Polievky recepty

Pridať recept
Jesenná polievka z tekvice so sladkým zemiakom
Zeleninová polievka je však ideálny spôsob jedenia zeleniny, pretože do nej môžete doslova všeličo schovať. Základom vašej polievky bude zelenina, môžete však do nej pridať aj nejaký druh obilniny a strukovín.

Krémová zeleninová polievka

Zeleninová polievka je ideálny spôsob jedenia zeleniny, pretože do nej môžete doslova všeličo schovať. Základom vašej polievky bude zelenina, môžete však do nej pridať aj nejaký druh obilniny a strukovín. Čítať viac..

polievka, africká polievka, recept polievka

Africká polievka s arašidovým maslom

Čas prípravy: 30 minút. 1 porcia: 1 916 kJ / 458 kcal, z toho 12 g bielkovín, 40 g sacharidov, 24,7 g tukov. Čítať viac..

thajská polievka, recept polievka, karí polievka

Thajská karí kuracia polievka

Čas prípravy: 20minút, 1 porcia: 1 047 kJ / 250 kcal, 16 g bielkovín, 14,5 g tukov, 11 g sacharidov a 16 g bielkovín. Čítať viac..

americká polievka, polievka, recept polievka, corn chowder

Americká “corn chowder” kukuricová polievka

Čas prípravy: 20minút, 1 porcia:876 kJ / 209 kcal, 7,7 g bielkovín, 8,9 g tukov a 21 g sacharidov Čítať viac..

minestrone, polievka, recept, minestrone recept

Talianska polievka Minestrone

Čas prípravy: 20minút, 1 porcia:415 kJ / 99 kcal, 4,5 g bielkovín, 1,6 g tukov, 14 g sacharidov Čítať viac..

brazílsky guláš, recept, fit, krevety, polievka, domáca, paradajky, varenie doma, chudnutie, diéta, fit, zdravie, zdravý životný štýl, fitastyl.sk

Brazílsky „guláš“ s morskými plodmi

Tradičný guláš je obľúbenou pochúťkou mnohých z nás. Poznáte ale tento s prívlastkom brazílsky? Určite odporúčame vyskúšať. Čítať viac..

batátová polievka, krém, recept, domáca, fitastyl.sk, fit, fitness, zdravie, wellness, kondícia, čo uvariť, zdravé recepty, obed, večera

Lahodný krém z batátov

Batáty sú dnes jednoznačne veľmi populárnou surovinou na varenie. Pečené, varené, ako príloha či polievka. Nuž lahodnej batátovej polievke či jemnému batátovému krému sa jednoducho nedá odolať. Čítať viac..

hubová polievka, nová, fitastyl.sk, recept, fit, fitness, zdravie, varenie, doma, recepty, bez lepku, obed, večera, stravovanie, výživa

Ľahká HUBOVÁ polievka

Tradičnú či krémovú hubovú poznáme dôverne. Chutné a zdravé huby si však zaslúžia byť využité aj trošku po novom. Doprajete im? A doprajte z nej hlavne sebe! Čítať viac..

polievka, vegan, vegánska, batátová, bataty, sladké zemiaky, krémová, fit, mnam, recept, zdravá, zdravie, jedlo, domáca

Vegánska batátovo-pohánková polievka

Nájdete v nej všetky potrebné vitamíny a minerálne látky. Je sýta a plnohodnotne nahradí hlavné jedlo, napríklad večeru. Čítať viac..

polievka, kuracia, vývar, domáca, kura, fit, diéta, chudnutie, zdravie

Poctivý kurací vývar trochu inak

Existuje vôbec polievka, ktorá vyvoláva väčšiu nostalgiu, než poctivý kurací vývar ako od maminky? Pritom každá mama má svoju vlastnú jedinečnú verziu. Náš recept vychádza z tradičného, no je obhatený štipkou exotiky a z typického vývaru sa razom stáva originálne a jedinečné jedlo. Vyskúšajte! Čítať viac..

polievka, brokolicová, domáca, fit, zdravá, zdravie, diéta, chudnutie, fitastyl.sk, fitness, mňam, recept, domáci

Ultra rýchla brokolicová polievka

Táto vegetariánska polievka vás zachráni keď budete mať na varenie len zlomok času. Je nenáročná na prípravu a je to perfektný spôsob ako si do jedálnička zaradiť porciu zeleniny. Čítať viac..

polievka, chutná, zdravá, fit, zdravie, recept, domáca, thajská, kuracia,

Thajská kuracia polievka

Thajské jedlá sa vyznačujú nutrične bohatými surovinami a výraznou, pikantnou chuťou. Táto polievka je skvelým posilňovačom imunity, je ideálnym bojovníkom do chrípkového upršaného počasia a varí sa prakticky sama. Čítať viac..

gaštany, polievka, recept, krémová, domáca, fit, chutná polievka, bez lepku, mňam, ako uvariť, čo uvariť, doma, dnes, varíme, zúfala kucharka, chudnutie, zdravie, diéta, fitastyl.sk

Krémová GAŠTANOVÁ POLIEVKA

Gaštany možno využiť v mnohých smeroch. Dá sa z nich pripraviť chutný teplý pokrm, múka, plnky do dezertov, koláče, ba dokonca i chutná polievka. Jedli ste už krémovú gaštanovú? Ak nie, tak verte, že stojí za vyskúšanie. Čítať viac..

polievka, zdravá, domáca, paradajková, krémová, fit, zdravie, život, životný štýl, diéta, chudnutie, jedlo, recept, poctivé

Krémová paradajková polievka s bazalkou

Pridaním cestovín z tejto polievky urobíte hlavné jedlo a razom bude na stole výživná polievka ako lusk. Vďaka mozarelle z nej urobíte vrchol kulinárskeho umenia. Čítať viac..

Receptov: 51