Výživa články

Výnimočná chuť ďalekej exotiky: THAJSKO

Výnimočná chuť ďalekej exotiky: THAJSKO

Zdravá, výnimočná, jedinečná a rozhodne zaujímavá. Taká je thajská kuchyňa. Jej popularita veľmi rýchlo rastie a získava si pozornosť náročných gurmánov po celom svete. Vďaka množstvu prírodných zdrojov a neoceniteľnému kulinárskemu dedičstvu, thajská kuchyňa je dnes oslavovaná ako jeden z najpamätnejších kulinárskych zážitkov na svete. Čítať viac..

koľko krát denne treba jesť, chudnutie viac porcií, malé porcie, tip, olovrant, desiata, snack, jedlo, fit, chudnutie, diéta, zdravie, výživa

DESIATE A OLOVRANTY – áno či nie?

Potrebujete jesť 5-krát denne a neviete, ktoré potraviny sa hodia na desiatu alebo olovrant? Vystačíte si s tromi jedlami počas dňa, ale z času na čas si musíte doplniť energiu aj mimo raňajok, obeda či večere? Inšpirujte sa tipmi na zdravé a chutné desiate a olovranty. Čítať viac..

Potraviny pre budúcnosť: Aké sú zásady udržateľnej kuchyne?

Potraviny pre budúcnosť: Aké sú zásady udržateľnej kuchyne?

Udržateľnosť a zdravý životný štýl majú spoločného viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. V nedávnom výskume z Oxfordskej Univerzity sa zistilo, že ak žijete udržateľne a rozmýšľate nad svojím vplyvom na životné prostredie, s vysokou pravdepodobnosťou tiež budete žiť šťastnejší život, s lepším psychickým a fyzickým zdravím. Čítať viac..

Ako na sviatky nepribrať

Ako na sviatky nepribrať

Vianoce nemusia byť o prejedaní sa. Skúste to tento rok zdravšie. S našimi tipmi to zvládnete bez odriekania. Stačí pár jednoduchých a zdravých náhrad a máte vyhraté. Teraz už len postrážiť, aby sme dobroty nejedli po hrstiach. Čítať viac..

Článkov: 505