Hlavné jedlá recepty

Pridať recept
0
paprika, plnená, quinoa, mňam, dobrú chuť, leto, fit, zdravie, zdravá strava, recept, vegetarian, bez lepku, zdravé jedlo, obed, večera

Paprika plnená quinoou

Síce quinoa ešte stále v mnohých domácnostiach netvorí pravidelné zásoby, pomaly ale isto si ju osvojuje čoraz viac z nás. Výborne ju využijete aj v obľúbenej plnenej paprike. Čítať viac..

0
burger, ananás, leto, gril, summer, zdravší, fit, bez lepku, mňam, grilovanie, mäso, hovädzie, hovädzí, chudé, bio, obed, party, záhrada, rodina, priatelia, čo ugrilovať, jedlá z grilu, dobroty, grilovanie bez lepku, bez laktozy, ovocie

Letný ananásový burger

Leto je už tradične spojené s grilovaním. Ak ste fanúšikom burgerov, nemusíte sa ich tak úplne vzdať. Stačí zvoliť kvalitné mäso, rozumnú prílohu a svoje telo tak ušetríte od množstva kalórií či zdraviu nie príliš prospešných ingrediencií. Čítať viac..

0
špargľa, recept, obed, večera, jedlo, výživa, zdravie, mňam, leto, jar, asparagus

Špargľový šalát s vajíčkom a paprikou

No ak patríte k tým, ktorí rok čo rok obzerajú špargľu len v oddelení so zeleninou a nikdy nedostali toľko odvahy, aby si ju aj kúpili, tak potom prišiel ten správny čas. Táto zelenina obsahuje veľa výživných látok, málo kalórií, má výbornú chuť a ponúka množstvo výhod pre zdravie. Čítať viac..

0
papaja, papaya, kuracie maso, obed, večera, jedlo, fit, chudnutie, recept, fit, fit štýl

Papája kuracie kúsky

Papája je výživné a nízkokalorické ovocie. Preto je viac než vhodná pri redukcii hmotnosti, ale aj pri jej udržaní. Má množstvo zdravotných pozitív, hlavne v oblasti trávenia, vylučovania, detoxikácie a celkovej podpory metabolizmu. Vyskúšajte ju v kombinácii s mäsom. Príjemne vás prekvapí. Čítať viac..

Receptov: 102