Infošky články

JE TO MÝTUS! Husté vlasy, detox, chudnutie, céčko, déčko, raňajky... Kde všade sa mýlime?

JE TO MÝTUS! Husté vlasy, detox, chudnutie, céčko, déčko, raňajky... Kde všade sa mýlime?

Ľudstvo ušlo dlhú cestu v objavovaní sveta, no ešte stále sme svetelné roky vzdialení od toho, aby sme vedeli všetko. Otvorená myseľ, kritické myslenie a schopnosť prijímať nové poznatky by mali byť základnou výbavou každého človeka, no pre mnohých ľudí je veľmi ťažké opustiť staré, roky zaužívané „pravdy“, ktoré sa v svetle nových poznatkov ukázali ako mýty. Toto sú tie najčastejšie z nich. Čítať viac..

Minimalizmus v našej domácnosti

Minimalizmus v našej domácnosti

V dnešnej rýchlej dobe plnej konzumu a neustáleho naháňania sa za novými a novými vecami sa mnohí z nás zastavia a zamyslia nad skutočnou hodnotou materiálnych vecí v našich životoch. Jedným z riešení, ako prinavrátiť do našich domovov a životov pokoj, poriadok a harmóniu, je minimalizmus. Čítať viac..

Svet podľa Mish: Dobrý deň, mám alergiu na šport

Svet podľa Mish: Dobrý deň, mám alergiu na šport

Ono sa to má tak, že každý sa narodíme s nejakou predispozíciou na strane jednej a na udržanie vesmírnej rovnováhy s priepastnou neschopnosťou niekde na strane druhej. Kryštalizovať sa to začína už na základke, keď zistíte, že vám trebárs písanie slohu ide ako Šejkspírovi, zato ale fatálne nezvládate zápas s Bernolákovskými ypsilonkami. Fakt dík, Andrej. Čítať viac..

Objavte radosť z jari v našom marcovom čísle magazínu FIT štýl!

Objavte radosť z jari v našom marcovom čísle magazínu FIT štýl!

Roztancujte svoje chuťové poháriky s našou exkluzívnou ponukou sezónnych lahôdok, nechajte sa inšpirovať zdravými jarnými receptami a obohaťte svoj životný štýl o nové poznatky a zážitky. Od výživových tipov, cez tréningové seriály, až po hlbšie pohľady na psychológiu a zdravie, máme pre vás pripravený bohatý obsah. Nechajte sa uniesť jarou a zmeňte svoj životný štýl k lepšiemu s marcovým vydaním časopisu FIT štýl! Čítať viac..

Posilňovače imunity môžu zabrániť prechladnutiu

Posilňovače imunity môžu zabrániť prechladnutiu

Najmä na začiatku chladnej sezóny sa v škôlkach, školách a na pracoviskách objavujú nepríjemné prechladnutia a s nimi kašeľ, nádcha, bolesti hrdla a chrípke podobné infekcie. Aby sme zabránili udomácneniu patogénov v našom tele, spoliehame sa na posilňovače imunity. Proti infekčným ochoreniam sa môžete dobre vyzbrojiť týmito prírodnými účinnými látkami. Čítať viac..

Akné nemusí byť trápenie

Akné nemusí byť trápenie

Akné je kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje vznikom pupienkov, čiernych bodiek, zapálených vyrážok a iných nedokonalostí na pokožke, najčastejšie v oblasti tváre, prípadne chrbta a hrudníka. Mnoho ľudí, hlavne v dospievajúcom veku, sa stretáva s problémom akné. I keď stále viac pribúdajú ženy a muži v dospelom veku, ktorí bojujú s akné. Čítať viac..

Do fitka aj do mesta. Nová kolekcia F&F vás nabije motiváciou do nových začiatkov

Do fitka aj do mesta. Nová kolekcia F&F vás nabije motiváciou do nových začiatkov

Nový rok, nový štart. Predsavzatie zmeniť pohybové návyky si už dala asi každá z nás. S motiváciou pravidelne cvičiť a skutočne dodržiavať tréningy je to však niekedy ťažšie. Ak nestačí k nakopnutiu túžba po zdravšom tele, môžu to zariadiť aj kúsky, v ktorých cvičíme. Cítiť sa pri fyzickej aktivite pohodlne, príjemne a štýlovo je predsa dôležité. V tom vám určite pomôže prepracovaná a vylepšená kolekcia funkčného oblečenia F&F Active. Čítať viac..

Škoda Bike Open Tour na budúci rok čaká už jedenásty ročník

Škoda Bike Open Tour na budúci rok čaká už jedenásty ročník

– Cyklistické podujatie Škoda Bike Open Tour každým rokom naberá na popularite a už neodmysliteľne patrí do kalendárov horských cyklistov po celom Slovensku. Najprestížnejšie preteky MTB bikerov, ktoré sú súčasťou Slovenského pohára XCM, počas tohtoročného jubilejného 10. ročníka prilákali spolu takmer 3500 profi aj hobby cyklistov a cyklistiek. V nastávajúcom roku majú ambíciu tento počet ešte prekonať. Séria šiestich pretekov prinesie skvelé trate a zážitky pre cyklistov v rôznych vekových a výkonnostných kategóriách, ako aj profesionálne zázemie a bohatý sprievodný program. Súčasťou celej série je zelený prístup, s dôsledným triedením a minimalizovaním odpadu, ako aj s plne elektrickým sprievodným vozidlom Škoda Enyaq. Návštevníci každého z kôl ho môžu vyhrať na týždeň. Čítať viac..

Budťe videní

Budťe videní

...je všeobecne známe heslo, ktoré platí na cestách v jesennom a zimnom období dvojnásobne. Stačí jeden obyčajný reflexný prvok, ktorý vám môže zachrániť život. Čítať viac..

Článkov: 441