Krása články

Ako si vyčariť krásnu pleť pomocou potravín z domácnosti.

Krása z kuchyne: Vieme, ktoré potraviny konzumovať pre zlepšenie pleti

Kto by si neprial jasnú, vyživenú a zdravo vyzerajúcu pleť? Raz nás trápi zima, potom horúčavy, hormonálne zmeny a inokedy jednoducho nevenujeme svojej pleti toľko pozornosti, ako by sme mali. Predtým, než začnete viniť genetiku, vyčítať svojej pleti všetky jej nedostatky a bežať do obchodu pre celý rad kozmetických prípravkov na zlepšenie jej stavu, skočte si do kuchyne. Čítať viac..

Aby však naše vlasy boli skutočne vizitkou nášho ja a starostlivosti o seba je potrebné im venovať náležitú pozornosť.

Ako urobiť svoje vlasy skutočnou korunou krásy: Začnite zvnútra!

Zatiaľ čo u zvierat slúži ochlpenie na reguláciu teploty tela, u nás ľudí sa táto funkcia historickým vývojom vytratila. Aj keď vlasy chránia našu pokožku hlavy pred potenciálnymi nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia, to, čo väčšina z nás v nich hľadá je estetická funkcia. Aby však naše vlasy boli skutočne vizitkou nášho ja a starostlivosti o seba, je potrebné im venovať náležitú pozornosť. Čítať viac..

Kvalitná kozmetika nie je len reklamný slogan

Kvalitná kozmetika nie je len reklamný slogan

Sú dámy, ktoré do svojej pleti investujú a pravidelná kozmetika, kvalitná rada starostlivosti a zopár osvojených tipov sú pre ne samozrejmosťou. A potom existuje druhá skupina – postačí jej bežný krém zo supermarketu a nejaké odličovacie tonikum. Nuž, každá sme iná – našťastie. Čítať viac..

Orientujete sa vo svete vôní?

Orientujete sa vo svete vôní?

Bolo zistené, že ženy sú väčšinou vybavené citlivejším vnímaním vôní ako muži. Neplatí to však absolútne. Paradoxne, čo sa týka majstra parfumára, je to skôr mužské povolanie. Čítať viac..

Článkov: 146