Wellness články

0 l karnitin, vyzivovy doplnok, chudnutie, benefity, l karnitín, L-karnitin, lcarnitine, l-carnitine, diéta, pohyb, spaľovanie tuku,

L-karnitín nie len na chudnutie, toto sú jeho benefity!

Silné srdce, pevné cievy a ochrana pred kolapsom obehového systému, dobré spaľovanie tukov aj rast novej svalovej hmoty, nižšia únavnosť, lepší sex a plodnosť, to je v moci L-karnitínu, arginínu a glutamínu. Aby tieto aminokyseliny mali skutočne pozitívny efekt na zdravie, preberte ich užívanie s praktickým alebo ošetrujúcim lekárom a nechajte ho správne určiť dávkovanie. Čítať viac..

0 domáce čistiace prostriedky, sóda bikarbóna, soľ, olivový olej, ocot, čistenie, upratovanie, odstraňovanie škvŕn, škvrny, škvrny od vína, škvrny od krvi, krv pranie, víno pranie, domáci pomocníci, kuchynské čistiace prostriedky

Prírodní pomocníci, ktorí váš domov nabijú čistotou a leskom

Veľkonočné sviatky sa nezadržateľne blížia, a aj tá najlenivejšia pani domáca sa pomaly začína pohrávať s myšlienkou veľkého upratovania. Domácnosť si po zime, dlhodobom kúrení a zdržiavaní sa doma zaslúži poriadne prečistiť, prevetrať, aby dostala nový dych a vy ste sa v nej mohli cítiť skvele ďalších pár mesiacov. Čítať viac..

0 jarné upratovanie, domáci pomocníci, upratovanie na jar, čistá domácnosť, domáci pomocníci na upratovanie, očista po zime, jarná očista domácnosti

Voňavo a čisto do jari? To zvládnete

S prvými jarnými kvetmi máme vo zvyku prehodnotiť stav svojho tela, podstupujeme očistné kúry, chceme telu pomôcť opäť sa naštartovať po zime. Sviatky jari sú o znovuzrodení, ktoré aj telo po dlhých mesiacoch zimného útlmu prirodzene potrebuje. Rovnako tak potrebuje prebudiť aj naša domácnosť. Čítať viac..

0 ranné vtáča, ranné vstávanie, cirkadiánny cyklus

Máte problém vstať? Toto je za tým!

Spolubývajúci už si odcvičil aj dal prať, zatiaľ čo vy sa ešte len naťahujete v posteli a snažíte vstať? Viniť za to môžete aj gény. Otázka ranného vstávania, nie je len o pevnej vôli. Každý z nás má geneticky determinovaný chronotyp. Celá veda o rannom vstávaní vo veľkej miere súvisí s tým, čo odborne nazývame endogénny cirkadiánny cyklus. Čítať viac..

0 Jarné zlato - púpava. Viete aký úžasný prínos má pre vaše zdravie?

Jarné zlato - púpava. Viete aký úžasný prínos má pre vaše zdravie?

Koľko chorôb existuje na svete, toľko je aj liečivých bylín. Na lúkach už kvitne skutočné zlato - púpava. Mnohí ju ešte i dnes považujú za burinu a nedávajú jej takmer žiadnu funkciu. O jej využívaní písali už arabskí lekári v desiatom storočí, pre amerických Indiánov bola nenahraditeľnou súčasťou lekárničiek. Zúžitkovať sa dá celá rastlinka. Čítať viac..

0 Meditáciou k zdravšiemu životu? Je to možné

Meditácia – relax, ktorý vám zmení život

Výhody zapotenia sa vo fitness centre, či počas behania sú už každému ako tak známe. Tieto aktivity majú schopnosť pomôcť nám cítiť sa lepšie, energickejšie , zdravšie, mladšie. Avšak dať si medzi všetkými našimi aktivitami čas aj na poriadny nádych a uvoľnenie sa, dokáže tiež dramaticky napomôcť vo vymazávaní času, ktorý sa podpísal na našom tele. Čítať viac..

0 Víkendová dámska jazda v pohodlí domova

Víkendová „dámska jazda“? Zdravé a zábavné tipy ako si ju užiť v pohodlí domova

Po náročnom a uponáhľanom týždni plnom povinností niekedy môže byť náročné vyhradiť si i čas pre svojich priateľov a udržiavať sociálne kontakty. Udržiavať si a utužovať priateľstvá je však veľmi dôležité. Kvalitný čas strávený s našimi blízkymi a priateľmi má totiž priaznivý vplyv nie len na našu náladu, ale pocit šťastia je tiež dôležitý pre naše zdravie. Čítať viac..

0 Myslite na pohybovú aktivitu a prísun tekutín počas práce.

Ako si udržať energiu počas pracovného dňa

Zachovanie si vyváženého životného štýlu je pre naše zdravie nesmierne dôležité. Rovnako tak ako každodenná fyzická aktivita, ktorú niekedy môže byť náročné zaradiť do programu, ak pracujete v kancelárii. Sedavé zamestnanie a pobyt na stoličke od deviatej do piatej dokáže človeka poriadne vyčerpať a nepriaznivo vplývať na zdravie. Čítať viac..

0 . Aby vaše črevá dostali opäť zelenú a vy ste mohli s chuťou skočiť do nového týždňa, môžete staviť na nasledujúcich 6 tipov.

6 rád pre dobré trávenie

Doprajete si cez víkend aj to, čo zvyčajne nie? Niekedy víkendové maškrtenie môže so sebou priniesť problémy s trávením. Aby vaše črevá dostali opäť zelenú a vy ste mohli s chuťou skočiť do nového týždňa, môžete staviť na nasledujúcich 6 tipov. Čítať viac..

Článkov: 303