Recepty

Pridať recept
0
ananas, pečeny, dezert, mňam, diéta, chudnutie, fit, fitness, fitstyl, zdravé, zdravie, pochúťka,
29.8.2019 Dezerty

Pečený ananás

Ananás je určite ideálna potravina pre zdravé chudnutie. Je vhodný nielen pre svoje pozitívne vlastnosti a účinky na celý organizmus, ale aj preto, že obsahuje minimum kalórií a 86 % vody. Ak sa vám už zunoval surový, skúste túto verziu. Čítať viac..

0
fit cukraren, diana ho chi, mangova torta, rececpt, raw, mnam, fitness, chudnutie, zdravo, zdravá strava, diéta, zdravý koláč
23.8.2019 Dezerty

Raw MANGOVÁ torta

Ďalší výnimočný recept z našej FIT cukrárne. Takto to vyzerá, keď sa do kuchyne dostane energický živel Diana Hô Chí, víťazka Fit leader 2018. Pripravte si dobrotu podľa nášho receptu. Čítať viac..

0
červená repa, obed, kozí syr, pečenie, zdravie, mňam, zdravý obed, fit, fitness, chudnutie, štíhla línia
16.8.2019 Hlavné jedlá

Pečená červená repa s kozím syrom

Červená repa - cvikla, možno ste ju ako deti nenávideli v akejkoľvek podobe. Nechutila vám cviklová polievka, červenú repu ste si neobľúbili ani pečenú, ani grilovanú a pitie cviklovej šťavy ste považovali za jeden z najväčších trestov. Odvtedy však uplynulo veľa času a dnes viete, že červená repa patrí medzi zdravé druhy zeleniny. Pripravte si z nej chutný obed. Čítať viac..

0
piňacolada, piňa colada, nealko, drink, nápoj, kokos, ananás, mňam, fit, fitness, laktofree, bez laktozy, bez lepku
14.8.2019 Smoothies

Nealko Piňa Colada

Typický letný drink - Piňa Colada. Skvelá kombinácia ananásu a kokosu nemusí byť výsadou posedení pri bare. Pripravte si nealko verziu v pokoji domova, vyložte si nohy a nechajte sa vtiahnuť jej krémovou chuťou. Čítať viac..

0
nápoj, fit, ladovy caj, zdravie, fitness, broskyne, broskyňový, mňam, leto, drink, chudnutie, diéta
12.8.2019 Smoothies

Broskyňový ľadový čaj

Ľadový čaj je skvelým osviežením počas horúceho dňa. Nie všetkým a nie vždy nám chutí piť čistú neochutenú vodu. Pripravte si lahodný domáci čaj bez konzervantov a umelých farbív. Čítať viac..

Receptov: 357