Články

0 Kvalitná kozmetika nie je len reklamný slogan
3.2.2019 Krása

Kvalitná kozmetika nie je len reklamný slogan

Sú dámy, ktoré do svojej pleti investujú a pravidelná kozmetika, kvalitná rada starostlivosti a zopár osvojených tipov sú pre ne samozrejmosťou. A potom existuje druhá skupina – postačí jej bežný krém zo supermarketu a nejaké odličovacie tonikum. Nuž, každá sme iná – našťastie. Čítať viac..

0 Zacvičte si s tyčou!

Zacvičte si s tyčou!

Zvyčajne sú odložené kdesi v rohu fitnes centier a sál so skupinovým cvičením. Tí, ktorí to s nimi vedia, si tyče obľúbili pre ich komplexnosť, variabilitu a praktickosť, no a ostatní ich zvyčajne len opatrne obídu. Čítať viac..

0 Liči: Zdravá šťavnatá pochúťka
24.1.2019 Výživa

Liči: Zdravá šťavnatá pochúťka

O liči sa traduje, že už v starej čínskej medicíne slúžilo pri liečbe žalúdočných vredov, nádorov, zväčšených žliaz, pri nádche a kašli. Kôstkam sú pripisované analgetické účinky. Čaj zo šupiek sa užíva v Indii proti hnačkám a neuralgickým bolestiam dodnes. Čítať viac..

0 Osí pás nemusí byť iba snom

Osí pás nemusí byť iba snom

Štíhly pás patril v minulosti k jedným z hlavných prvkov ženskosti. Dámy si ho zvykli sťahovať korzetom, čo, samozrejme, prinášalo mnohé diskomfortné pocity, nedokrvenie, závraty, problémy s trávením a iné dôsledky, ktoré už, našťastie, patria k dávnej histórii. Čítať viac..

Článkov: 1745