Wellness články

sviečky, eko, eco, ako nahradiť, životné prostredie, zdravie, ako byť viac eko, príroda, pomoc, SOS, zachráňme ZEM, fitastyl.sk, dôsledok sviečok, horenie, parafín

Existujú ECO FRIENDLY sviečky?

Sezónu kahancov, sviečok na cintorínoch síce už máme za sebou, no mnohí z nás si dnes ešte stále neuvedomujú, že aj keď sa horkokrvne snažia byť viac eko, triediť odpad, jazdiť verejnou dopraovu, môžu pritom zabúdať na "detaily. A práve jedným takýmto je pálenie sviečok. Viete čo všetko sa vlastne uvoľňuje do vzduchu počas ich horenia? Čítať viac..

ABHYANGA, masaz, olejova masaz, olej, relax, wellness, oddych, vypnutie, načerpanie energie, ako načerpať novú energiu, zdravie, telo, končatiny, nohy

NÁVOD: Indická olejová masáž - Abhyanga

Láskavý prístup k pokožke je vždy badateľný. Rozhodne zaň môžeme považovať aj trenie / kefovanie pokožky nasucho, po ktorom v ideálnom prípade nasleduje celotelová olejová masáž, tzv. abhyanga. Významom tejto procedúry nasucho je naštartovanie lymfatického systému, čo vedie k odstráneniu toxínov z tela. Táto metóda uvoľňuje odumreté bunky, stimuluje akupresúrne body, pomáha redukovať celulitídu, dokáže vzpružiť imunitný systém, prebúdza cirkuláciu krvi a robí pokožku zamatovo hebkou a hladkou na dotyk. Čítať viac..

eko, bio, zdravie, životný štýl, planéta, prostredie, životné, fit, zodpovednosť, príroda, slovensko, zem, zvieratá

V jednote je sila

Nebudeme nič prikrášľovať, ale ani vás zbytočne strašiť. Povieme to tak, ako sa veci majú: Sme na pokraji ekologickej katastrofy a pokiaľ nezmeníme náš súčasný životný štýl, nezanecháme planétu pre ďalšie generácie. Čítať viac..

ako bojovať proti nespavosti, zdravý spánok, zdravie, režim, zaspať, problém, riešenie, terapia, pomocník, kvalitný, doma, príčina, nespavosti, nespavosti, insomnia

Ako bojovať proti nespavosti a mať KVALITNÝ SPÁNOK?

Mať dobrý spánok dnes nie je samozrejmosťou. Počet ľudí, ktorí trpia poruchami spánku, pribúda. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu kvalitu vášho spánku zlepšiť. Ak trpíte nespavosťou, kvalita vášho života je značne znížená. Okrem toho, nespavosť môže viesť k rôznym zdravotným komplikáciám. Čítať viac..

motivácia, životná pravda, ako zostať motivovaný, cvičenie, strava, život, šťastie,

5 životných právd, ktorých by ste sa mali držať

Všetko sa začína v hlave! A preto aj my sme fanúšikmi pozitívneho myslenia. Ako si nastavíte myseľ, tak budete tráviť svoje dni, dosahovať svoje ciele a správať sa k ľudom okolo vás. Pozrite, koľko pravdy a životnej múdrosti sa dokáže schovať do jednej vety. Čítať viac..

mindfulness, mysel, myšlienky, prítomný okamih, užívanie si života, relax, myslenie, psyché, duša, ako byť štastnejší

Ako praktizovať MINDFULNESS

Mindfulness nám pomáha vniesť všímavosť medzi seba a naše bezprostredné reakcie na ľudí, situácie a okolnosti. Zároveň nás učí búrať deštruktívne vzorce správania. Prinášame vám niekoľko tipov, ako byť počas dňa všímavý a trénovať žitie v prítomnom okamihu. Čítať viac..

mindfulness, mysel, myšlienky, prítomný okamih, užívanie si života, relax, myslenie, psyché, duša, ako byť štastnejší

Čo je to MINDFULNESS a ako aplikovať tento pojem v každodennom živote?

Zatúlaná myseľ je nešťastná myseľ. Prítomný človek = šťastný človek. Buďte láskavý k svojim myšlienkam...Čo by ste povedali na to, keby existovalo čarovné slovíčko, ktoré by vám upevnilo zdravie, zaručilo dlhovekosť, rozšírilo kreativitu, pomohlo objaviť samého seba a urobilo by vás šťastnejším? Vedzte, že také slovíčko naozaj existuje. Volá sa MINDFULNESS. Čítať viac..

večer, rutina, beh, oddych, pokoj, spánok, klud, čo nerobiť večer, pravidlá, dobrý spánok, odpočinok, relax, po práci, doma, pohoda, domov, gauč, aktivita, cvičenie, zdravie, fit, beh, bežci, fitštýl, magazín, chudnutie, zdravý životný

Týchto 6 vecí večer rozhodne nerobte! Prečo?

Vedeli ste o tom, že nie je dôležité len to, ako začnete svoj deň, ale aj ako ho skončíte? Možno snívate o tom, že si večer po dlhom dni krásne ľahnete na pohovku, no ak je dobrý spánok to, po čom túžite, budete musieť niečo zmeniť. Čítať viac..

kam v lete, kam v rakúsku, kam na výlet, letný výlet, s deťmi, vlak, rakúšania, vysoké štajersko, mapy, cyklistika, leto, výlet, deti, rodina, zážitky, turistika, rakúsko, hoch steiermark

Vysoké Štajersko – dobíjačka pre tvoju dušu

Možno už máte dosť hotelových komplexov, obsadzovania si ležadiel na preplnených plážach, rušných all inclusive maxi jedální s plus mínus rovnakou ponukou každý deň. Možno sa vám nechce vážiť kufre do lietadla, všade organizovane čakať, reklamovať zle pridelenú izbu a nakoniec sa len pasívne vyvaľovať. Je čas na inú dovolenku? Čítať viac..

Článkov: 323