Smoothies recepty

Pridať recept
0
rambutan, mango, chia, smoothie, využitie, recept, mňam, chudnutie, fit, fitastyl.sk, zdravo, zdravie, výživa, varenie, nápoj

Smoothie z rambutánu s chia

Malý červený ježko, ktorého pôvod je dodnes mierne diskutabilný, je plný vitamínov a vynikajúci na spestrenie vašej smoothie palety. Zabudnite na chvíľu na bánan, špenát, jahody a pod., pripravte si lahodné smoothie z rambutánu. Čítať viac..

0
piňacolada, piňa colada, nealko, drink, nápoj, kokos, ananás, mňam, fit, fitness, laktofree, bez laktozy, bez lepku

Nealko Piňa Colada

Typický letný drink - Piňa Colada. Skvelá kombinácia ananásu a kokosu nemusí byť výsadou posedení pri bare. Pripravte si nealko verziu v pokoji domova, vyložte si nohy a nechajte sa vtiahnuť jej krémovou chuťou. Čítať viac..

0
nápoj, fit, ladovy caj, zdravie, fitness, broskyne, broskyňový, mňam, leto, drink, chudnutie, diéta

Broskyňový ľadový čaj

Ľadový čaj je skvelým osviežením počas horúceho dňa. Nie všetkým a nie vždy nám chutí piť čistú neochutenú vodu. Pripravte si lahodný domáci čaj bez konzervantov a umelých farbív. Čítať viac..

0
smoothie, maliny, ketón, drink, nápoj, diéta, mňam, leto, osvieženie, chudnutie, schudnúť, smoothie, hustý, krém, kokos,

Malinovo-kokosový koktail

Maliny patria u nás medzi veľmi obľúbené a vyhľadávané ovocie. Najzdravšie sú hlavne v tepelne neupravenom stave. Skvelou voľbou je preto pripraviť si z nich lahodný nápoj. Čítať viac..

0
papaja, papaya, šťava, smoothie, nápoj, leto, jedlo, fit, chudnutie, recept, fit, fit štýl

Šťava z papáje plná energie

Toto ovocie pôsobí proti vráskam a je elixírom mladosti vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a tých najdôležitejších karotenoidov. Pripravte si z neho lahodnú osviežujúcu šťavu. Čítať viac..

0
cvikla, beetroot, smoothie, jablko, šťava, mňam, recept, zdravy, zdravie, chudnutie, živiny, výživa

Cviklovo-jablkové smoothie

Cvikle nemožno uprieť množstvo pozitívnych účinkov na zdravie. Konzumovať ju ale treba s mierou, kvôli možným tráviacim ťažkostiam. Skvele sa hodí napríklad cviklové smoothie. Čítať viac..

Receptov: 9