Výživa články

Silná imunita s liečivými hubami

Silná imunita s liečivými hubami

31.3.2018 v kategórii Výživa

Vedeli ste, že existuje terapeutická huba, ktorej sú v Číne a Japonsku prisudzované magické schopnosti, vrátane nesmrteľnosti (dlhovekosti)? Je to ganoderma lucidum – v čínštine Ling Zhi a v japončine Reishi. Čítať viac..

0 Škorica nad zlato... Jednotka pre vaše zdravie!

Škorica nad zlato... Jednotka pre vaše zdravie!

Jej pozitívne účinky poznali ľudia už pred 4 000 rokmi, no viac ako dochucovadlo v sladkých dobrotách sa vtedy využívala pre zdravotné účely. Škorica bola v stredoveku jednou z najcennejších korenín a v Číne mala istú dobu dokonca vyššiu hodnotu ako zlato. V dnešnej dobe si čoraz viac začíname ceniť silu prírodných produktov. Škorica patrí k jedným z tých zázrakov, ktoré sa môžu pýšiť mnohostranným využitím. A v každom z nich je jednotka! Čítať viac..

0 Umeboshi – poklad z východu

Umeboshi – poklad z východu

Japonská špecialita umeboshi je malým zázrakom. Malé sušené slivky pochádzajú z Číny, avšak svoje pevné miesto majú najmä v Japonsku, kde sa vynikajúco darí ich pestovaniu. Umeboshi dokážu liečiť celý rad ochorení – pomôžu pri tráviacich ťažkostiach, uvoľnia od stresov, liečia nachladnutie. Objavte s nami ich liečivé účinky! Čítať viac..

Článkov: 318