Články

0 papaya, papája, ovocie, zdravie, chudnutie do plaviek, leto, redukcia hmotnosti, kalórie
10.6.2019 Výživa

Chudnete do plaviek? Vyskúšajte papáju - minimum kalórií, maximum výživných látok

Nazývajú ju aj tropický melón zo stromu alebo botanickým názvom Carica papaya. Určite ste sa s ňou už stretli v obchode, no radšej ste siahli po vyskúšanom, známejšom ovocí. A to je veľká chyba. Papáju je možné pripraviť na mnoho spôsobov a okrem príjemnej sladkej chuti vás určite prekvapí aj čo všetko dokáže vylepšiť a doplniť v našom tele. Čítať viac..

0 ako sa odkysliť, čo jesť, ovocie, zelenina, sacharidy, tuky, probiotika
9.6.2019 Zdravie

Ako sa zbaviť kyselín z tela?

Prekyslenie organizmu má za následok množstvo závažných ochorení. Kyseliny sa dokážu čiastočne vylúčiť z organizmu potením, dýchaním, močením a stolicou. Je však potrebné, aby sme i my prispeli k zníženiu kyseliny v našom tele. Preto musíme konzumovať potraviny, ktoré po strávení zanechajú v organizme nie kyslý, ale alkalický odpad. Čítať viac..

0 prekyslenie, telo, organizmus, napoje, pálenie žáhy, životospráva, zlá, zdravie, pomoc, žalúdok, črevá, zápcha, brucho, potiaže, trávenie, bolesti brucha, depresia, úzkosť
8.6.2019 Zdravie

Ako zistím, že mám prekyslený organizmus?

Prekyslenie organizmu je spôsobené hlavne zlou životosprávou a zlým životným štýlom. Ide o konzumáciu kyselinotvorných potravín a nápojov, nedostatok pohybu, nedostatočný pitný režim a užívanie množstva liekov. Všetky tieto faktory sa následne odzrkadľujú na zdraví a výkonnosti nášho organizmu. Čítať viac..

Článkov: 1907