Články

0 Príbeh vlákninovej hypotézy

Príbeh vlákninovej hypotézy

2.12.2017 v kategórii Zdravie

Celá „vlákninová hypotéza“ začala v roku 1971, keď Denis P. Burkitt (objaviteľ Burkittovho lymfómu) uverejnil článok v British Medical Journal, v ktorom rafinované obilniny označil za príčinu mnohých civilizačných ochorení, medzi ktorými bola diverkulitída (zápal čreva) a apendicitída (zápal červovitého prívesku). Čítať viac..

0 DESATORO osobných TRÉNEROV

DESATORO osobných TRÉNEROV

30.11.2017 v kategórii Cvičenie a športy

Mať klienta, ktorého v posilňovni vedieš k jeho vytúženému vyšportovanému telu, je výzva. Pre teba, aj pre neho. Byť však skutočne dobrým trénerom sa nemusí podariť každému. Zozbierali sme pre vás tipy od klientov, čo im u osobných trénerov vadí, prečo by trénera vymenili a ako by mal ideálny tréner vyzerať. Čítať viac..

0 Unikátne predstavenie Luskáčika po prvýkrát v Bratislave!

Unikátne predstavenie Luskáčika po prvýkrát v Bratislave!

29.11.2017 v kategórii Infošky

125. výročie prvej premiéry Luskáčika v Petrohrade budú môcť slovenskí fanúšikovia osláviť priamo pri unikátnom jedinom uvedení jedného z najpopulárnejších baletných vystúpení v predvianočnom čase. Luskáčik v prevedení svetoznámeho St. Petersburg Festival Ballet s exkluzívnym obsadením zavíta do bratislavskej Incheby 15.decembra tohto roku. Čítať viac..

Článkov: 1439