Krása články

tvarova gymnastika, plet, krasa, mladost

4 cviky pre pevnú a vypnutú pleť

14.9.2019 v kategórii Krása

S pribúdajúcimi rokmi prichádzajú aj pribúdajúce vrásky. Niekto tým svojim dáva mená a cení si ich ako svoje životné skúsenosti. Iní pokles pružnosti a vypnutosti pleti prežívajú natoľko, že siahajú po rôznych invazívnych či neinvazívnych chirurgických zákrokoch. Čítať viac..

tvárová gymnastika, fit, vzhľad, omladenie pleti, doma, cviky, cvičenie, vypnutá pleť, bez botoxu, krásna tvár

TAJOMSTVO MLADŠIEHO VZHĽADU: Tvárová gymnastika

13.9.2019 v kategórii Krása

Vo svojich 46 rokoch má Iveta výnimočne pevnú pokožku, plné líčka, definovanú sánku a úspešné je aj množstvo jej klientov, ktorí sa za necelé dva mesiace cvičenia tešia pevnejšej a vypnutejšej pokožke. To, čo Iveta vyučuje, nie sú len smiešne grimasy. Tvárová gymnastika je rezistenčný tréning tvárového svalstva nachádzajúceho sa pod pokožkou a tukovým tkanivom. Keď začnú pokožka a tukové tkanivo ochabovať, vytrénované svaly dokážu túto stratu objemu nahradiť. Čítať viac..

vymeniť váhu za meter, krajčírsky, meranie, hmotnosť, diéta, chudnutie, obraz, telo, vnímanie, kilá, priberanie, diétovanie, ako schudnúť správne, distribúcia tuku v tele

Vymeňte váhu za krajčírsky meter

Či je to už klišé alebo nie, jednoducho je to tak, že si ľudia dávajú predsavzatia. Veľká väčšina z nich súvisí so zmenou životného štýlu. Úplná klasika je snáď: prestať fajčiť, schudnúť, lepšie sa stravovať a piť menej alkoholu. Čítať viac..

vlasy, lupiny, problém, koža, pokožka, sneh vo vlasoch, mastné vlasy, ako sa zbaviť, pomoc, starostlivosť, šampon, kozmetika, proti

SNEH VO VLASOCH - problém, ktorý sa dá riešiť

Pri tvorbe lupín sa väčšina ľudí zameriava na suchú, lupiny olupujúcu sa pokožku hlavy v podobe drobných čiastočiek. To, čo môže byť pri tomto probléme však oveľa dôležitejšie, je pocit svrbenia. Čo presne sa deje s pokožkou vo vlasatej časti hlavy, keď svrbí? V našom článku sa dozviete nielen o dôvodoch vzniku lupín, ale aj o tom, ako sa ich zbaviť a predchádzať im. Čítať viac..

Depilovať alebo epilovať? To je otázka!

Depilovať alebo epilovať? To je otázka!

Nastala doba, kedy sme z občasného holenia spravili pravidelnú činnosť a rituál a to bezohľadu na to, či je leto alebo zima. Neraz preklíname naše ochlpenie, pretože nás zdržuje a je nutné sa oň neustále starať, holenie je však otravné. Máme na výber - depilovať alebo epilovať. Čítať viac..

opálenie, beta karotén, fitstyl, fitastyl.sk, leto, ako sa opáliť bez slnka, bronz, pokožka, koža, pleť, opálený vzhľad

Opálená aj bez slnka? Stavte na beta karotén

Chceli by ste, aby vaše opálenie bolo tento rok hnedšie, pokožka zdravšia a zároveň sa nevystaviť hrozbe rakoviny kože? Potom určite nezabúdajte na beta karotén. Na našom trhu je mnoho preparátov. Ale ako si vybrať ten pravý? A čo tak dopriať si bežné ovocie a zeleninu, kde je ho pre naše telo dostatočne veľa? Čítať viac..

nohy, leto, pedikúra, nechty, bolesť, koža, pokožka, starostlivosť, ako sa starať o nohy v lete, chodidlá, váha, ťažoba, masáž, care, sandále, obuv, na leto

Správna starostlivosť pre krásne nohy (nielen počas leta)

Leto je pre mnohých asi jediným obdobím, kedy si intenzívne uvedomujeme kondíciu i vzhľad našich nôh ako celku. Nie sú to len žilky, modrinky, či odtieň pokožky, ale hlavne chodidlá, ktoré veľa napovedia o tom, ako sa staráme sami o seba. Viete o tom, že podľa toho, aký typ nohy máme sa odvíja aj vhodná starostlivosť o ne? Čítať viac..

nohy, leto, pedikúra, nechty, bolesť, koža, pokožka, starostlivosť, ako sa starať o nohy v lete, chodidlá, váha, ťažoba, masáž, care, sandále, obuv, na leto

Krásne nohy na leto? Pozor čo si obúvate!

Nohy podčiarkujú našu ženskosť. V čase blížiaceho sa leta ich stále viac a viac odhaľujeme. Túžime po pestovaných nohách v letných sandáloch, upravených nechtoch, hladkých pätách, jemnej opálenej pokožke. Ako na to jednoducho a príjemne v domácom prostredí? Čítať viac..

Článkov: 140