Diéty články

0 D Diéta podľa krvných skupín - 1.časť

Diéta podľa krvných skupín - 1.časť

18.10.2016 v kategórii Diéty

Snažíte sa jesť tak, aby strava lahodila chuťovým pohárikom, bola zdravá a pestrá, a zároveň ušitá na mieru pre vaše telo? Potom by ste pri stravovaní nemali opomínať, okrem iného, ani svoju krvnú skupinu a tomu by ste mali prispôsobiť aj voľbu potravín. Čítať viac..

0 D Paleo diéta - moderné stravovanie

Paleo diéta - moderné stravovanie

14.10.2016 v kategórii Diéty

Ide o spôsob stravovania (a vlastne celého spôsobu života), ktorý rešpektuje našu genetickú výbavu a vychádza zo stravovacích a životných návykov našich evolučných predkov (samozrejme uspôsobených pre modernú dobu). Čítať viac..

0 D Frutariánstvo

Frutariánstvo

13.10.2016 v kategórii Diéty

Frutariánstvo je prísna forma vegánstva, pri ktorej sa konzumujú výlučne iba plody rastlín. Plodmi frutariáni označujú reprodukčné časti rastlín, ktoré obsahujú šťavnatú dužinu. Čítať viac..

0 D Vitariánstvo - Raw food

Vitariánstvo - Raw food

12.10.2016 v kategórii Diéty

Raw food, teda surová strava alebo vitariánstvo, čo je v našich končinách asi rozšírenejší názov, je jednoznačne životný štýl a nie nejaká jednorazová alebo dlhodobá diéta. Čítať viac..

0 D Ryžová diéta

Ryžová diéta

12.10.2016 v kategórii Diéty

Samotná myšlienka redukcie telesnej hmotnosti pomocou ryže je založená na skutočnosti, že práve ryža dokonale pohlcuje všetky soli a škodliviny, ktoré sú v tele. Čítať viac..

0 D Dukanova diéta

Dukanova diéta

10.10.2016 v kategórii Diéty

Dukanova diéta je založená na príjme stravy bohatej na bielkoviny a chudobnej na sacharidy. Vďaka tomu idú kilogramy najmä v prvej fáze chudnutia rýchlo dolu. Čítať viac..

Článkov: 25