Krása články

pleť, žiarivá pleť, unavená pleť, krásna pleť, mladá pleť, krása, pleťová maska, kozmetika, starostlivosť, domáca, masky, tvár, koža, pokožka, vypnutá pleť

Prepadla vašu pleť jarná únava? Takto si ju opäť rozžiarite

Zdravá, pružná, svieža. Po krásnej pleti túži každá žena. Vplyvom stresu, znečisteného prostredia či nekvalitnej stravy sa však sen o krásnej pokožke môže nemilosrdne vzďaľovať. Nie len chladné zimné počasie, ale i premenlivé jarné dni dokážu dať pleti poriadne zabrať. Je načase ju trochu rozmaznať. Čítať viac..

krk, pleť, zdravie, ako si udržať pevný krk, pokožka, pleť,

Tajomstvo PEVNÉHO KRKU

Často to vidíme: ak je aj pleť krásna, hladká a dokonalá, možno dotknutá neinvazívnymi zásahmi, krk vždy prezradí skutočný vek. Občas ho však vie i pridať. Vrásky na krku nelahodia žiadnej z nás, poďme sa na ne však pozrieť zblízka a ukázať si, ako sa o túto časť tela starať tak, aby bola krásna. Čítať viac..

pleť, mladá, skin, starostlivosť, omladenie, pleti, fit, zdravie, krása, ako si omladiť pleť

10 tipov ako si udržať ČO NAJDLHŠIE mladistvý vzhľad PLETI

Kto z nás by nechcel zostať večne mladý? Mať krásnu hladkú tvár bez vrások a stále pevné a pružné telo? Starnutie je nevyhnutný proces, ktorý sa nedá ničím zastaviť, no pomocou dobrej a kvalitnej kozmetiky sa dá aspoň čiastočne spomaliť, a to najmä protekciou pred vonkajšími faktormi, ktoré spôsobujú jej predčasné starnutie. Čítať viac..

potraviny pre zdravú pleť, čo jesť, diéta, ovocie, zelenina, fit, fitness, zdravie, wellness, skin, pokožka, krása, jedlo,

Potraviny pre ZDRAVÚ a KRÁSNU PLEŤ

Všetky si rady natierame na tvár rôzne krémy a séra, no viete o tom, že na vašej pleti sa odráža vo veľkej miere práve to, čo jete? Tak, ako sa na nej podpíše nezdravá strava v podobe priveľkej hladiny skonzumovaného cukru a mastných, vyprážaných jedál, tak na nej uvidíte aj potraviny, ktoré ju očividne skrášlia a dokonca môžu i spomaliť starnutie. Čítať viac..

ako chrániť pleť pred zimou, starostlivosť, tvár, skin, koža, ruky, pery, začervenanie, hydratácia, krása, wellness, zdravie

Krásna v ZIME. Čo pleti v nečase škodí a čo pomáha?

S príchodom chladných zimných mesiacov musíme zmeniť aj starostlivosť o pokožku tak, aby sme predišli problémom typickým pre toto ročné obdobie. Poznáte to: suché, popraskané ruky, červená, podráždená pokožka, boľavé, popraskané pery. To všetko sú signály toho, že zimná sezóna je už tu. Nemusí to však byť váš prípad, ak sa viete na chladné počasie pripraviť, a to zvonku aj zvnútra. Čítať viac..

Článkov: 152