstvo liečivých účinkov. Čítať viac..

dovolenka, nie luxus, oddych, nevyhnutnosť, fit, styl, fitastyl.sk, leto, relax, vypnutie, myseľ, psychologia

DOVOLENKA JE NEVYHNUTNOSŤ, nie luxus

Leto je skvelým obdobím a jedným z dôvodov sú práve letné prázdniny. Nemusíte byť práve školákom, aby ste si ich užili. Letná dovolenka k letu patrí. A to je dobre. Podľa psychológov ju potrebujeme ako soľ. Čítať viac..

šťastie, láska, ako byť šťastný, netrápiť sa, čo je šťastie, tipy, triky, rady, motivácia, životná pravda, ako zostať motivovaný, cvičenie, strava, život, šťastie,

10 návykov ŠŤASTNÝCH ĽUDÍ

Každý z nás túži po naplnenom, šťastnom a pokojnom živote. Nemáme radi výkyvy ani životné zákruty, za ktorými sa nám neraz dýcha oveľa ťažšie. Máme radi pokojne plynúce dni bez zbytočných starostí a stresu. Nežijeme však v ideálnom svete a deň čo deň sa potýkame s nedorozumeniami, zakolísaním, sklamaním. Ako to robia iní ľudia, že si zachovajú rovnováhu aj napriek negatívnym vplyvom všedných dní? Čítať viac..

fitshaker, HIIT, benefity hittka, fitstyl2022, joga, pilates, tréningový plán, Fit in, FIT štýl

Ako spáliť maximum za minimum času: 15-minútovka, ktorú pocítite

Chceš byť v lete v skvelej forme? Ale ani náhodou sa ti nechce v lete hodinu potiť a tráviť veľa času pri cvičení? Bingo! Máme pre teba rýchle cvičenie, pri ktorom budeš nielen spaľovať, ale aj nádherne formovať postavu! Stačí ti cca 15- 30 minút na cvičenie, ale podmienkou je- musíš ísť “na plný plyn!” Zoznám sa s intervalovým cvičením- HIIT. Čítať viac..

cestovanie za menej, ako cestovať za menej, leto, slnko, auto, letecky, more, hory, oddych, relax, dovolenka, cestujem, malý rozpočet, šetrenie, úsporné cestovanie, backpacking, fit, fitastyl.sk

15 Tipov ako cestovať za menej

Aj vy milujete zvuk koliesok na kufri poskakujúcich po chodníkoch či letiskových halách? Na pokožke soľ, vo vlasoch vietor a v očiach nekonečno. Voňavé leto je tu a pozýva nás objavovať exotické diaľky, šíro-šíre tyrkysové more posiate bielymi plachetnicami, ale aj zelené hory, kde ľúbi spočinúť naša duša v tichu. Čítať viac..

premena, na vlastnom tele, chudnutie, Saška Drabová, cvičenie, osobný tréner, strava, 120 kg, schudnúť

Saška rodila s hmotnosťou 120 kg. Dnes je o 42 kg ľahšia!

34 ročná Saška Drabová má dve deti a momentálne je na rodičovskej dovolenke. Zo stabilnej váhy 67 kg v dôsledku hormonálnej liečby poskočila na hmotnosť 99 kg. V tom čase otehotnela a so zlým hmotnostným štartom rodila pri hmotnosti 120 kíl! Dnes jej ručička na váhe ukazuje 78 kg. Ako sa jej to podarilo? Čítať viac..

Článkov: 2660