Recepty

Pridať recept
0
špargľa, recept, obed, večera, jedlo, výživa, zdravie, mňam, leto, jar, asparagus
12.6.2019 Hlavné jedlá

Špargľový šalát s vajíčkom a paprikou

No ak patríte k tým, ktorí rok čo rok obzerajú špargľu len v oddelení so zeleninou a nikdy nedostali toľko odvahy, aby si ju aj kúpili, tak potom prišiel ten správny čas. Táto zelenina obsahuje veľa výživných látok, málo kalórií, má výbornú chuť a ponúka množstvo výhod pre zdravie. Čítať viac..

0
papaja, papaya, kuracie maso, obed, večera, jedlo, fit, chudnutie, recept, fit, fit štýl
11.6.2019 Hlavné jedlá

Papája kuracie kúsky

Papája je výživné a nízkokalorické ovocie. Preto je viac než vhodná pri redukcii hmotnosti, ale aj pri jej udržaní. Má množstvo zdravotných pozitív, hlavne v oblasti trávenia, vylučovania, detoxikácie a celkovej podpory metabolizmu. Vyskúšajte ju v kombinácii s mäsom. Príjemne vás prekvapí. Čítať viac..

0
ako pripraviť šalát z kelu, kel, kale, mango, čučoriedky, šalát s ovocím, mňam, leto, osvieženie, večera, obed, fit, zdravie, zdravý životný štýl, svet zdravia, fit štýl,
5.6.2019 Šaláty

Kelový šalát s mangom

Máte radi svoj tradičný šalát, po ktorom vždy siahnete, keď máte chuť na ľahké jedlo? Čo tak obľúbiť si niečo netradičnejšie? Šalát z mladého kelu v kombinácii s mangom je naozaj až prekvapivo dobrým spojením. Už viete, kedy ho vyskúšate? Čítať viac..

0
cesnakové zemiaky, zdravá, príhloha, mňam, jedlo, fit, obed, zdravá strava, chudnutie, pečenie, varenie, miska zemiakov, kcal, kalórie, zdravé, rozmarín, cesnak
3.6.2019 Prílohy

Cesnakové zemiaky

Máte chuť na pečené zemiaky s chrumkavou šupkou? Tak to ste na správnej adrese. Správne pripravené zemiaky nemusia byť prekážkou ani počas redukcie hmotnosti. Čítať viac..

Receptov: 316