Krása články

4 TOP triky ako na ľahký letný mejkap

4 TOP triky ako na ľahký letný mejkap

Spotený, roztekajúci sa mejkap, rozmazané očné linky, očné tiene zrolované do záhybov očných viečok a lesknúca sa pleť na fotkách do albumu medzi ne však rozhodne nepatria. Viete, ktoré šikovné triky vám tento problém hravo vyriešia? Čítať viac..

Opáľte sa zdravo a bezpečne: Tipy na leto plné slnka

Opáľte sa zdravo a bezpečne: Tipy na leto plné slnka

Opaľovanie je prirodzený proces, pri ktorom sa v pokožke tvorí hnedý pigment nazývaný melanín. Melanín chráni pokožku pred škodlivým UV žiarením zo slnka. Keď je pokožka vystavená slnku, bunky produkujú viac melanínu, aby sa ochránili. To vedie k stmavnutiu pokožky, ktoré nazývame opálenie. Čítať viac..

krk, pleť, zdravie, ako si udržať pevný krk, pokožka, pleť,

Tajomstvo PEVNÉHO (pekného) KRKU

Často to vidíme: ak je aj pleť krásna, hladká a dokonalá, možno dotknutá neinvazívnymi zásahmi, krk vždy prezradí skutočný vek. Občas ho však vie i pridať. Vrásky na krku nelahodia žiadnej z nás, poďme sa na ne však pozrieť zblízka a ukázať si, ako sa o túto časť tela starať tak, aby bola krásna. Čítať viac..

Pod čiapkou:  Ako sa starať o vlasy v zime?

Pod čiapkou: Ako sa starať o vlasy v zime?

Vonku poriadne prituhlo. Aj vy máte chuť celý deň sa vyvaľovať pod teplou perinou a pre istotu ani nevystrčiť nos z domu? A keď už musíte, oblečiete si hrubú prešívanú bundu siahajúcu až po členky pripomínajúcu paplón, na ruky si natiahnete palčiaky z ovčej kožušiny a na hlavu nasadíte teplú pletenú čiapku? Čítať viac..

ako chrániť pleť pred zimou, starostlivosť, tvár, skin, koža, ruky, pery, začervenanie, hydratácia, krása, wellness, zdravie

Krásna v ZIME. Čo pleti v nečase škodí a čo pomáha?

S príchodom chladných zimných mesiacov musíme zmeniť aj starostlivosť o pokožku tak, aby sme predišli problémom typickým pre toto ročné obdobie. Poznáte to: suché, popraskané ruky, červená, podráždená pokožka, boľavé, popraskané pery. To všetko sú signály toho, že zimná sezóna je už tu. Nemusí to však byť váš prípad, ak sa viete na chladné počasie pripraviť, a to zvonku aj zvnútra. Čítať viac..

Článkov: 181