Recepty

Pridať recept
0
zmrzlina, matcha, mňam, domáca, fit, fitness, cream, icecream, zmrzka,
5.9.2019 Dezerty

Domáca matcha zmrzlina

Účinky výnimočného matcha čajového prášku vám snáď už nemusíme extra predstavovať. Pripraviť z neho okrem čaju či iného nápoja môžete aj takúto vynikajúcu zmrzlinu. Čítať viac..

0
raw, koláč, cake, mňam, fit, fitnes, nepečený dezert, chuť, domáci koláč, nepečené recepty, recept
4.9.2019 Dezerty

Kokosovo-limetkový raw cheesecake

Nie sme tak úplne raw maniaci ani zástancovia raw stravy, ale tento recept nás oslovil. Preto si zaslúžil aj miesto v našom augustovom čísle. Skúšali ste už? Pošlite nám fotografie svojich receptov alebo ich označte hashtagom #fitstylrecepty a budeme váš výtvor zdieľať. Čítať viac..

0
ananas, pečeny, dezert, mňam, diéta, chudnutie, fit, fitness, fitstyl, zdravé, zdravie, pochúťka,
29.8.2019 Dezerty

Pečený ananás

Ananás je určite ideálna potravina pre zdravé chudnutie. Je vhodný nielen pre svoje pozitívne vlastnosti a účinky na celý organizmus, ale aj preto, že obsahuje minimum kalórií a 86 % vody. Ak sa vám už zunoval surový, skúste túto verziu. Čítať viac..

0
fit cukraren, diana ho chi, mangova torta, rececpt, raw, mnam, fitness, chudnutie, zdravo, zdravá strava, diéta, zdravý koláč
23.8.2019 Dezerty

Raw MANGOVÁ torta

Ďalší výnimočný recept z našej FIT cukrárne. Takto to vyzerá, keď sa do kuchyne dostane energický živel Diana Hô Chí, víťazka Fit leader 2018. Pripravte si dobrotu podľa nášho receptu. Čítať viac..

0
červená repa, obed, kozí syr, pečenie, zdravie, mňam, zdravý obed, fit, fitness, chudnutie, štíhla línia
16.8.2019 Hlavné jedlá

Pečená červená repa s kozím syrom

Červená repa - cvikla, možno ste ju ako deti nenávideli v akejkoľvek podobe. Nechutila vám cviklová polievka, červenú repu ste si neobľúbili ani pečenú, ani grilovanú a pitie cviklovej šťavy ste považovali za jeden z najväčších trestov. Odvtedy však uplynulo veľa času a dnes viete, že červená repa patrí medzi zdravé druhy zeleniny. Pripravte si z nej chutný obed. Čítať viac..

Receptov: 375