Dezerty recepty

Pridať recept
0
cheesecake, mňam, fit, recept, fitness, tekvicový, koláč, zdravie, chudnutie, diéta, čo upiecť, recepty

Tekvicový cheesecake podľa Diany Hô Chí

Zdravý sladký recept do FIT cukrárne pre vás pripravila skupinová trénerka Diana Hô Chí. Máte aj vy osvedčený sladký FIT recept? Postnite ho na instagram, otagujte hashtagom #fitstyl_magazine. Vybraný recept odmeníme BILLA poukážkou v hodnote 20 Eur. Čítať viac..

0
zmrzlina, matcha, mňam, domáca, fit, fitness, cream, icecream, zmrzka,

Domáca matcha zmrzlina

Účinky výnimočného matcha čajového prášku vám snáď už nemusíme extra predstavovať. Pripraviť z neho okrem čaju či iného nápoja môžete aj takúto vynikajúcu zmrzlinu. Čítať viac..

0
raw, koláč, cake, mňam, fit, fitnes, nepečený dezert, chuť, domáci koláč, nepečené recepty, recept

Kokosovo-limetkový raw cheesecake

Nie sme tak úplne raw maniaci ani zástancovia raw stravy, ale tento recept nás oslovil. Preto si zaslúžil aj miesto v našom augustovom čísle. Skúšali ste už? Pošlite nám fotografie svojich receptov alebo ich označte hashtagom #fitstylrecepty a budeme váš výtvor zdieľať. Čítať viac..

0
ananas, pečeny, dezert, mňam, diéta, chudnutie, fit, fitness, fitstyl, zdravé, zdravie, pochúťka,

Pečený ananás

Ananás je určite ideálna potravina pre zdravé chudnutie. Je vhodný nielen pre svoje pozitívne vlastnosti a účinky na celý organizmus, ale aj preto, že obsahuje minimum kalórií a 86 % vody. Ak sa vám už zunoval surový, skúste túto verziu. Čítať viac..

0
fit cukraren, diana ho chi, mangova torta, rececpt, raw, mnam, fitness, chudnutie, zdravo, zdravá strava, diéta, zdravý koláč

Raw MANGOVÁ torta

Ďalší výnimočný recept z našej FIT cukrárne. Takto to vyzerá, keď sa do kuchyne dostane energický živel Diana Hô Chí, víťazka Fit leader 2018. Pripravte si dobrotu podľa nášho receptu. Čítať viac..

0
recept, chudnutie, diéta, tofu, puding, dezert, zdravie, fit, fitastyl.sk, receptár, leto, ľahký, kalórie, bez kalórií, kakao, čokoláda, čokoládový puding, fit cukráreň, domáci,

Tofu puding

Zdravý recept pre FIT cukráreň pripravila Diana Hô Chí, trénerka a víťazka kategórie Skupinový tréning – nováčik v súťaži FIT LEADER 2018. Čítať viac..

Receptov: 82