Wellness články

0 Kone ako liečitelia

Kone ako liečitelia

18.10.2017 v kategórii Wellness

Pre správnu jazdu je veľmi dôležité, aby sa jazdec naučil ovládať svoje telo a komunikovať s koňom. Jazdec a kôň musia tvoriť jeden celok, pohybovať sa v spoločnom rytme a vzájomne si rozumieť. Čítať viac..

0 Premotivovaný EDO

Premotivovaný EDO

13.10.2017 v kategórii Wellness

Pohľad chlapa na veci výlučne ženské, alebo pohľad chlapa v konfrontácii s tým ženským, je vždy užitočný. Vetrom ošľahaný a niekoľkými nezáväznými partnerstvami preverený tridsaťpäť ročný EDO je mužom na pravom mieste. Čítať viac..

0 Ste „svoje telo pozitívny“?

Ste „svoje telo pozitívny“?

9.10.2017 v kategórii Wellness

Ako ste na tom? Ste „svoje telo pozitívny“? Pýtam sa, pretože je to dôležité. V tom momente, ako svoje telo odmietate, nenávidíte, nepáčite sa sami sebe, nedoprajete si pochvalný pohľad alebo dotyk, sa na vás vykašle. Čítať viac..

0 Grace Kelly: Monacká kňažná, ikona módneho sveta alebo zúfalá manželka?

Grace Kelly: Monacká kňažná, ikona módneho sveta alebo zúfalá manželka?

6.10.2017 v kategórii Wellness

Múza Alfreda Hitchcocka, monacká kňažná, ikona módneho sveta. Nádherná Grace Kelly vynikala hereckým talentom, ale aj neobyčajnou dievčenskou krásou, ktorú charakterizovali ostré výrazné rysy a nežný a elegantný úsmev. V Hollywoode o nej zvykli vravievať, že je dieťa šťasteny a jej život je idylicky rozprávkový. Avšak, bolo to skutočne tak? Čítať viac..

Článkov: 221