Cvičenie a športy články

sexy brucho, cieľ, sen, vypracované brucho, six pack, tehličky, pevné brucho, core, cvičenie, šport

Sexy brucho – sen alebo reálny cieľ?

Samozrejme, reálny cieľ! Má to však svoje „ale“. Tým prvým je nečakať zázraky na počkanie a tým druhým – pravidelne cvičiť, skákať a nasledovať naše zaručené zásady. Vytvorili ich pre vás odborníci s bohatými skúsenosťami a vynikajúcimi výsledkami. Čítať viac..

body and mind, fitastyl.sk, fitstyl, bodyart, joga, bodybalance, pilates, cvičenie, doma, skupinové cvičenie, telo, myseľ, duch, zdravie, rovnováha, myslenie, relax, wellness, fitness, fitko

Dobite sa! Body & mind cvičenia

Body and mind – telo a myseľ. Správna kombinácia, len čo je pravda. Keď nefunguje jedno, pokrivkáva aj to druhé. Našťastie, s komplexnými cvičeniami s rovnomenným názvom body and mind precvičíte, posilníte a uvoľníte váš organizmus aj psychiku. Čítať viac..

hudba, muzika, skladby, cvičenie, workout, tréning, akú hudbu voliť na cvičenie, pomôže hudba pri cvičení?, posilka, posilňovňa, gym, fitko, počúvanie, zoznam skladieb

Toto všetko dokáže urobiť hudba s vašim tréningom

Stretnúť dnes vo fitness centre ľudí bez slúchadiel v ušiach je skôr výnimkou ako pravidlom. Väčšina z nás berie hudbu ako súčasť tréningu, ba dokonca bez nej je to pre mnohých neuskutočniteľné. Pre veľa ľudí je ťažké sústrediť sa na cvičenie, ak sú nútení vnímať všetkých naokolo. Čítať viac..

Čo motivuje športovcov?

Čo motivuje športovcov?

„Zdroje motivácie sú rôzne a veľmi individuálne. V prvom rade musíme mať pocit, že to, čo sme sa rozhodli robiť, robíme preto, lebo sme sa rozhodli my sami, a nie preto, že nám to niekto prikázal". Čítať viac..

cvičenie, radosť, životný štýl, chudnutie, naberanie svalov, hmotnosť, redukcia tuku, zdravý život, zdravie, šťastie, práca, ako sa urobiť šťastným, fitastyl.sk, fit štýl, časopis, magazín, schudnúť rýchlo,  zdravé chudnutie, snaha

Energia pre telo i dušu - Joga: poznáte všetky jej druhy?

Práca, deti, rodina, hypotéka, starnúci rodičia, tlak zo všetkých strán nás núti do uspokojenia sa so životom, ktorý vedieme. Čas pre seba a čas so sebou samým je vzácnosť. Ak sú tieto pocity súčasťou vášho života, vyberte sa na uzdravujúcu cestu k sebe samému. Môže vám chýbať kondícia, vôľa, energia, no stojí za to sa prekonať a dať JOGE šancu. Joga je spôsob, ako sa cítiť lepšie, joga je životný štýl. Čítať viac..

cvičenie, radosť, životný štýl, chudnutie, naberanie svalov, hmotnosť, redukcia tuku, zdravý život, zdravie, šťastie, práca, ako sa urobiť šťastným, fitastyl.sk, fit štýl, časopis, magazín, schudnúť rýchlo,  zdravé chudnutie, joga,

Namasté - Ako ovplyvní joga náš život?

Vaše šťastie je vo vašich rukách. Navonok plytko znejúca fráza je v skutočnosti hlboká pravda. Hľadajúc si miesto na tomto svete, v zajatí vnemov, informácií, očakávaní, predsudkov, negatívnej energie, sa necháme unášať v bubline, v ktorej byť v skutočnosti nechceme. Túžime po rovnováhe, pokoji, zmierení samých so sebou a so svetom. Čítať viac..

Článkov: 307