Infošky články

petrzalska mila

Zabehnite si Petržalskú míľu

Do tohtoročnej sezóny bežeckých pretekov pribudne po lete novinka – Petržalská míľa. Bežecké podujatie na dostihovej dráhe zároveň 7. septembra odštartuje prvý ročník multižánrového festivalu Petržalského festivalu. Čítať viac..

fit štýl, magazín, jún, nové čislo, zdravie, fit, chudnutie, beh, životný štýl

Tak dlho sme čakali, konečne je tu!

Dlho-očakávané teplo, o ktorom sme ešte posledné májové dni iba tichučko snívali je tu! A s ním aj nové číslo vášho obľúbeného magazínu. Je plné nielen skvelého čítania, receptov, či tipov, ale hlavne motivácie. A to od tých najodhodlanejších. Od tých, ktorí spolu budú držať ešte minimálne nasledujúcich 5 mesiacov, vďaka našej FIT štýl challenge. Prečítajte si, ako sa im darí a čo všetko ich čaká. Čítať viac..

FIT štýl výzva, challenge, šport, chudnutie, polrok

FIT štýl challenge: Ako zdravo schudnúť za 6 mesiacov

Jedzte, cvičte, chudnite s nami! Vyberieme 6 účastníkov výzvy, ktorí budú chudnúť spolu s výživovými špecialistami a pod dohľadom skúsených trénerov, zdieľať priebežne svoje úspechy, inšpirovať ostatných. Výživoví špecialisti po úvodnej odbornej diagnostike nastavia stravovací program, priebežne budú sledovať, koučovať, vážiť, upravovať. Rovnako osobní tréneri sa týmto osobám budú špeciálne venovať. Čítať viac..

Článkov: 192