Články

Aprílový FIT štýl: flexibilné stravovanie, biohacking ale aj zdravé veľkonočné dobroty

Aprílový FIT štýl: flexibilné stravovanie, biohacking ale aj zdravé veľkonočné dobroty

Na stránkach FIT štýlu si nepripomíname negatíva aktuálnej doby, práve naopak. Našou snahou je rozptýliť vás od humbuku navôkol, inšpirovať, motivovať. Pomôcť vám udržať si nadhľad, pozitívny prístup a spraviť niečo pozitívne pre svoje telo aj myseľ. V aprílovom čísle sme rozobrali plusy aj mínusy flexibilného stravovania, posvietili sme si na hormonálnu antikoncepciu a jej vplyv na vstrebávanie živín, rozanalyzovali sme pojem biohacking a taktiež sme vám priniesli niekoľko tradične netradičných zdravších verzií obľúbených veľkonočných pokrmov. Čítať viac..

15 čudných, no účinných spôsobov, ako nakopnúť imunitu

15 čudných, no účinných spôsobov, ako nakopnúť imunitu

Ako naštartovať imunitu - presne to bolo podľa Google najvyhľadávanejšou vecou roku 2020. Avšak namiesto predávkovávania sa vitamínov C, jedením kíl listovej zeleniny a nosením teplého oblečenia (nezabúdajme na kríže v teple) vám prinášame 15 síce trošku zvláštnych, no údajne veľmi účinných tipov, ako nakopnúť imunitu k maximálnemu výkonu. Čítať viac..

TEST: Ste závislí od cukru?

TEST: Ste závislí od cukru?

Priemerný Američan skonzumuje až 22 čajových lyžičiek cukru denne – to je až o 6 lyžičiek viac, ako je odporúčané. Ako ste na tom s príjmom cukru vy? Zistíte vďaka nášmu testu. Čítať viac..

Ako zvládnuť jarné upratovanie?

Ako zvládnuť jarné upratovanie?

Všade vôkol nás cítiť jar. Otepľuje sa, dni sú dlhšie a slnečné lúče sú silnejšie. Mnohí z nás sú počas týchto dní doma, preto je ideálny čas naštartovať veľké jarné upratovanie. Ani sa nenazdáme a bude tu Veľká noc. Preto na nič nečakajte. Ukážeme vám skvelé tipy ako to efektívne zvládnuť. Čítať viac..

23 neuveriteľných faktov o káve

23 neuveriteľných faktov o káve

Kto by nemiloval kávu - jej vôňu, lahodnú chuť a energizujúci účinok. Väčšina z nás si bez nej nedokáže predstaviť ráno. Avšak môžete jej byť verní aj celé roky ale stavíme sa, že o niektorých z nasledujúcich zaujímavostí ste ešte nikdy nepočuli. Čítať viac..

Viete si vyskladať Zdravý tanier?

Viete si vyskladať Zdravý tanier?

Spraviť si poriadok v strave môže byť náročné. Každú chvíľu svetom hýbe iný stravovací alebo diétny trend a bežný človek má neraz riadny chaos v tom, čo je správne a čo nie. Jedny nedajú dopustiť na prerušovaný pôst či delenú stravu, iní sú zarytými zástancami palea, ďalší Dukana a poslední sacharidových vĺn či diéty podľa krvných skupín. Netreba zabudnúť na vegetariánov, vegánov, vitariánov či frutariánov. Aj vy ste sa už stratili? Čítať viac..

Značka Garnier je oficiálne Cruelty free

Značka Garnier je oficiálne Cruelty free

Všetky produkty značky Garnier na celom svete sú teraz oficiálne Cruelty free - značka získala schválenie od organizácie Cruelty Free International (CFI) v rámci Leaping Bunny programu. CFI je popredná organizácia bojujúce za ukončenie testovania na zvieratách a predstavuje zlatý štandard v oblasti Cruelty free. Čítať viac..

Článkov: 2279