Články

kivi

Kivi: Celoročná exotika u nás doma

Malé hnedé ovocie, na prvý pohľad možno nie príliš vábne, je vďaka svojmu obsahu vitamínov a nízkej kalorickej hodnote ideálnou potravinou na častú konzumáciu. Má tonizujúce a stimulačné účinky. Ako prví toto bohatstvo objavili starí Číňania, čo, samozrejme, využili v ľudovom liečiteľstve. U nás sa kivi objavilo pomerne nedávno, no hneď si našlo svojich priaznivcov. Patríte medzi nich aj vy? Čítať viac..

Bobule

Vianočné darčeky pre každého, kto chce byť fit a zdravý celý rok

Ešte stále vám pod stromček chýba pár darčekov, no pomaly vám dochádzajú nápady? Ak chcete obdarovať svojich blízkych darčekom, ktorý im zabezpečí pevné zdravie a imunitu po celý rok, určite sa zamilujete do pestrej ponuky slovenskej značky Bobule. To, že skvelo chutia a môžete si vybrať z rôznych dizajnových darčekových balení, je len čerešničkou na torte! Čítať viac..

Fit cez sviatky

12 tipov ako zostať FIT aj cez sviatky

Vianoce, a vôbec celé sviatočné obdobie na sklonku roka, je zvyčajne ten čas, kedy si mnohí z nás pokazíme všetky zabehnuté stravovacie návyky. Nielenže v tomto období neustále niečo konzumujeme, ale náš jedálniček tvoria aj veľmi kalorické jedlá. Ale nemuselo by to tak byť. Čítať viac..

Článkov: 2466