Dezerty recepty

Pridať recept
0
kiwano, sorbet, zmrzlina, ananás

Kiwano sorbet

Kiwano vyzerá veľmi zaujímavo nielen zvonka, ale aj po rozkrojení. Dužinu môžeme konzumovať ako samotné ovocie alebo ju taktiež pridať do koktailu, smoothies, jogurtu, tvarohu, kaše, ovocného šalátu alebo si z nej vyrobte čerstvý džús či sorbet. Čítať viac..

0
fit, recept, panna cotta, taliansky dezert, mnam

Fit Malinová Panna Cotta

Tentokrát vám prinášame recept na skvelú Panna Cottu, ktorej príprava nezaberie veľa času a chutí výborne. Dopriať si ju vďaka jej skvelým výživovým hodnotám môžete dopriať kedykoľvek počas dňa. Čítať viac..

0
Goji, alebo na Slovensku známa aj ako Kustovnica čínska, je totiž bohatá na zdravotné benefity, ktoré môžeme jej konzumáciou získať.

Raw Goji guličky

Tieto raw guličky sú príjemnou variantou pre tých, čo okrem toho, že si dajú niečo sladké chcú sčasti urobiť niečo aj pre svoje zdravie. Goji, alebo na Slovensku známa aj ako Kustovnica čínska, je totiž bohatá na zdravotné benefity, ktoré môžeme jej konzumáciou získať. Možno spomenúť napríklad pomoc pri znižovaní hladiny cholesterolu, pôsobenie proti voľným radikálom, podporu prevenciu rakoviny, ochranu kože pred UV žiarením, podporu imunity či zlepšenie zraku (vďaka luteínu a zeasantínu). Čítať viac..

0
Zdravý chia puding z kokosového mlieka s malinami

Kokosový chia puding s horúcimi malinami

Tento puding je skvelým variantom nie len ako dezert či snack, ale oceníte ho aj ako raňajky. Je ľahký, chutný a môžete ho pokojne pripraviť deň vopred, aby ste si prvé ranné jedlo mohli vychutnať v pokoji a bez časového stresu. Čítať viac..

0
Zravá a fit verzia obľúbeného dezertu Tiramisu

Ľahké fit tiramisu (aj pre celiatikov)

Tradičnú taliansku dobrotu, tiramisu, už pozná zrejme každý z nás. Lahodná kombinácia piškót, kávy, mascarpone a cukru poteší každý maškrtný jazýček. Čo ale ak patríte do skupiny, ktorá si stráži váhu alebo sa vyhýba cukru a tuku? Máme pre vás riešenie v podobe výmeny nezdravších ingrediencií za zdravé. Nebojte sa ale, skvelá chuť ostáva a príprava je maximálne jednoduchá. Čítať viac..

0
Banánové lievance

Banánové lievance

Keďže tieto lievance neobsahujú múku, sú vhodné aj pre bezlepkovú diétu. Ovocie, orechy a javorový sirup sa, samozrejme, dajú meniť podľa chuti. Čítať viac..

Receptov: 59