Články

0 fitup,selfie, mania, fit štýl challenge, magazín fit štýl, výzva, 6 mesiacov, chudnutie, partneri, výživa, zdravie, cvičenie, fitness, fitko, cvik, workout, schudnutie, hmotnosť, váha, úbytok, svet zdravia, bratislava, ružinov, centrum na chu

Selfie mánia vo FIT štýl challenge

Potreba zachytiť každý moment svojho života alebo narcizmus? Názory na túto problematiku sa rôznia, niektorí časté fotografovanie samého seba dokonca označujú za diagnózu. Fotenie fotografií, na ktorých sme my sami, prípadne s odrazom v zrkadle však nie je žiadna novinka. Čítať viac..

0 melon, medovy, mňam, vyziva, leto, hydratacia, chudnutie, diéta, ovocie na chudnutie, fit, fitness, redukcia hmotnosti, fistyl
2.8.2019 Výživa

Maškrta bez výčitiek - medový melón

Aj vy milujete sladké, no zrkadlo, váha, prípadne oblečenie vám zakaždým pripomenie, že sa v maškrtení musíte krotiť? A čo tak zamaškrtiť si bez výčitiek? Červený vodný melón je u nás bežná prázdninová klasika, ktorá k letu patrí, ale taktiež môžeme v obchode dostať aj cukrové melóny. Čítať viac..

0 maliny, účinky, chudnutie, diéta, malinový, ketón, štíhla línia, postava, chudnutie, ako schudnúť, benefity, malina, výživa, zdravie, fitastyl.sk
1.8.2019 Zdravie

Fakty a mýty o účinkoch malín na chudnutie

Malina alebo ostružina malinová je u nás pomerne bežný krík, ktorý dorastá do výšky 1,5 – 2 metre. Plody majú sýtu ružovú farbu a ich veľkosť je približne 1,5 - 2 cm. Čím sú maliny tmavšie, tým viac obsahujú prírodného farbiva, ktoré je zároveň i antioxidantom, a teda tým sú aj zdravšie. Čítať viac..

0 herpes, ochorenie, imunita, pomoc, ako sa zbaviť herpesu, pery, bolesť, opar, choroba,
31.7.2019 Zdravie

Ako sa konečne zbaviť herpesu?

Efektívna prevencia voči vírusu herpes simplex je užívanie L-lyzínu, ktorý ma okrem antibakteriálneho a antivírusového účinku aj priaznivý vplyv na podporu imunitného systému. Práve jeho oslabením sa spúšťa rozmnožovanie tohto vírusového ochorenia. L- lyzín sa odporúča nielen na zvýšenie imunity, ale aj aplikovať hneď pri prvých príznakoch oparu (prodromálne štádium). Svojím účinkom okamžite zabráni ďalšiemu rozmnožovaniu vírusov a taktiež veľmi rýchlo eliminuje ochorenie. Čítať viac..

0 Ako si prepnúť myseľ, keď už to chcem vzdať?
31.7.2019 Wellness

Ako si prepnúť myseľ, keď už to chcem vzdať?

Všetci sa v živote raz dostaneme do momentu, kedy pociťujeme neskutočnú chuť jednoducho sa na všetko vykašľať a v podstate to vzdať. Keď sa snažíme zmeniť svoje stravovacie návyky, kondíciu, držať sa tréningového plánu a začne to byť príliš náročné, najjednoduchším riešením sa nám zdá celé to nechať plávať. Čítať viac..

0 herpes, ochorenie, imunita, pomoc, ako sa zbaviť herpesu, pery, bolesť, opar, choroba,
30.7.2019 Zdravie

HERPES: Pečať slabej imunity?

Naše telo je skutočne zložitý prístroj. Napriek tomu, že v ňom denne prebiehajú tisíce procesov, ktoré zabezpečujú jeho bezchybné fungovanie – z času načas potrebuje dobiť baterky, pretože skrátka nestíha. Jedna z ochranných bariér zlyhá a do našej každodennosti vstúpi vírusové alebo bakteriálne ochorenie, ktoré signalizuje, že imunitný systém má takpovediac „dosť“. Výstražnou kontrolkou môže byť aj herpes na ústach. Čítať viac..

0 fitup, fit štýl challenge, magazín fit štýl, výzva, 6 mesiacov, chudnutie, partneri, výživa, zdravie, cvičenie, fitness, fitko, cvik, workout, schudnutie, hmotnosť, váha, úbytok, svet zdravia, bratislava, ružinov, centrum na chudnutie, podpor

Detox ako z FIT štýl challenge? Skvelé výsledky overené účastníkmi našej výzvy (+vzorový detoxikačný deň)

Účastníci FIT štýl challenge mali v prvé 2 až 4 týždne (podľa potreby) odľahčený režim. A počas tohto stravovania dosiahli úžasné výsledky, priemerný hmotnostný úbytok bol 4 kg. S chudnutím a nastavením jedálnička pomáhajú účastníkom špecialisti zo Sveta zdravia. My sme aj pre vás, ktorí výzvu „ťaháte“ s nami online, vyspovedali Veroniku Hanákovú. Čítať viac..

Článkov: 1980