Krása články

nohy, leto, pedikúra, nechty, bolesť, koža, pokožka, starostlivosť, ako sa starať o nohy v lete, chodidlá, váha, ťažoba, masáž, care, sandále, obuv, na leto

Správna starostlivosť pre krásne nohy (nielen počas leta)

Leto je pre mnohých asi jediným obdobím, kedy si intenzívne uvedomujeme kondíciu i vzhľad našich nôh ako celku. Nie sú to len žilky, modrinky, či odtieň pokožky, ale hlavne chodidlá, ktoré veľa napovedia o tom, ako sa o ne staráme. Viete o tom, že podľa toho, aký typ nohy máme sa odvíja aj vhodná starostlivosť o ne? Čítať viac..

nohy, leto, pedikúra, nechty, bolesť, koža, pokožka, starostlivosť, ako sa starať o nohy v lete, chodidlá, váha, ťažoba, masáž, care, sandále, obuv, na leto

Krásne nohy na leto? Pozor na správnu obuv

Nohy podčiarkujú našu ženskosť. V čase blížiaceho sa leta ich stále viac a viac odhaľujeme. Túžime po pestovaných nohách v letných sandáloch, upravených nechtoch, hladkých pätách, jemnej opálenej pokožke. Ako na to jednoducho a príjemne v domácom prostredí? Čítať viac..

história líčenia, líčenie, make up, vlasy, krása žien v minulosti, móda v minulosti, linka, Kleopatra, lenonky, hippies

História líčenia: Arzén, olovo aj krvilačné pijavice

Túžba žien skrášľovať sa, páčiť sa sebe a okoliu sa tiahne naprieč dejinami. Ženy túžili byť krásne odnepamäti. Dôvody líčenia boli nielen dekoratívne, často išlo výlučne o praktickú záležitosť. Ochrana pred hmyzom, nepriateľom, počasím alebo zdravotnými hrozbami bola dôvodom na starostlivý "make-up". Čítať viac..

celulitída, pomarančová koža, pružná pokožka, ako sa zbaviť celulitídy

CELULITÍDA trápi aj štíhle a aktívne ženy

Pomarančová koža na bruchu, stehnách či zadku sa vyskytuje u 80 % žien. Majú ju mladé baby v dvadsiatke, sebavedomé tridsiatničky, vnútorne vyrovnané a aktívne štyridsiatničky a, samozrejme, aj väčšina tých starších, keďže s pribúdajúcim vekom sa celulitída vyskytuje častejšie a jej stav sa postupne zhoršuje. Čítať viac..

Článkov: 172