Recepty

Pridať recept
0
Goji, alebo na Slovensku známa aj ako Kustovnica čínska, je totiž bohatá na zdravotné benefity, ktoré môžeme jej konzumáciou získať.
20.3.2019 Dezerty

Raw Goji guličky

Tieto raw guličky sú príjemnou variantou pre tých, čo okrem toho, že si dajú niečo sladké chcú sčasti urobiť niečo aj pre svoje zdravie. Goji, alebo na Slovensku známa aj ako Kustovnica čínska, je totiž bohatá na zdravotné benefity, ktoré môžeme jej konzumáciou získať. Možno spomenúť napríklad pomoc pri znižovaní hladiny cholesterolu, pôsobenie proti voľným radikálom, podporu prevenciu rakoviny, ochranu kože pred UV žiarením, podporu imunity či zlepšenie zraku (vďaka luteínu a zeasantínu). Čítať viac..

0
Zázračný nápoj, zlaté mlieko, ktoré vám zlepší zravie (kurkumové latte)
19.3.2019 Chuťovky

Zlaté mlieko: vychytávka, ktorá vám zlepší zdravie

Kurkuma je dnes veľmi populárnou ingredienciou, či už do jedál alebo nápojov. Veľa ľudí si ju spája s pozitívnymi účinkami v procese chudnutia, a preto si ju aj mnohí obľúbili. V posledných rokoch vďaka nej vznikli nápoje ako kurkumové latte, zlaté latte či tzv. zlaté mlieko. Akokoľvek ho nazveme, tento teplý nápoj nám ponúka okrem zahriatia i celú škálu zdravotných benefitov. Čítať viac..

0
Zravá a fit verzia obľúbeného dezertu Tiramisu
12.3.2019 Dezerty

Ľahké fit tiramisu (aj pre celiatikov)

Tradičnú taliansku dobrotu, tiramisu, už pozná zrejme každý z nás. Lahodná kombinácia piškót, kávy, mascarpone a cukru poteší každý maškrtný jazýček. Čo ale ak patríte do skupiny, ktorá si stráži váhu alebo sa vyhýba cukru a tuku? Máme pre vás riešenie v podobe výmeny nezdravších ingrediencií za zdravé. Nebojte sa ale, skvelá chuť ostáva a príprava je maximálne jednoduchá. Čítať viac..

0
Vďaka lososovi doplníte bielkoviny, pomaranč príjemne osvieži a poteší chuťové bunky, a zelené listy sa postarajú o prísun vlákniny, vitamínov a správne trávenie.
7.3.2019 Šaláty

Svieži šalát s lososom a pomarančom

Tento šalát sme si veľmi obľúbili, je to totiž takzvané 2 v 1. Či už hľadáte vyvážené a ľahké jedlo po tréningu, ale zároveň máte chuť aj na niečo sladšie a potrebujete doplniť chýbajúcu energiu a bielkoviny, alebo sa len obzeráte po zdravšej večeri, práve tento šalát je skvelou voľbou. Vďaka lososovi doplníte bielkoviny, pomaranč príjemne osvieži a poteší chuťové bunky, a zelené listy sa postarajú o prísun vlákniny, vitamínov a správne trávenie. Čítať viac..

Receptov: 263