Šaláty recepty

Pridať recept
0
šalát, steak, obed, večera, mňam, fit. fitness, chudnutie, zdravá strava, zdravie, diéta, varíme, bez varenia

Farebný šalát so steakom

Šalát trochu inak? Steak môže byť v tomto prípade aj celkom zdravou verziou. Vyberte si kvalitné chudšie hovädzie mäso, bohaté na bielkoviny a o výživný obed máte postarané. Čítať viac..

0
ako pripraviť šalát z kelu, kel, kale, mango, čučoriedky, šalát s ovocím, mňam, leto, osvieženie, večera, obed, fit, zdravie, zdravý životný štýl, svet zdravia, fit štýl,

Kelový šalát s mangom

Máte radi svoj tradičný šalát, po ktorom vždy siahnete, keď máte chuť na ľahké jedlo? Čo tak obľúbiť si niečo netradičnejšie? Šalát z mladého kelu v kombinácii s mangom je naozaj až prekvapivo dobrým spojením. Už viete, kedy ho vyskúšate? Čítať viac..

0
Vďaka lososovi doplníte bielkoviny, pomaranč príjemne osvieži a poteší chuťové bunky, a zelené listy sa postarajú o prísun vlákniny, vitamínov a správne trávenie.

Svieži šalát s lososom a pomarančom

Tento šalát sme si veľmi obľúbili, je to totiž takzvané 2 v 1. Či už hľadáte vyvážené a ľahké jedlo po tréningu, ale zároveň máte chuť aj na niečo sladšie a potrebujete doplniť chýbajúcu energiu a bielkoviny, alebo sa len obzeráte po zdravšej večeri, práve tento šalát je skvelou voľbou. Vďaka lososovi doplníte bielkoviny, pomaranč príjemne osvieži a poteší chuťové bunky, a zelené listy sa postarajú o prísun vlákniny, vitamínov a správne trávenie. Čítať viac..

Receptov: 23