Články

Ako na sviatky nepribrať

Ako na sviatky nepribrať

Vianoce nemusia byť o prejedaní sa. Skúste to tento rok zdravšie. S našimi tipmi to zvládnete bez odriekania. Stačí pár jednoduchých a zdravých náhrad a máte vyhraté. Teraz už len postrážiť, aby sme dobroty nejedli po hrstiach. Čítať viac..

Pozitívne s Dianou Klamovou: Sloboda je fajn!

Pozitívne s Dianou Klamovou: Sloboda je fajn!

Určite sa vám už stalo, že ste chceli ísť na obed, prechádzku, do kina, ale nikto práve nemal čas. Dlho som mala problém sedieť sama na káve alebo v reštaurácii. Keď som kvôli modelingu cestovala, väčšinou som v novom meste nikoho nepoznala, tak som nemala na výber. A poviem vám, náhodou je to veľmi fajn. Nikto vás neobmedzuje, nestresuje, môžete robiť, čo len chcete a ako dlho chcete. Čítať viac..

Krásna pleť: Účinné látky majú na jeseň zelenú

Krásna pleť: Účinné látky majú na jeseň zelenú

Nie že by sa ich používanie v lete úplne zakazovalo, avšak pri intenzívnom letnom slnečnom žiarení je potrebné byť pri ich používaní maximálne opatrný. Jeseň je však ideálnym ročným obdobím na ich opätovné pravidelné zaradenie do pleťovej rutiny. O ktorých aktívnych látkach hovoríme? Čítať viac..

Podporte si zdravie zázvorom

Podporte si zdravie zázvorom

Nastalo obdobie, kedy sa prebúdzame do hmly, nečasov, ale zažívame aj posledné lúče slnka v podobe babieho leta. Tieto výkyvy počasia majú negatívny vplyv nielen na našu psychiku, ale aj na naše telesné zdravie. Pomôžte vašej imunite lepšie zvládať stresové situácie, negatívne vplyvy z vonkajšieho prostredia a znížený prísun vitamínov zo záhradky. Zaraďte do vášho jedálnička zázvor. Čítať viac..

Huby a hríby: Všetko čo o nich potrebujete vedieť

Huby a hríby: Všetko čo o nich potrebujete vedieť

V našich lesoch a aj v obchodoch môžete nájsť huby rôznych tvarov, veľkostí a aj farieb. Sú chutné, voňavé a poskytujú mnohé zdravotné výhody. Ktoré to sú, aké zdravotné výhody nám prinášajú a prečo by sme huby mali konzumovať čo najčastejšie, o tom si práve teraz povieme. Čítať viac..

Článkov: 2700