Krása články

potraviny pre zdravú pleť, čo jesť, diéta, ovocie, zelenina, fit, fitness, zdravie, wellness, skin, pokožka, krása, jedlo,

Potraviny pre ZDRAVÚ a KRÁSNU PLEŤ

27.12.2019 v kategórii Krása

Všetky si rady natierame na tvár rôzne krémy a séra, no viete o tom, že na vašej pleti sa odráža vo veľkej miere práve to, čo jete? Tak, ako sa na nej podpíše nezdravá strava v podobe priveľkej hladiny skonzumovaného cukru a mastných, vyprážaných jedál, tak na nej uvidíte aj potraviny, ktoré ju očividne skrášlia a dokonca môžu i spomaliť starnutie. Čítať viac..

ako chrániť pleť pred zimou, starostlivosť, tvár, skin, koža, ruky, pery, začervenanie, hydratácia, krása, wellness, zdravie

Krásna v ZIME. Čo pleti v nečase škodí a čo pomáha?

11.12.2019 v kategórii Krása

S príchodom chladných zimných mesiacov musíme zmeniť aj starostlivosť o pokožku tak, aby sme predišli problémom typickým pre toto ročné obdobie. Poznáte to: suché, popraskané ruky, červená, podráždená pokožka, boľavé, popraskané pery. To všetko sú signály toho, že zimná sezóna je už tu. Nemusí to však byť váš prípad, ak sa viete na chladné počasie pripraviť, a to zvonku aj zvnútra. Čítať viac..

rosacea, roselaine, koža, pokožka, stav, problémy, riešenie, krém, starostlivosť, aký krém použiť, pomoc, rady, tipy, zdravie, pleť, tvár, začervenanie, červená, škvrny

POPRASKANÉ CIEVKY NA TVÁRI A ZAČERVENANIE: ČO HO SPÔSOBUJE, A AKO HO LIEČIŤ + problém Rosacea

Ak vám tvár zvykne často sčervenieť a začínajú sa na nej objavovať hrbolčeky pripomínajúce akné, môžete trpieť na rosaceu – chronický, ale liečiteľný stav, ktorý primárne postihuje centrálnu časť tváre a je typický vzplanutiami a častou remisiou. Neliečená dokáže narobiť nepríjemné problémy, no ak sa zveríte do rúk odborníkov, je možné ju veľmi dobre dostať pod kontrolu. Čítať viac..

sos plet, atopicky ekzem, dermatitida, pluzgiere, koža, pokožka, problém, bolesť, svrbenie

SOSPLEŤ Suché TRÁPENIE

Linda má 27 rokov a takmer od detstva sa trápila s atopickým ekzémom, ktorý je, našťastie, dnes už minulosťou. Život jej znepríjemňovala svrbiaca, suchá, začervenaná koža na rukách a v záhyboch kolien. Rodičia ju celé detstvo napomínali, aby sa prestala škrabať, čo bolo nad jej úsilie. Kvôli stavu pokožky musela na určitý čas zanechať aj svoje milované závodné plávanie. Ľudí ako Linda je v našej spoločnosti nespočetne veľa. Našťastie, so správnym prístupom lekárov a vhodnou starostlivosťou a kožu sa kvalita ich života môže zlepšiť priam ukážkovo. Čítať viac..

suchá či dehydrovaná pleť, rozdiel, ako na suchú pokožku, pomoc pre suchú pleť, ako si poradiť so suchou pleťou, koža suchá, vysušená, popraskaná, ako hydratovať pleť, výživa, krása, starostlivosť, telo, krém, mlieko, odlíčenie, ty

Chlad sa hlási: Poznajte rozdiely medzi suchou a dehydrovanou pokožkou

Vedeli ste o tom, že pokožka má perfektnú pamäť? Aj vo vyššom veku si pamätá, ako sme sa k nej po celý život správali. Ak ju zanedbávame, dá nám to pocítiť. Je v poslednom období vaša pleť napnutá a citlivejšia ako obyčajne, s výskytom suchých šupiniek? Chýba jej iskra, je povädnutá a máte pocit, že na nej vidíte jemné vrásky, ktoré tam predtým neboli? Je možné, že práve čelíte prejavom dehydrovanej pokožky. Môžete zostať v pokoji, máme pre vás riešenie. Čítať viac..

tvarova gymnastika, plet, krasa, mladost

4 cviky pre pevnú a vypnutú pleť

S pribúdajúcimi rokmi prichádzajú aj pribúdajúce vrásky. Niekto tým svojim dáva mená a cení si ich ako svoje životné skúsenosti. Iní pokles pružnosti a vypnutosti pleti prežívajú natoľko, že siahajú po rôznych invazívnych či neinvazívnych chirurgických zákrokoch. Čítať viac..

tvárová gymnastika, fit, vzhľad, omladenie pleti, doma, cviky, cvičenie, vypnutá pleť, bez botoxu, krásna tvár

TAJOMSTVO MLADŠIEHO VZHĽADU: Tvárová gymnastika

Vo svojich 46 rokoch má Iveta výnimočne pevnú pokožku, plné líčka, definovanú sánku a úspešné je aj množstvo jej klientov, ktorí sa za necelé dva mesiace cvičenia tešia pevnejšej a vypnutejšej pokožke. To, čo Iveta vyučuje, nie sú len smiešne grimasy. Tvárová gymnastika je rezistenčný tréning tvárového svalstva nachádzajúceho sa pod pokožkou a tukovým tkanivom. Keď začnú pokožka a tukové tkanivo ochabovať, vytrénované svaly dokážu túto stratu objemu nahradiť. Čítať viac..

vymeniť váhu za meter, krajčírsky, meranie, hmotnosť, diéta, chudnutie, obraz, telo, vnímanie, kilá, priberanie, diétovanie, ako schudnúť správne, distribúcia tuku v tele

Vymeňte váhu za krajčírsky meter

Či je to už klišé alebo nie, jednoducho je to tak, že si ľudia dávajú predsavzatia. Veľká väčšina z nich súvisí so zmenou životného štýlu. Úplná klasika je snáď: prestať fajčiť, schudnúť, lepšie sa stravovať a piť menej alkoholu. Čítať viac..

vlasy, lupiny, problém, koža, pokožka, sneh vo vlasoch, mastné vlasy, ako sa zbaviť, pomoc, starostlivosť, šampon, kozmetika, proti

SNEH VO VLASOCH - problém, ktorý sa dá riešiť

Pri tvorbe lupín sa väčšina ľudí zameriava na suchú, lupiny olupujúcu sa pokožku hlavy v podobe drobných čiastočiek. To, čo môže byť pri tomto probléme však oveľa dôležitejšie, je pocit svrbenia. Čo presne sa deje s pokožkou vo vlasatej časti hlavy, keď svrbí? V našom článku sa dozviete nielen o dôvodoch vzniku lupín, ale aj o tom, ako sa ich zbaviť a predchádzať im. Čítať viac..

Depilovať alebo epilovať? To je otázka!

Depilovať alebo epilovať? To je otázka!

Nastala doba, kedy sme z občasného holenia spravili pravidelnú činnosť a rituál a to bezohľadu na to, či je leto alebo zima. Neraz preklíname naše ochlpenie, pretože nás zdržuje a je nutné sa oň neustále starať, holenie je však otravné. Máme na výber - depilovať alebo epilovať. Čítať viac..

Článkov: 145