Výživa články

koľko krát denne treba jesť, chudnutie viac porcií, malé porcie, tip, olovrant, desiata, snack, jedlo, fit, chudnutie, diéta, zdravie, výživa

Chutné a ZDRAVÉ TIPY na DESIATU a OLOVRANT

V súčasnosti panuje veľa polemík o tom koľko krát denne by sme vlastne mali jesť, pokiaľ chceme byť zdraví a udržať si štíhlu líniu. Potreby ľudí na počet jedál sa však rôznia nielen v závislosti od metabolizmu, chutí, ale aj od denného programu a kalorického výdaja. Čítať viac..

Vápnik v nemliečnych zdrojoch

Potrebujete vápnik? 11 nemliečnych zdrojov pre vaše zdravie

Zistil vám lekár z rozboru krvi, že máte nedostatok vápnika, alebo vám dokonca diagnostikoval osteoporózu? Ak ste nedostali aj doplnok v tabletkách, bude stačiť jeho vyšší príjem stravou. Povedali ste si – výborne, to je predsa mlieko! Naša pestrá strava nám, našťastie, ponúka mnohé ďalšie zdroje potravín, ktoré ho obsahujú vyššie množstvo. Čítať viac..

Lavaš

Spoznajte skvelý LAVAŠ + recepty s lavašom

My, dnešné gazdinky, máme mimoriadne rady rýchle recepty. Najradšej máme také, podľa ktorých servírujeme jedlo na tanier ešte skôr, ako si opášeme zásteru s vtipným nápisom na hrudi. Ak tiež patríte medzi nás, podelíme sa s vami o naše tajomstvo na päť písmen. Volá sa L-A-V-A-Š. Čítať viac..

Článkov: 459