Články

Olivový olej: Viete aká je jeho história ?

Olivový olej: Viete aká je jeho história ?

Každoročne sa potvrdzuje, že slnko a more milujeme. Najobľúbenejšou destináciou Slovákov je, samozrejme, Chorvátsko, potom je to napríklad Taliansko, Grécko, Turecko, Tunis a Španielsko. Krajiny, v ktorých základ gastronómie tvorí tekuté zlato – olivový olej. Čítať viac..

4 TOP triky ako na ľahký letný mejkap

4 TOP triky ako na ľahký letný mejkap

Spotený, roztekajúci sa mejkap, rozmazané očné linky, očné tiene zrolované do záhybov očných viečok a lesknúca sa pleť na fotkách do albumu medzi ne však rozhodne nepatria. Viete, ktoré šikovné triky vám tento problém hravo vyriešia? Čítať viac..

beh

Okom trénera: 3 zaručené benefity behu

Každý behá kvôli niečomu inému. Niekto sa snaží pomocou behu schudnúť, iný zase vyvetrať hlavu a prísť na iné myšlienky, ďalší zase behá, aby sa nemusel obmedzovať v strave. Aké sú teda základné benefity behu podľa trénera Petra Nuotu ? Čítať viac..

Riešenie pre ochranu pokožky a krásne opálenie!

Riešenie pre ochranu pokožky a krásne opálenie!

Ochranu pred škodlivým UV žiarením potrebuje každý z nás bez rozdielu veku. Vďaka novým a vylepšeným produktom značky NIVEA SUN si pobyt na slniečku môžeme užiť bez obáv. Stačí si len vybrať produkt podľa svojich preferencií a životného štýlu. Čítať viac..

Článkov: 2660