Nátierky recepty

Pridať recept
hliva, hliva ustricová, nátierka z hlivy, zdravá nátierka

Nátierka z hlivy

Hliva ustricová je výborným zdrojom betaglukánu a vlákniny. Výnimočná je aj tým, že tepelnou úpravou zdraviu prospešné látky nestráca. Čítať viac..

hummus, cícerová nátierka, cícer

Cícerová nátierka

Cícer patrí medzi najzdravšie strukoviny. Výživná cícerová nátierka je výbornou voľbou k čerstvému chlebu, bagete alebo k zeleninovým paličkám. Čítať viac..

nátierka, mrkvová nátierka, pomazánka

Zdravá mrkvová nátierka

Zostala vám mrkva z polievky? Zrecyklujte ju a pripravte si z nej jednoduchú mrkvovú nátierku. Čítať viac..

Tofutella: zdravá nutela z tofu a kakaa

Tofutella: zdravá nutela z tofu a kakaa

Ďalšia netradičná kombinácia, ďalšia symfónia lahodných chutí. Tofu zabezpečí potrebnú dávku bielkovín, banán zdravé cukry a sacharidy, kokosový olej prospešné MCT oleje a kakao je overený zlepšovák nálady. Prajeme dobrú chuť. Čítať viac..

Domáca nutela

Domáca nutela

Chutí ako originál, no pýši sa "čistým" zložením. Je plná zdraviu prospešných tukov a spolu s domácim pečivom alebo nadýchanými špaldovými palacinkami predstavuje vyvážené a makronutrientami nabité jedlo. Jedna lyžička nestačí, to vám garantujeme. Čítať viac..

Avotella: čokoládová nátierka z avokáda

Avotella: čokoládová nátierka z avokáda

Čokoládová nátierka z avokáda? Možno si teraz ťukáte na čelo a pýtate sa, či sme sa nepomýlili. Avokádo sa predsa spája len s vajíčkom či toastami a neviete si ho absolútne predstaviť na sladkej vianočke alebo v palacinkách. Avšak opak je pravdou. Vďaka svojej neutrálnej chuti dodá avokádo čokoládovej nátierke lahodnú krémovosť a vláčnosť a obohatí ju o veľké množstvo zdravých tukov. Vyskúšajte túto fantastickú a zdravú avotellu naservírovať svojim deťom a schválne sa ich spýtajte, či dokážu odhaliť jej tajnú ingredienciu. Buďte si istí, že vám nebudú chcieť veriť. Jej chuť je totiž na nerozoznanie od klasických rafinovaných čoko nátierok. Čítať viac..

recept, nátierka, avokádo, cuketa, vajce, kniha 60 dní k novej postave, jedlo, zdravé, svet zdravia, mňam, chudnutie, chutné jedlo, zdravé, zdravie, recept, breakfast, bageta, pečivo, raňajky, večera, olovrant, bielkovinový chlieb, desiata,

Nátierka z avokáda a cukety s vajíčkom

Recept na túto skvelú nátierku máme z knihy 60 dní k novej postave, v ktorej nájdete množstvo zdravých a chutných receptov vhodných aj počas redukcie hmotnosti. Čítať viac..

recept, papriková nátierka, ajvar, bageta, pečivo, raňajky, večera, olovrant, bielkovinový chlieb, desiata

Nátierka z červenej papriky

Už ste skúšali recept na nátierku z červenej papriky, ktorý zožal úspech v aprílovom vydaní? Čítať viac..

Rýchla a zdravá nátierka, ktorú si môžete dopriať v ktorýkoľvek čas dňa

Avokádovo-uhorková fit nátierka

Túto ľahkú a zdravú nátierku si vďaka jej skvelým výživovým hodnotám môžete dopriať ako na raňajky tak i na večeru. Čítať viac..

Receptov: 9