Polievky recepty

Pridať recept
brazílsky guláš, recept, fit, krevety, polievka, domáca, paradajky, varenie doma, chudnutie, diéta, fit, zdravie, zdravý životný štýl, fitastyl.sk

Brazílsky „guláš“ s morskými plodmi

Tradičný guláš je obľúbenou pochúťkou mnohých z nás. Poznáte ale tento s prívlastkom brazílsky? Určite odporúčame vyskúšať. Čítať viac..

batátová polievka, krém, recept, domáca, fitastyl.sk, fit, fitness, zdravie, wellness, kondícia, čo uvariť, zdravé recepty, obed, večera

Lahodný krém z batátov

Batáty sú dnes jednoznačne veľmi populárnou surovinou na varenie. Pečené, varené, ako príloha či polievka. Nuž lahodnej batátovej polievke či jemnému batátovému krému sa jednoducho nedá odolať. Čítať viac..

hubová polievka, nová, fitastyl.sk, recept, fit, fitness, zdravie, varenie, doma, recepty, bez lepku, obed, večera, stravovanie, výživa

Ľahká HUBOVÁ polievka

Tradičnú či krémovú hubovú poznáme dôverne. Chutné a zdravé huby si však zaslúžia byť využité aj trošku po novom. Doprajete im? A doprajte z nej hlavne sebe! Čítať viac..

polievka, vegan, vegánska, batátová, bataty, sladké zemiaky, krémová, fit, mnam, recept, zdravá, zdravie, jedlo, domáca

Vegánska batátovo-pohánková polievka

Nájdete v nej všetky potrebné vitamíny a minerálne látky. Je sýta a plnohodnotne nahradí hlavné jedlo, napríklad večeru. Čítať viac..

polievka, kuracia, vývar, domáca, kura, fit, diéta, chudnutie, zdravie

Poctivý kurací vývar trochu inak

Existuje vôbec polievka, ktorá vyvoláva väčšiu nostalgiu, než poctivý kurací vývar ako od maminky? Pritom každá mama má svoju vlastnú jedinečnú verziu. Náš recept vychádza z tradičného, no je obhatený štipkou exotiky a z typického vývaru sa razom stáva originálne a jedinečné jedlo. Vyskúšajte! Čítať viac..

polievka, brokolicová, domáca, fit, zdravá, zdravie, diéta, chudnutie, fitastyl.sk, fitness, mňam, recept, domáci

Ultra rýchla brokolicová polievka

Táto vegetariánska polievka vás zachráni keď budete mať na varenie len zlomok času. Je nenáročná na prípravu a je to perfektný spôsob ako si do jedálnička zaradiť porciu zeleniny. Čítať viac..

polievka, chutná, zdravá, fit, zdravie, recept, domáca, thajská, kuracia,

Thajská kuracia polievka

Thajské jedlá sa vyznačujú nutrične bohatými surovinami a výraznou, pikantnou chuťou. Táto polievka je skvelým posilňovačom imunity, je ideálnym bojovníkom do chrípkového upršaného počasia a varí sa prakticky sama. Čítať viac..

gaštany, polievka, recept, krémová, domáca, fit, chutná polievka, bez lepku, mňam, ako uvariť, čo uvariť, doma, dnes, varíme, zúfala kucharka, chudnutie, zdravie, diéta, fitastyl.sk

Krémová GAŠTANOVÁ POLIEVKA

Gaštany možno využiť v mnohých smeroch. Dá sa z nich pripraviť chutný teplý pokrm, múka, plnky do dezertov, koláče, ba dokonca i chutná polievka. Jedli ste už krémovú gaštanovú? Ak nie, tak verte, že stojí za vyskúšanie. Čítať viac..

polievka, zdravá, domáca, paradajková, krémová, fit, zdravie, život, životný štýl, diéta, chudnutie, jedlo, recept, poctivé

Krémová paradajková polievka s bazalkou

Pridaním cestovín z tejto polievky urobíte hlavné jedlo a razom bude na stole výživná polievka ako lusk. Vďaka mozarelle z nej urobíte vrchol kulinárskeho umenia. Čítať viac..

polievk, grecka, kuracia, teplá, zdravá, chutná, recept, varenie, doma,

Grécka kuracia polievka

Po tejto pomaly a dlho varenej polievke sa budete cítiť svieži a plný energie. Zláka vás nielen jej žiarivá žltá farba, ale aj zdravotné výhody poriadnej dávky vitamínu C a ostatných vítamínov a minerálnych látok z pridanej zeleninovej nálože. Jej výnimočnú chuť docielite pomalým varením až niekoľko hodín. Podávajte túto citrónovú kuraciu polievku počas chladných dní, alebo vtedy, keď chcete využiť imunitné účinky výživných zložiek v nej. Servírujte ju s čerstvým chlebom alebo krutónmi. Čítať viac..

fritatta, ryža, vajíčka, tréning, jedlo, fit, mňam, jedlo, strava, fitness, cvičenie, diéta, výživa, chudnutie, svaly

Ryžová frittata

Čo si dať po poriadnom tréningu? Táto ryžová frittata sa skvele hodí. Obsahuje dostatok bielkovín i sacharidov, aby doplnila potrebnú energiu po tréningu či náročnom dni. Čítať viac..

mungo fazuľa, obed, polievka, mäso, jedlo, fit, netradičné, recept, mňam, strava, diéta, výživa, zdravá

Filipínska polievka s fazuľou mungo

Trochu netradičnejšia verzia polievky? Vyskúšajte chutné, zdraviu lahodiace mungo klíčky. Čítať viac..

polievka, krémová, bryndza, demikát, ľahký obed

Lahodný demikát

Demikát buď milujete, alebo oň ani lyžicu neopriete. Pripravte si poctivú krémovú polievku. Čítať viac..

polievka, čerešňová, leto, jedlo, tradičné, studená kuchyňa, mňam, fit, recept, čerešne,

Studená krémová polievka z čerešní

Kto si túto polievku pamätá ešte z detstva, ten si ju veľmi rád pripraví aj v dospelosti. Jej chuť vás prenesie do sladkých bezstarostných čias u starých rodičov. Čítať viac..

polievka, leto, mňam, bryndzová, demikát, jedlo, chutné, zdravie, obed, ľahký, papriková polievka, fit, zdravé

Paprikovo-bryndzová polievka

Viacerým z nás v lete chutí o čosi menej, vynechať jedlo však nie je vhodným riešením. Doprajte si aspoň chutnú polievku. Čítať viac..

Receptov: 46