Krása články

Zásady správneho odličovania (autor: Eva Kliská)

Odličujete sa správne?

18.3.2019 v kategórii Krása

Pokiaľ ide o krásny vzhľad, sme v tom jednotky. Omnoho menej pozornosti však venujeme kvalitnému odličovaniu tváre, bez ktorého nám ani ten najdrahší pleťový krém nespraví zázraky. Čítať viac..

0 Ako si vyčariť krásnu pleť pomocou potravín z domácnosti.

Krása z kuchyne: Vieme, ktoré potraviny konzumovať pre zlepšenie pleti

Kto by si neprial jasnú, vyživenú a zdravo vyzerajúcu pleť? Raz nás trápi zima, potom horúčavy, hormonálne zmeny a inokedy jednoducho nevenujeme svojej pleti toľko pozornosti, ako by sme mali. Predtým, než začnete viniť genetiku, vyčítať svojej pleti všetky jej nedostatky a bežať do obchodu pre celý rad kozmetických prípravkov na zlepšenie jej stavu, skočte si do kuchyne. Čítať viac..

0 Aby však naše vlasy boli skutočne vizitkou nášho ja a starostlivosti o seba je potrebné im venovať náležitú pozornosť.

Ako urobiť svoje vlasy skutočnou korunou krásy: Začnite zvnútra!

Zatiaľ čo u zvierat slúži ochlpenie na reguláciu teploty tela, u nás ľudí sa táto funkcia historickým vývojom vytratila. Aj keď vlasy chránia našu pokožku hlavy pred potenciálnymi nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia, to, čo väčšina z nás v nich hľadá je estetická funkcia. Aby však naše vlasy boli skutočne vizitkou nášho ja a starostlivosti o seba, je potrebné im venovať náležitú pozornosť. Čítať viac..

0 Kvalitná kozmetika nie je len reklamný slogan

Kvalitná kozmetika nie je len reklamný slogan

Sú dámy, ktoré do svojej pleti investujú a pravidelná kozmetika, kvalitná rada starostlivosti a zopár osvojených tipov sú pre ne samozrejmosťou. A potom existuje druhá skupina – postačí jej bežný krém zo supermarketu a nejaké odličovacie tonikum. Nuž, každá sme iná – našťastie. Čítať viac..

Článkov: 122