Články

0 BODYBALANCE®: to je joga, tai chi a Pilates. Tri v jednom a benefity, ktoré si zamilujete

BODYBALANCE®: to je joga, tai chi a Pilates. Tri v jednom a benefity, ktoré si zamilujete

Na BODYBALANCE® som narazila náhodou a bolo to v čase, keď som začínala mať mierne pochybnosti o nových druhoch skupinových cvičení. Možno ste ten pocit zažili aj vy – skrátka sa vám všetko zlieva tak trocha do jedného, zabavíte sa, vypotíte sa na jednej – dvoch hodinách, ale na ďalšiu už neprídete. BODYBALANCE® ma však strhol. Čítať viac..

0 Škorica nad zlato... Jednotka pre vaše zdravie!
12.11.2018 Výživa

Škorica nad zlato... Jednotka pre vaše zdravie!

Jej pozitívne účinky poznali ľudia už pred 4 000 rokmi, no viac ako dochucovadlo v sladkých dobrotách sa vtedy využívala pre zdravotné účely. Škorica bola v stredoveku jednou z najcennejších korenín a v Číne mala istú dobu dokonca vyššiu hodnotu ako zlato. V dnešnej dobe si čoraz viac začíname ceniť silu prírodných produktov. Škorica patrí k jedným z tých zázrakov, ktoré sa môžu pýšiť mnohostranným využitím. A v každom z nich je jednotka! Čítať viac..

0 Čo je celulitída a aké faktory ovplyvňujú jej vznik?
6.11.2018 Chudnutie

Čo je celulitída a aké faktory ovplyvňujú jej vznik?

Jeden pohľad do zrkadla a dobrá nálada je razom preč. Priehlbinky na koži, strata elasticity a nevzhľadný „pomarančový efekt“ dokážu poriadne potrápiť. Strašiak menom celulitída sa pritom netýka iba žien s kilami navyše. Odpovede sme hľadali spolu s plastickým chirurgom MUDr. Martinom Paciorekom z Kliniky YES VISAGE. Čítať viac..

Článkov: 1711