Články

koľko krát denne treba jesť, chudnutie viac porcií, malé porcie, tip, olovrant, desiata, snack, jedlo, fit, chudnutie, diéta, zdravie, výživa

DESIATE A OLOVRANTY – áno či nie?

Potrebujete jesť 5-krát denne a neviete, ktoré potraviny sa hodia na desiatu alebo olovrant? Vystačíte si s tromi jedlami počas dňa, ale z času na čas si musíte doplniť energiu aj mimo raňajok, obeda či večere? Inšpirujte sa tipmi na zdravé a chutné desiate a olovranty. Čítať viac..

Azerbajdžan na dosah: Nová linka Baku - Viedeň

Azerbajdžan na dosah: Nová linka Baku - Viedeň

Azerbaijan Airlines spustil priamy let medzi Baku a Viedňou od 2. mája 2023. Toto nové spojenie predstavuje významný míľnik pre turistický priemysel v Azerbajdžane, pretože otvára prístup na veľký európsky trh a posilňuje pozíciu krajiny ako top destinácie pre cestovanie. Čítať viac..

Potraviny pre budúcnosť: Aké sú zásady udržateľnej kuchyne?

Potraviny pre budúcnosť: Aké sú zásady udržateľnej kuchyne?

Udržateľnosť a zdravý životný štýl majú spoločného viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. V nedávnom výskume z Oxfordskej Univerzity sa zistilo, že ak žijete udržateľne a rozmýšľate nad svojím vplyvom na životné prostredie, s vysokou pravdepodobnosťou tiež budete žiť šťastnejší život, s lepším psychickým a fyzickým zdravím. Čítať viac..

joga, 9 odtienov jogy, typy, jogy, druhy, ako cvičiť jogu, hatha, vinyasa, fit, fitness, relax, cvičenie, doma, fitastyl.sk, ashtanga

9 odtieňov JOGY

Určite ste sa už stretli s niekým, kto pravidelne cvičí jogu. Potom ste sa chceli prihlásiť na lekciu jogy vy, prípadne ste si chceli zacvičiť doma podľa YouTube, no ani za ten svet ste si z veľkej ponuky neznámych názvov nevedeli vybrať. Poznáme hneď niekoľko typov jogy. Či už chcete fyzicky náročnejšiu alebo ľahkú, skôr relaxačnú, meditatívnu jogu, určite si vyberiete. Skôr, ako sa rozhodnete, ktorý druh cvičenia je pre vás ten pravý, vyskúšajte ich niekoľko a tiež vystriedajte viacerých lektorov. Len tak zistíte, čo je pre vás to pravé orechové. Čítať viac..

Článkov: 2733