Výživa články

chudnutie, ako schudnúť, ovocie, voda, ovocie plné vody, bez kalórií, mňam, zdravie, výživa, čo jesť počas chudnutia, jedlo na chudnutie, diéta, vitamíny, minerály, ovocie, betakarotén, C

PEPINO – zelenina s chuťou ovocia

13.7.2019 v kategórii Výživa

Viete, ktorá rastlina chutí ako ovocie, ale je to vlastne zelenina? Pepino melón je neuveriteľne výživovo bohatý plod z čeľade ľuľkovité, Solanum muricatum, obzvlášť prospešné pre diabetikov a ľudí s diétou. Čítať viac..

0 kokosový olej, tuk, zdravie, výživa, prospešný, účinky, mýty, fakty, je vhodný, nevhodný, kuchyňa, využitie

Kokosový olej – superpotravina alebo superpodvod?

Na túto jednoduchú otázku nemáme jednoduchú odpoveď. Skúste si ale zodpovedať otázku vy na základe našich argumentov. Na kokosový olej sme sa pýtali RNDr. Barbary Svieženej, PhD. – nutričnej poradkyni, lektorke a odbornej garantke. Barbara je členkou Slovenskej asociácie pre výživu a prevenciu a tiež členkou Aliancie výživových poradcov ČR. Čítať viac..

0 špargľa, biela, zelená, fialová, potraviny, strava, zelenina, výživa, pozitívne účinky

Špargľa - potravina zdravia a mladosti

Pre labužníkov je čerstvá špargľa prvým signálom jari. No ak patríte k tým, ktorí rok čo rok obzerajú špargľu len v oddelení so zeleninou a nikdy nedostali toľko odvahy, aby si ju aj kúpili, tak potom prišiel ten správny čas. Čítať viac..

Článkov: 372