Články

0 LUJZA: Kamoška

LUJZA: Kamoška

17.11.2017 v kategórii Wellness

Štyridsiatnička Lujza má tri deti, byt v meste a úžasného chlapa. Na stránkach Fit štýlu sa vám bude pravidelne „hlásiť, chváliť či sťažovať sa“. Občas ju vytočí chlap, občas šéfka, podstatou však zostáva nadhľad. Čítať viac..

0 4 spôsoby, ako môžete limitovať vystavenie sa pesticídom

4 spôsoby, ako môžete limitovať vystavenie sa pesticídom

16.11.2017 v kategórii Zdravie

Bohužiaľ sa používajú stále silnejšie pesticídy, čo predstavuje neustále väčšie nebezpečenstvo pre prírodu a človeka. Chemikálie v pesticídoch, ktoré sa často hromadia v podkožnom tuku, sa môžu stať karcinogénne alebo spôsobiť iné zdravotné ťažkosti. Ako limitovať vystavenie sa pesticídom a dá sa to vôbec? Čítať viac..

0 Ktorá diéta je najlepšia na schudnutie?

Ktorá diéta je najlepšia na schudnutie?

15.11.2017 v kategórii Chudnutie

ŽIADNA. To ste nečakali, však? Vaše telo neoklamete, je múdrejšie ako vy. Vášmu telu na sebe záleží, a preto sa chráni, keď ho začnete ohrozovať diétami a budete skúšať jeho trpezlivosť, oplatí vám to presne tým, čoho sa stak bojíte. Novými tukovými vankúšikmi. Čítať viac..

0 Bolesť alebo zranenie kolena - scenár, ktorého sa bojí každý športovec. Kedy sa rozhodnúť pre operáciu?

Bolesť alebo zranenie kolena - scenár, ktorého sa bojí každý športovec. Kedy sa rozhodnúť pre operáciu?

14.11.2017 v kategórii Zdravie

Zranenie kolena a následná operácia – scenár, ktorého sa bojí každý športovec. Je normálne, že človek má z nepoznaného strach. Pokiaľ sa však k zraneniu a operačnému zákroku postavíme racionálne, bez zbytočných emócií a s pozitívnym prístupom, zbúrame aj poslednú prekážku na ceste za opätovným zdravím. Čítať viac..

Článkov: 1377