Články

0 fitup,selfie, mania, fit štýl challenge, magazín fit štýl, výzva, 6 mesiacov, chudnutie, partneri, výživa, zdravie, cvičenie, fitness, fitko, cvik, workout, schudnutie, hmotnosť, váha, úbytok, svet zdravia, bratislava, ružinov, centrum na chu

Otázka, na ktorú ti neodpovie ani google! Kto sa takto zmenil počas prvej polovice FIT štýl challenge?

Zatiaľ čo niekomu robí problém zhodiť dve tri kilá u nás sa dejú veľké veci. Ani sme sa nenazdali a polovicu našej výzvy FIT štýl challenge máme za sebou. A že so sebou priniesla skvelé výsledky, to si môžete byť istí. Okrem toho, že sa všetci účastníci naučili čo je to správna, vyvážená strava, rozhýbali svoje telá a pomohli svojmu zdraviu, sú aj ľahší o niekoľko desiatok kilogramov. Čítať viac..

0 https://fitastyl.sk/clanky/cvicenie-a-sporty/10-000-krokov-nevyhnutnost-alebo-mytus

10 000 krokov – nevyhnutnosť alebo mýtus?

Začali ste tak dobre – na ceste do práce ste si prilepšili o plus 3000 krokov, čo znamená, že ak pôjdete rovnakou trasou i domov spolu je to už 6000. Pripočítame k tomu chôdzu na toaletu, na dopĺňanie si fľaše, uvarenie kávy a prípadne menšiu prechádzku v potravinách. Zdá sa, že máte vyhraté, však? Čítať viac..

0 mindfulness, mysel, myšlienky, prítomný okamih, užívanie si života, relax, myslenie, psyché, duša, ako byť štastnejší
8.8.2019 Wellness

Ako praktizovať MINDFULNESS

Mindfulness nám pomáha vniesť všímavosť medzi seba a naše bezprostredné reakcie na ľudí, situácie a okolnosti. Zároveň nás učí búrať deštruktívne vzorce správania. Prinášame vám niekoľko tipov, ako byť počas dňa všímavý a trénovať žitie v prítomnom okamihu. Čítať viac..

0 mindfulness, mysel, myšlienky, prítomný okamih, užívanie si života, relax, myslenie, psyché, duša, ako byť štastnejší
7.8.2019 Wellness

Čo je to MINDFULNESS a ako aplikovať tento pojem v každodennom živote?

Zatúlaná myseľ je nešťastná myseľ. Prítomný človek = šťastný človek. Buďte láskavý k svojim myšlienkam...Čo by ste povedali na to, keby existovalo čarovné slovíčko, ktoré by vám upevnilo zdravie, zaručilo dlhovekosť, rozšírilo kreativitu, pomohlo objaviť samého seba a urobilo by vás šťastnejším? Vedzte, že také slovíčko naozaj existuje. Volá sa MINDFULNESS. Čítať viac..

0 fsrt, fit štýl running team, štefánik trail, beh, karpaty, noc, nočný beh, bežci, beháme, bratislava, slovensko, hory

Ako FIT štýl running team zabehol 145 km dlhý beh cez Malé Karpaty

Stefanik Trail je jeden z mnohých zaujímavých trailových behov na Slovensku, ktorý sme nedávno odbehli ako štafeta FIT štýl Running Team. Beh je rozdelený na 7 úsekov, zápisky sú teda bežeckým denníkom pocitov a skúseností siedmich rôznych FIT štýlákov. Ponúkame tak zaujímavé vnímanie behu, priestoru, času, tempa, rýchlosti a všetkého, čo s behom súvisí. Čítať viac..

0 yoga, pleť, maska, masáž, kosti, blaho, aparát, osteo, vigantolvit, vápnik, vitamín D, K, osteokalcín, čo je osteokalcín, zdravé kosti, pohyblivosť, šport, doplnky výživy pre športovcov, PR
5.8.2019 Zdravie

Joga, pleťová maska, masáž...nezabudnite aj na blaho vašich kostí! Podporí vás Vigantolvit Osteo

Viete od akých okolností závisí množstvo kostnej hmoty v našom tele? Genetické predispozície neovplyvníme, no to, o čo sa môžeme pokúsiť je zabezpečenie si zdravého kostro-svalového aparátu vlastným pričinením. A to správnou výživou, pohybom, primeraným slnením sa, aby sa nám tvoril vitamín D, či voľbou vhodných doplnkov výživy. Čítať viac..

0 dovolenka, travenie, tazkosti, probiotika, prebiotika
3.8.2019 Zdravie

Ako si užiť dovolenku bez tráviacich ťažkostí?

Dovolenka v prímorskej oblasti, slnko, more, čas oddychu a zaslúženej relaxácie a vy si ju nemôžete vychutnať, pretože pol dovolenky presedíte s kŕčmi v bruchu na WC. Ani ranné „vypálenie červíka“ rôznymi silnými alkoholmi nepomáha. Prečo je to tak? A čo vlastne spôsobuje tieto hnačky a brušné chrípky v dovolenkových destináciách? Čítať viac..

0 opálenie, beta karotén, fitstyl, fitastyl.sk, leto, ako sa opáliť bez slnka, bronz, pokožka, koža, pleť, opálený vzhľad
3.8.2019 Krása

Opálená aj bez slnka? Stavte na beta karotén

Chceli by ste, aby vaše opálenie bolo tento rok hnedšie, pokožka zdravšia a zároveň sa nevystaviť hrozbe rakoviny kože? Potom určite nezabúdajte na beta karotén. Na našom trhu je mnoho preparátov. Ale ako si vybrať ten pravý? A čo tak dopriať si bežné ovocie a zeleninu, kde je ho pre naše telo dostatočne veľa? Čítať viac..

0 fitup,selfie, mania, fit štýl challenge, magazín fit štýl, výzva, 6 mesiacov, chudnutie, partneri, výživa, zdravie, cvičenie, fitness, fitko, cvik, workout, schudnutie, hmotnosť, váha, úbytok, svet zdravia, bratislava, ružinov, centrum na chu

Selfie mánia vo FIT štýl challenge

Potreba zachytiť každý moment svojho života alebo narcizmus? Názory na túto problematiku sa rôznia, niektorí časté fotografovanie samého seba dokonca označujú za diagnózu. Fotenie fotografií, na ktorých sme my sami, prípadne s odrazom v zrkadle však nie je žiadna novinka. Čítať viac..

0 melon, medovy, mňam, vyziva, leto, hydratacia, chudnutie, diéta, ovocie na chudnutie, fit, fitness, redukcia hmotnosti, fistyl
2.8.2019 Výživa

Maškrta bez výčitiek - medový melón

Aj vy milujete sladké, no zrkadlo, váha, prípadne oblečenie vám zakaždým pripomenie, že sa v maškrtení musíte krotiť? A čo tak zamaškrtiť si bez výčitiek? Červený vodný melón je u nás bežná prázdninová klasika, ktorá k letu patrí, ale taktiež môžeme v obchode dostať aj cukrové melóny. Čítať viac..

Článkov: 1977