Smoothies recepty

Pridať recept
rambutan, mango, chia, smoothie, využitie, recept, mňam, chudnutie, fit, fitastyl.sk, zdravo, zdravie, výživa, varenie, nápoj

Smoothie z rambutánu s chia

Malý červený ježko, ktorého pôvod je dodnes mierne diskutabilný, je plný vitamínov a vynikajúci na spestrenie vašej smoothie palety. Zabudnite na chvíľu na bánan, špenát, jahody a pod., pripravte si lahodné smoothie z rambutánu. Čítať viac..

piňacolada, piňa colada, nealko, drink, nápoj, kokos, ananás, mňam, fit, fitness, laktofree, bez laktozy, bez lepku

Nealko Piňa Colada

Typický letný drink - Piňa Colada. Skvelá kombinácia ananásu a kokosu nemusí byť výsadou posedení pri bare. Pripravte si nealko verziu v pokoji domova, vyložte si nohy a nechajte sa vtiahnuť jej krémovou chuťou. Čítať viac..

nápoj, fit, ladovy caj, zdravie, fitness, broskyne, broskyňový, mňam, leto, drink, chudnutie, diéta

Broskyňový ľadový čaj

Ľadový čaj je skvelým osviežením počas horúceho dňa. Nie všetkým a nie vždy nám chutí piť čistú neochutenú vodu. Pripravte si lahodný domáci čaj bez konzervantov a umelých farbív. Čítať viac..

smoothie, maliny, ketón, drink, nápoj, diéta, mňam, leto, osvieženie, chudnutie, schudnúť, smoothie, hustý, krém, kokos,

Malinovo-kokosový koktail

Maliny patria u nás medzi veľmi obľúbené a vyhľadávané ovocie. Najzdravšie sú hlavne v tepelne neupravenom stave. Skvelou voľbou je preto pripraviť si z nich lahodný nápoj. Čítať viac..

papaja, papaya, šťava, smoothie, nápoj, leto, jedlo, fit, chudnutie, recept, fit, fit štýl

Šťava z papáje plná energie

Toto ovocie pôsobí proti vráskam a je elixírom mladosti vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a tých najdôležitejších karotenoidov. Pripravte si z neho lahodnú osviežujúcu šťavu. Čítať viac..

cvikla, beetroot, smoothie, jablko, šťava, mňam, recept, zdravy, zdravie, chudnutie, živiny, výživa

Cviklovo-jablkové smoothie

Cvikle nemožno uprieť množstvo pozitívnych účinkov na zdravie. Konzumovať ju ale treba s mierou, kvôli možným tráviacim ťažkostiam. Skvele sa hodí napríklad cviklové smoothie. Čítať viac..

smoothie, ranajky, rýchle raňajky, ľahké raňajky, vitamíny, čučoriedky, banán, tip na rýchle raňajky, ovocie, vitamín C, jedlo, food, tip, nápad, miska, čo na raňajky

Banánovo-čučoriedková smoothie miska

Hľadáte rýchle, ľahké raňajky plné energie, vitamínov a zdravých tukov? Tak potom táto smoothie miska zaručene naplní vaše očakávania. Čítať viac..

Zelené smoothie zo žihľavy

Zelené smoothie zo žihľavy

Sezóna žihľavy je tu. Okrem tradičného využitia, na čaj, si z nej môžete pripraviť aj toto výnimočné smoothie. Čítať viac..

čokoládové smoothie s proteínom, zdravá strava, fitness

Čokoládové proteínové smoothie

Toto veľmi jednoduché smoothie príjemne zasýti a zaženie chuť na čokoládu, či sladké. Čítať viac..

Receptov: 9